W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
piątek, 12 kwiecień 2019 19:18

Koncert zespołu Full Power Spirit

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 9 kwietnia, w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbył się koncert zespołu Full Power Spirit. Grupa powstała w Białej Podlaskiej, a w jej skład wchodzą: Mirosław Kirczuk, Marek Dzyra, Piotr Chazana.

 

Impreza odbywała się pod hasłem „Znajdź pomysł na siebie”, jest to jednocześnie nazwa programu ewangelizacyjno –motywacyjno -profilaktycznego, który został zaprezentowany przez zespół w naszej szkole. Projekt jest skierowany do uczniów gimnazjów i szkół średnich. Obejmuje m.in. konkursy, skecze, prezentacje, pokaz beatboxu a także koncert członków zespołu Full Power Spirit. Występ oparty jest o utwory z projektów „Hip- Hop Dekalog”, „8 Błogosławieństw” oraz „7 grzechów”. Projekt „Znajdź pomysł na siebie” jest skonstruowany w taki sposób, aby zachęcić wszystkich jego uczestników do aktywnego przeżywania młodości, w oparciu o wierność wartościom płynącym z Ewangelii i zasadom zawartym w dekalogu. Członkowie zespołu pracują wśród młodzieży w jej naturalnym środowisku, czyli w szkołach, od trzynastu lat. W ubiegłym roku odwiedzili około 130 placówek. Poprzez kulturę hip-hopu i język, którym młodzi ludzie komunikują się ze światem, członkowie zespołu opowiadają o tym, co jest w życiu istotne. Program artystyczny jest także podparty świadectwami z życia artystów. Zawiera elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej oraz ukierunkowany jest na realizację przesłania: „Stop przemocy”.

Czytany 648 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top