fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 
         
1a 8 6  6  5

Wdrażanie nowych metod kształcenia w ZSOiZ w Ciechanowcu.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na skutek udziału naszej szkoły w projekcie„Międzynarodowe horyzonty dydaktyczne w ZSOiZ w Ciechanowcu” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie wrzesień-grudzień zwiększono liczbę spotkań Zespołów Przedmiotowych.

Na spotkaniach Zespołów Przedmiotowych nauczyciele będą wymieniać się między sobą nabytymi umiejętności podczas zagranicznych szkoleń, w celu umożliwienia stosowania nowoczesnych metod nauczania również przez tych nauczycieli, którzy nie wzięli udziału w kursach w ramach projektu.
Pan Dyrektor Świecki w dniach 18 września – 6 października 2017r. przeprowadzi ponadto wyrywkowo kilkanaście obserwacjizajęć otwartych w ZSOiZ w Ciechanowcu prowadzonych przez nauczycieli, którzy wzięli udział w szkoleniach międzynarodowych w ramach projektu. W zajęciach otwartych mogą poza uczniami wziąć równieżnauczyciele, którzy nie wzięli udziału w mobilnościach, jak również Ci nauczyciele, którzy odbyli inną formę kursu niż prowadzący zajęcia.
Szczegółowy harmonogram lekcji otwartych znajduje się na tablicy ogłoszeń pod planem lekcji.

Czytany 1283 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top