W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
piątek, 22 grudzień 2017 10:06

Przedświąteczna wycieczka do Warszawy

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

21 grudnia b.r., pierwszego dnia kalendarzowej zimy, uczniowie klas Ib LO, IV OSSP, I Technikum i III Technikum pod opieką pań: Grażyny Boguszewskiej, Agnieszki Gaczkowskiej i Doroty Mlonek pojechali na wycieczkę do Warszawy. Była to, w tym przedświątecznym czasie, doskonała alternatywa dla zajęć szkolnych.

 

Pierwszy etap wyprawy stanowiło Centrum Nauki Kopernik, w którym wzięliśmy udział w różnorodnych eksperymentach naukowych. Mogliśmy też zobaczyć eksponaty ukazujące najnowsze odkrycia w takich dziedzinach, jak przyroda, astronomia, medycyna, kryminologia. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, gdzie pod okiem instruktora doskonaliliśmy umiejętność jazdy na łyżwach.  Jednak większość prezentowała swój niepowtarzalny styl, czyli jazdę figurową, a niektórzy nawet z wywrotkami.

Ostatnim punktem wycieczki była kraina szczęścia, czyli oczywiście galeria „Arkadia”, w której obejrzeliśmy wybrane przez siebie filmy. Nie mogło zabraknąć również przedświątecznych zakupów.

Po dniu pełnym wrażeń zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Ciechanowca i do swoich rodzinnych domów.

Czytany 3193 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top