czwartek, 30 kwiecień 2020 06:09

W dniu 29 kwietnia 2020 r. w naszej szkole odbyły się indywidualne pożegnania maturzystów roku szkolnego 2019/2020.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wychowawcy klas wspólnie z dyrektorem szkoły podziękowali uczniom (każdemu maturzyście indywidualnie) za wspólne spędzone lata.

Słowa Dyrektora ZSOiZ w Ciechanowcu Łukasza Godlewskiego skierowane do tegorocznych absolwentów:

 

Drodzy Absolwenci,

Dzisiaj nasze myśli płyną w kierunku minionych lat, które spędziliście w murach Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Był to dla Was czas rozwoju, zdobywania wiedzy, kompetencji i umiejętności. Wykonaliście wielki wysiłek, w celu poszerzania swoich horyzontów myślowych oraz kształtowania własnej osobowości. Z roku na rok, na naszych oczach, stawaliście się bardziej dorośli, gdyż kształtowało się Wasze spojrzenie na człowieka, jego egzystencję i otaczający nas świat. Pragnę podkreślić, iż Wasze zaangażowanie w różne dziedziny szkolnego życia przyczyniło się do wzbogacenia naszej ponad 75-letniej szkolnej tradycji.

Gdyby nie pandemia, moglibyśmy pożegnać Was tak, jak na to zasługujecie - na hali sportowej z całą społecznością szkolną, podczas uroczystej akademii. Tradycją naszej szkoły jest wręczanie w obecności zaproszonych gości, Waszych rodziców, wychowawców, wszystkich członków rady pedagogicznej oraz pracowników szkoły i internatu świadectw ukończenia szkoły, nagród, wyróżnień i dyplomów. Jest to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Wybaczcie, że nie mogliśmy tego uczynić w tak uroczysty i podniosły sposób. Jednak w momentach szczególnych, przełomowych lub trudnych zachodzi niekiedy konieczność przedłożenia jednych wartości nad inne. Musicie jednak pamiętać, że jesteście już na ZAWSZE częścią i historią tej szkoły, naszej szkoły! Dlatego nie mogliśmy pozwolić Wam „odejść” bez jakiekolwiek pożegnania. Stąd moja decyzja o podziękowaniu, pożegnaniu i nagrodzeniu każdego Was wspólnie z wychowawcami w sposób indywidualny.

Dziękuję Wam za udział w szkolnych akademiach, uczestnictwo w chórze i kole teatralnym, uroczystościach państwowych, powiatowych i gminnych. Składam podziękowania za działania w wolontariacie, akcji krwiodawstwa,  samorządzie oraz promocję naszej szkoły. Pragnę podziękować też za dobre i bardzo dobre oceny na świadectwie, często z wyróżnieniem. Mam też do Was prośbę. Podziękujcie w naszym imieniu swoim rodzicom. Za współpracę, uczestnictwo w życiu szkoły i zrozumienie.

W imieniu swoim i całej Rady Pedagogicznej jeszcze raz życzę Wam, aby życiowa podróż, w którą właśnie wyruszacie była piękna, bogata w pozytywne doświadczenia i szczęśliwa. Mam nadzieję, że decyzje, które będziecie podejmować w dorosłym życiu, będą przemyślane, przyniosą Wam sukces i wewnętrzne spełnienie. Życzymy, aby uzyskane wyniki były satysfakcjonujące i umożliwiły podjęcie nauki na wymarzonym kierunku studiów, co pozwoli w pełni realizować Wasze pasje i marzenia.

Przed Wami już tylko egzaminy maturalne - jestem pewien, że będą formalnością, która potwierdzi Wasze umiejętności i zdobytą wiedzę. Nie zapominajcie o nas i odwiedzajcie naszą szkołę, kiedy tylko chcecie i możecie. Powodzenia i do zobaczenia na maturze!

Lista wyróżnionych absolwentów: zobacz

Serdecznie pozdrawiam,

Łukasz Godlewski

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Ciechanowcu

 

TABLA ABSOLWENTÓW Z POSZCZEGÓLNYCH KLAS:

 

3alo2020

 

3blo2020

 

3clo2020A

 

4atech2020

 

4btech2020

Czytany 1333 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top