W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
poniedziałek, 18 grudzień 2017 07:31

Przedświąteczna wywiadówka - Koncert kolęd uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

15 grudnia 2017 r. w ZSOiZ w Ciechanowcu odbyło się drugie w tym roku szkolnym zebranie z rodzicami. Rozpoczęło się ono tradycyjnie od części ogólnej, na której Pan Dyrektor Eugeniusz Święcki przekazał zebranym wiele istotnych informacji na temat życia i funkcjonowania szkoły.

Przedstawił przebieg procesu dydaktyczno-wychowawczego w drugim semestrze. Omówił realizowane przez szkołę projekty i zapoznał z kolejnymi planami inwestycyjnymi i edukacyjnymi. Następnie zaprosił wszystkich do obejrzenia spektaklu muzycznego o tematyce bożonarodzeniowej. Podkreślił, iż będzie on najlepszym sposobem na przekazanie wszystkim rodzicom świątecznych życzeń. Występ przygotowali uczniowie należący do chóru szkolnego i koła teatralnego pod kierunkiem Pani Moniki Ilczuk i Pani Jolanty Drewnowskiej – Koziarskiej. Śpiew solistów i chóru, gra młodych aktorów i piękna scenografia autorstwa Pani Katarzyny Rostkowskiej zostały nagrodzone przez rodziców owacjami na stojąco. Po części artystycznej odbyły się spotkania rodziców z wychowawcami klas.

Czytany 3040 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top