UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

 

 boton azul 22449803 1339561536172101 7187638306421197130 n

wystepy

1

7 6 5 6
środa, 21 czerwiec 2017 11:25

Lista szkół biorących udział w programie pilotażowym

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

mapy 6

 

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

1. Technikum nr 6 w Lotniczych Zakładach Naukowych we Wrocławiu
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

5. Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych w Toruniu
6. Szkoła Techniczna przy Bydgoskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Bydgoszczy
7. Szkoła Techniczna przy Bydgoskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Chełmnie
8. Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

9. XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
10. Zespół Szkół Zawodowych nr 5 im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
11. Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu
12. Liceum Ogólnokształcące im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej przy Zespole Szkół w Dubience
13. Zespół Szkół  im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

14. Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie
15. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. gen. Augusta Emila Fieldorfa w Międzyrzeczu

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

16. Zespół Szkół Ogrodniczych w Ostrowie
17. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
18. XVIII Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Łodzi

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

19. XXV Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Krakowie
20. Publiczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Trzebini
21. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale
22. Zespół Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

23. Szkoły  w  Radomiu  Zakładu  Doskonalenia  Zawodowego   w Kielcach
24. LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie
25. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznym w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
26. Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach
27. CXXV Liceum Ogólnokształcące im. Waldemara Milewicza w Zespole Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie
28. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku
29. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego im. Heleny Spoczyńskiej w Lipinach

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

30. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Gogolinie
31. II Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta  w Brzegu
32. Zespół Szkół w Tułowicach

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

33. Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie
34. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
35. Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie
36. Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  im. ks. Br. Markiewicza w Miejscu Piastowym

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

37. Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku
38. Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach
39. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

40. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
41. Powiatowe Centrum Edukacyjne - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

42. Technikum im. gen. S. Sosabowskiego w Bielsku-Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
43. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie
44. Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

45. Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Wł. Sikorskiego w Kielcach
46. Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Komisji Edukacji Narodowej w Sandomierzu
47. Niepubliczne Technikum im. gen. W. Andersa w Opatowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

48. Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Giżycku
49. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu
50. Zespół  Szkół  Zawodowych  im.  S. Petöfiego w Ostródzie

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

51. Liceum Ogólnokształcące w Centrum Kształcenia Nauka w Pile
52. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
53. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama we Wrześni
54. V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

55. II Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida w Stargardzie
56. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie
57. Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie

Załącznik:
Wykaz szkół - pismo z dnia 26.05.2017 r.

Czytany 732 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top