fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 76a9c570815d194f9faa79fc9f82cc22 L         wywiadowkagr2
         
1a 8 6  6  5
piątek, 09 luty 2018 10:18

Choinka dla dzieci nauczycieli i pracowników szkoły

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

8 lutego odbyła się zabawa choinkowa, w której udział wzięły dzieci pracowników i nauczycieli naszej szkoły. Imprezę przygotowały klasy I, II, III i IV Technikum, pracujące pod kierunkiem swoich wychowawców: Pani Agnieszki Gaczkowskiej, Pani Sylwii Grzymały, Pani Elżbiety Sikoń i Pani Eweliny Kozłowskiej. W organizację włączył się także aktywnie Samorząd Uczniowski. Na szczególne życzliwe wsparcie i pomoc organizatorzy mogli liczyć również ze strony Pana Dyrektora Eugeniusza Święckiego.


Pan Dyrektor podkreślił też, że jest bardzo pozytywnie zaskoczony faktem, iż małych dzieci pracowników i nauczycieli szkoły jest tak dużo: łącznie aż 46 najmłodszych pociech. Z samej rady pedagogicznej dochodziły z kolei głosy, że nauczyciele i pracownicy szkoły byliby bardzo wdzięczni, gdyby w naszej placówce powstał oddział przedszkolny.

Dzieci bawiły się wyśmienicie przy skocznej muzyce i wśród postaci z ulubionych bajek. Przybyli m.in. Elsa,  Pippi Langstrumpf, Myszka Miki, oraz całe grono księżniczek i innych baśniowych bohaterów. Organizatorzy zadbali o to, aby najmłodsi się nie nudzili. Mogli oni wziąć udział w wielu konkursach, zabawach, zadbać o imprezowy makijaż czy ciekawą fryzurę.

Oczywiście pojawił się także Święty Mikołaj, który, odszukany przez Pana Dyrektora, przyniósł dzieciom wspaniałe prezenty.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tak miłego dla dzieci i ich rodziców wydarzenia.

Czytany 1782 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top