środa, 31 lipiec 2019 07:03

Staże zawodowe w Hiszpanii

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniach 4 – 19 lipca 2019 roku grupa 45 uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Budownictwa oraz Plastyk (Projektowanie Graficzne) odbyła dwutygodniowe staże zawodowe w Grenadzie i Maladze na terenie Hiszpanii w ramach konkursu Erasmus+, akcja: „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego”, projektu pn. „Europejska Praktyka = Klucz do Rynku Pracy”, nr 2018-1-PL01-KA102-047607.

 

       Udział młodzieży w projekcie umożliwił ich rozwój zawodowy, zwiększając tym samym ich możliwości na rynku pracy. Staże zawodowe oparte były na praktycznych ćwiczeniach z podziałem na kierunki kształcenia uczniów.

       Uczniowie ZSOiZ w Ciechanowcu poza realizacją programu staży zawodowych mieli zapewniony również bogaty program kulturowy. Wszyscy uczestnicy projektu mogli zwiedzać i podziwiać urokliwe miasta Andaluzji, m.in. Malagę, Grenadę, Sewillę, Kordobę.

      Wyjazd uczniów był całkowicie bezpłatny, a wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem, podróżą i organizacją staży finansowane są ze środków Unii Europejskiej.

Projekt powstał i został zrealizowany dzięki Panu Eugeniuszowi Święckiemu i Panu Łukaszowi Godlewskiemu. 

Zobacz zdjęcia ze staży zawodowych w Hiszpanii.

Czytany 1186 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top