W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
sobota, 30 marzec 2019 06:12

Wyjazd promocyjny.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnim tygodniu marca bieżącego roku uczniowie klas mundurowych oraz Technikum Usług Fryzjerskich odwiedzili Zespół Szkół w Sterdyni, Ceranowie i Nurze.

Wyjazd miał na celu promocję naszej placówki. Maciej Moczulski (klasa V OSSP) w przystępny sposób przedstawił historię naszej szkoły, opowiedział o jej dynamicznym rozwoju oraz o możliwościach jakie otwiera przed swoimi uczniami. Dużą atrakcją okazał się pokaz musztry paradnej oraz warsztaty fryzjerskie dotyczące pielęgnacji włosów i stylizacji fryzur, w trakcie których uczniowie technikum fryzjerskiego podzielili się swoją wiedzą i zaprezentowali umiejętności praktyczne. Mamy nadzieję, że spotkania te zachęciły wielu spośród goszczących nas uczniów do kontynuowania swojej edukacji w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

Za gościnność i życzliwe przyjęcie dziękujemy Pani Dyrektor Bogumile Steć z Zespołu Szkół w Sterdyni, Panu Dyrektorowi Jerzemu Gancarzowi z Zespołu Szkół w Ceranowie oraz Panu Dyrektorowi Mirosławowi Truszkowskiemu z Zespołu Szkół w Nurze.

Wyjazd promocyjny przygotowali Sylwia Grzymała i Artur Szymoniak.

Czytany 763 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top