W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
czwartek, 21 marzec 2019 07:05

Dzień Otwarty w WSA w Łomży

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przed naszymi tegorocznymi maturzystami już niebawem ważny egzamin i czas na podjęcie decyzji, jaką drogę na przyszłość wybrać, dlatego uczniowie klasy IIIA LO, 6 OSSP, III C oraz IV Technikum skorzystali z zaproszenia Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży i wzięli udział w Dniach Otwartych łomżyńskiej uczelni. Spotkanie, zorganizowane pod hasłem „Zagrożenia XXI wieku”, poprzez liczne wykłady, pokazy, warsztaty i konkursy, miało zapoznać uczniów z ofertą edukacyjną WSA i zachęcić naszych przyszłych absolwentów do wstąpienia w szeregi studentów uczelni z dwudziestoletnią tradycją.

 

Uczniowie ZSOiZ w Ciechanowcu wzięli udział w zajmującym wykładzie dr inż. Piotra Ponichtery „GMO-szansa czy zagrożenie?”, obejrzeli pokaz samoobrony i technik walki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty przygotowywania sushi i udzielania pierwszej pomocy, laboratoryjne eksperymenty budowlane, chemiczne i fizyczne. Uzupełnieniem spotkania były liczne wystawy, z czego do najciekawszych należały pokazy maszyn służb mundurowych oraz przygotowana przez Aeroklub Białostocki prezentacja sprzętu spadochroniarskiego i szybowca. WSA  zatroszczyła się także o nasze podniebienia. Na wszystkich odwiedzających czekała gorąca grochówka, potrawy z grilla a na deser pyszne, domowe wypieki.

Czytany 727 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top