fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 
         
1a 8 6  6  5
sobota, 20 październik 2018 07:06

Otrzęsiny klas pierwszych

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

19 października odbyła się jedna z tradycyjnych szkolnych imprez. Otrzęsiny, bo o nich mowa, są symbolicznym wyrazem przyjęcia "pierwszaków" do szkolnej społeczności przez starszych kolegów i koleżanki.

Wspólną zabawę zorganizowały Samorząd Uczniowski oraz klasy drugie LO. Organizatorzy zadbali o ciekawe konkurencje i dobrą zabawę. Reprezentacje wszystkich tegorocznych klas pierwszych, w skład których wchodzili też ich wychowawcy, zmierzyły się z szeregiem zadań. Dotyczyły one zarówno wiedzy o szkole i klasie, jak też sprawdzały umiejętności taneczne i wokalne. Oprócz uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu na imprezę zaproszeni zostali również nasi goście z Gruzji. Uczestników oceniało jury w składzie – Pani Tea Revazishvili, Pani Bożena Marońska, Pan Łukasz Godlewski i Kamila Cieśluk. Dzięki temu wydarzenie to stało się także doskonałą okazją do integracji.

Zarówno uczestnicy jak i publiczność doskonale się bawili, tym bardziej, że zmaganiom towarzyszyła rywalizacja między zespołami. Ostatecznie najlepsza okazała się: klasa IA LO, II miejsce zajęła kl. I Technikum, III miejsce – nasi goście z Gruzji. Po ogłoszeniu zwycięzców młodzież bawiła się przy swoich ulubionych hitach do godziny 22:00.
Dziękujemy organizatorom, uczestnikom i publiczności za miłą, integrującą zabawę.

Czytany 262 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top