wtorek, 05 maj 2020 06:51

Kolejne środki finansowe na szkolnictwo zawodowe dla naszej szkoły !

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z wielką przyjemnością informujemy, że Zespól Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Priorytet III Kompetencje i kwalifikacja, Działanie 3.3 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, numer naboru RPPD.03.03.01-IZ.00-20-001/19 otrzyma dofinansowanie w wysokości 949.385,70 złotych (słownie: dziewięćset czterdzieści dziewięć tysięcy trzysta osiemdziesiąt pięć złotych i siedemdziesiąt groszy).

 znaczki rozwijamy skrzydla

Projektu pn. „Nowoczesne fryzjerstwo i kosmetyka gwarancją sukcesu na rynku pracy” powstał dzięki współpracy Zespołu Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu z Polskim Centrum Edukacji i Analiz ORDO. Serdecznie dziękujemy pracownikom ORDO  oraz nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w napisanie projektu, w szczególności Pani mgr Agnieszce Gaczkowskiej, Pani mgr Justynie Szymańskiej  oraz Dyrektorowi naszej szkoły Panu mgr-wi Łukaszowi Godlewskiemu. Całkowita wartość projektu to 999.939,70 złotych. Projekt realizowany będzie od 1 lipca 2020 r. do 30 czerwca 2022 r.

W ramach realizacji projektu zaplanowano:

 • powstanie trzech nowoczesnych pracowni z pełnym i NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM wyposażeniem na rynku: 
 • Pracownia fryzjersko – kosmetyczna
 • Pracownia kosmetologii
 • Pracownia projektowania i estetyki fryzur

Pracownie powstaną w okresie lipca i sierpnia i będą dostępne dla młodzieży już od 1 września 2020 r.

 • warsztaty teoretyczno – praktyczne dla uczniów kształcących się na kierunku Technik Usług Fryzjerskich i Technik Usług Fryzjerskich w specjalizacji KOSMETOLOGIA
 • zajęcia dodatkowe z języka angielskiego
 • zajęcia dodatkowe i wyrównawcze z matematyki
 • wyjazdowe kursy zawodowe (m.in. do Krakowa, Bydgoszczy, Poznania, Gdańska) dla młodzieży z zakresu: strzyżenia męskiego, strzyżenia damskiego, „color”, modelowania, wizażu, stylizacji, 
 • staże zawodowe z wypłatą stypendium dla uczniów
 • studia podyplomowe dla nauczycieli

Zapraszamy do Zespołu Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, który dzięki szerokiej współpracy z instytucjami i organizacjami z terenu kraju i Unii Europejskiej, realizowanymi projektami edukacyjnymi i mobilnościowymi, szerokiej ofercie edukacyjnej, nowoczesnej infrastrukturze edukacyjnej i sportowej oraz licznej i bardzo dobrze wyszkolonej kadrze pedagogicznej jest jedną z najnowocześniejszych szkół w Polsce, o zasięgu, prestiżu i renomie ponadnarodowej.

Czytany 1239 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


 • Dyrektor Szkoły
  mgr Łukasz Godlewski
  (86) 277 11 35
Top