czwartek, 07 maj 2020 09:41

KONKURS - Wspólnie uczcijmy 76. rocznicę Bitwy pod Monte Cassino i 50. rocznicę śmierci gen. W. Andersa

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wspólnie uczcijmy 76. rocznicę Bitwy pod Monte Cassino i 50. rocznicę śmierci gen. W. Andersa

 

Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „CZERWONE MAKI-BOHATEROM MONTE CASSINO”. Zaśpiewajmy wspólnie tę patriotyczną pieśń, która w trudnych czasach dodawała otuchy Polakom i przypomina o niezłomności żołnierzy 2 Korpusu Polskiego.

Nagraj filmik

Nagraj filmik jak śpiewasz solo, w duecie lub z rodziną pieśń "Czerwone maki na Monte Cassino" - w tempie marsza, bez towarzyszących instrumentów. Załóż słuchawkę i śpiewaj razem z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego (zobacz wideo pod linkiem poniżej). Filmik nagraj w poziomie, w formacie mp4.

https://www.youtube.com/watch?v=Qnvoxe0YT3c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3y3WzMbFh3wLvCfu7Qmu2nJ7cf_FK7uGGwc6vAfYy_t9SBqmTkOYzYjso

Prześlij nagranie

Plik do 50 MB wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na nagrania czekamy do środy 13 maja 2020 r.

Pierwszych 30 filmików nagrodzimy żołnierskimi plecakami z materiałami promocyjnymi MON i Wojska Polskiego.

Dołącz zgodę

Z całości lub z fragmentu Twojego filmiku chcemy zmontować spot pt. CZERWONE MAKI-BOHATEROM MONTE CASSINO. Dlatego należy wypełnić, podpisać i przesłać emailem wraz z filmikiem skan lub zdjęcie zgody na wykorzystanie nagrania i wizerunku. Oba formularze znajdziesz pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/wspolnie-uczcijmy-76-rocznice-bitwy-pod-monte-cassino-i-50-rocznice-smierci-gen-w-andersa

 

 

Czytany 1227 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top