sobota, 08 luty 2020 07:37

„Zimowy Narodowy” i „Koło Fortuny”- czyli wycieczka naszych uczniów do Warszawy

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

5 lutego, tuż po zakończeniu ferii, 51 uczniów klas pierwszych wraz z opiekunami: panią Karoliną Faszczewską, panią Sylwią Dołęgowską oraz panią Katarzyną Bachorek wyruszyło na wycieczkę do Warszawy.

 

Pierwszym jej punktem były nagrania do programu „Koło Fortuny”, podczas których uczniowie zapoznali się z pracą na planie programu, zwiedzili halę produkcyjną ATM oraz poznali niesamowitych ludzi pracujących przy produkcji- między innymi przepiękną Izę Krzan i pozytywnie zakręconego Norbiego.

Po opuszczeniu gmachu telewizji okazało się, że temperatura na zewnątrz mocno odbiega od tej, do jakiej przywykliśmy na początku lutego i w stolicy panuje iście wiosenna pogoda. W takiej sytuacji nasi uczniowie postanowili na własną rękę poszukać zimy i znaleźli ją na Stadionie Narodowym w Warszawie.

„Zimowy Narodowy” zaoferował nam zjazdy z lodowej górki na oponie, łyżwy, wspaniałą muzykę oraz grzaną wedlowską czekoladę po lodowiskowym szaleństwie. Zabawa była wspaniała, wypełniona śmiechem, upadkami oraz śmiechem z upadków i to wszystko w otoczeniu naszego przepięknego Stadionu Narodowego.

Do autobusu, którym wyruszyliśmy w drogę powrotną, wróciliśmy z wypiekami na twarzy i masą wesołych opowieści, którymi już od następnego dnia wypełniły się nasze szkolne korytarze.

Rozpoczęliśmy nowy semestr wycieczką z mnóstwem atrakcji i mamy nadzieję, że takich wyjazdów będzie przed nami jeszcze wiele.

Czytany 1767 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top