W dniu 21 sierpnia (środa) o godz. 10:00 w pokoju nauczycielskim odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej w sprawie zaopiniowania arkusza organizacji szkoły
na rok szkolny 2019/2020
egz poprawkowe                                           XxY
anonomowa skrzynka
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5
wtorek, 04 czerwiec 2019 10:36

Wywiadówka

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

31 maja odbyło się ostatnie w tym semestrze spotkanie z rodzicami i opiekunami uczniów naszej szkoły.

Wywiadówka rozpoczęła się od części ogólnej, na której Pani Dyrektor Ewa Radziszewska zaprezentowała wiele istotnych informacji związanych z życiem i pracą naszej placówki. Szczególnie istotne, w kontekście ostatnich wydarzeń w kraju, okazało się zapoznanie rodziców z procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa uczniów.

Miłym akcentem, związanym z przypadającym niedawno Dniem Matki była krótka część artystyczna, przygotowana przez młodzież klas Ia LO, Ib LO i IV OSSP, pracującą pod kierunkiem wychowawców: P. Tomasza Chomicza i P. Dariusza Okieńczuka. Poruszające utwory muzyczne, ciekawa prezentacja multimedialna i zabawny skecz bardzo spodobały się zgromadzonym, czego dowodem były gromkie brawa, którymi nagrodzono młodych artystów. Miłym akcentem były też upominki, które otrzymali rodzice i nauczyciele – symbolicznym wyrazem podziękowania były bowiem ręcznie wykonane kwiaty z bibuły, które młodzież wręczyła wszystkim przybyłym na wywiadówkę.

Po części ogólnej rodzice i opiekunowie udali się do klasopracowni na spotkania z wychowawcami.

Czytany 481 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top