boton azulpodreczniki2019
fundacja mikolaja          Pilecki Cegiełka

wystepy

         
1a 8 6  6  5
środa, 27 wrzesień 2017 08:22

UCZENNICA PANI ANNY CZENCZEK- ALICJA REGA W KRAJOWYM FINALE PIOSENKI EUROWIZJI JUNIOR – koncert 1 października w TVP 1!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sierpniu 2016r. w ZSOiZ w Ciechanowcu odbyły się warsztaty muzyczne prowadzone przez Panią Annę Czenczek (dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, dyrektor i pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”).

Tak zawiązała się nasza współpraca z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Dlatego jest nam miło poinformować, iż uczennica tej szkoły, kształcąca się pod kierunkiem Anny Czenczek – Alicja Rega, którą uczniowie należący do naszego szkolnego chóru poznali na planie programu „HIT HIT HURA”, wystąpi w Krajowym Finale Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017. Odbędzie się on 1 października br.

Konkurs będzie transmitowany na żywo w TVP 1 godz. 17.30.

Alicja zaśpiewa utwór pt. „Mój dom” do słów i muzyki Marka Kościkiewicza, produkcji Anny Czenczek. Premiera piosenki odbyła się 26 września (wtorek) na stronie internetowej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie (www.csw.info.pl), Facebooku Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie (www.facebook.com/csw.rzeszow) oraz Facebooku Alicja Rega (www.facebook.com/AlicjaRegaPL).

Zwycięzcę, który będzie reprezentował Polskę 26 listopada br. na Junior Eurovision Song Contest w Tbilisi (Gruzja), wyłoni jury oraz widzowie w głosowaniu SMS.

Aby głosować na Alicję należy wysłać SMS na numer: 7350 o treści "9". Głosować będzie można wyłącznie podczas koncertu na żywo, przez 15 minut, na wyraźny znak prowadzącego koncert. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden ważny głos.

Utwór „Mój dom”:

Wokal: Alicja Rega

Producent: Anna Czenczek

Słowa i muzyka: Marek Kościkiewicz

Aranżacja: Tomasz Filipczak

Liczymy na Wasze głosy!

Czytany 2574 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top