czwartek, 19 grudzień 2019 12:41

Przedświąteczna wycieczka klas Ib i Ic technikum

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 19 grudnia 2019 r. uczniowie kl. Ib i Ic technikum ZSOiZ w Ciechanowcu wzięli udział w wycieczce szkolnej do Białegostoku. Grupą opiekowały się nauczycielki: Pani Elżbieta Sikoń, Pani Justyna Szymańska i Pani Dorota Mlonek. Celami wyjazdu były przede wszystkim dobra zabawa i miłe spędzanie czasu z rówieśnikami.

 

            Pierwszy punkt to zwiedzanie Pałacu Branickich, w którym mogliśmy podziwiać kunszt budowniczy architektów kilku epok. Po zwiedzeniu pałacu przeszliśmy na zewnątrz, aby pospacerować po ogrodach. Podziwialiśmy genialne, wyraziste rzeźby, które, nieocenzurowanymi częściami ciała, wzbudziły największe zainteresowanie wśród chłopców. Zachwycały nie tylko rzeźby, lecz także charakterystyczny układ roślin. Całość tworzyła przepiękny krajobraz spowity romantyczną mgłą.

Następnie przeszliśmy do galerii Alfa. W mieszczącym się w niej kinie Helios każdy uczeń mógł wybrać film, który chciał obejrzeć. Wszystkie filmy okazały się bardzo ciekawe. Po zakończeniu seansów mieliśmy czas wolny, przeznaczony na zakupy prezentów świątecznych.

Ostatnim etapem wycieczki było lodowisko. Dotarłszy  na miejsce, dostaliśmy łyżwy i udaliśmy się na taflę. Oczywiście nie mogło zabraknąć tak zwanych ,,gleb”, czyli nieoczekiwanych zderzeń z twardym i zimnym lodem.  Pomimo serii „wypadków”, bawiliśmy się wspaniale.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wychowawczyniom klasy Ic i Ib technikum –  Pani Elżbiecie Sikoń i Pani Justynie Szymańskiej oraz trzeciej opiekunce – Pani Dorocie Mlonek za zorganizowanie świetnej wycieczki. Dziękujemy też uczennicy kl. Ic technikum –  Zuzannie Zabłockiej, bez której zaangażowania nie byłoby wycieczki.

Czytany 4833 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top