piątek, 08 maj 2020 14:38

Drodzy Kandydaci, Szanowni Rodzice!

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W związku z obecnie panującą sytuacją w naszym kraju Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadziło możliwość przyjmowania wniosków rekrutacyjnych i innych dokumentów od rodziców przyszłych kandydatów drogą elektroniczną. W związku z powyższym nasza szkoła umożliwia 3 formy złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

 

 

1) Formularz rekrutacyjny online   KLIKNIJ --->>   slide5

Prosimy o skrupulatne wypełnienie i przesłanie formularza jeśli jesteście zainteresowani nauką w naszej szkole.

2) Należy pobrać ze strony internatowej szkoły w zakładce rekrutacja 2020/2021 podania o przyjęcie do szkoły, które należy wypełnić, zeskanować i przesłać droga E-MAILOWĄ NA ADRES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Będziemy wysłać w ciągu 24h wiadomość potwierdzającą wpłyniecie podania na skrzynkę mailową.

3) Wypełnione i podpisane dokumenty rekrutacyjne można wysłać listem tradycyjnym np. Pocztą Polską na adres:
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu,
ul. Szkolna 8, 18-230 Ciechanowiec.

Dalsze postępowanie kandydatów po złożeniu podania o przyjęcie do szkoły:

  • Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i wyników z egzaminu ósmoklasisty (zaświadczenie o wynikach) dokumenty te należy dostarczyć w formie oryginału lub kopii do sekretariatu szkoły.
  • Ponadto razem ze świadectwem należy dostarczyć 2 zdjęcia o wymiarach 35x45 mm podpisane imieniem i nazwiskiem kandydata na odwrocie
  • W przypadku wyboru klasy o profilu wojskowym należy dołączyć oświadczenie o wyrażaniu zgody przez rodzica i kandydata na naukę na tym profilu oraz zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia wydane przez lekarza rodzinnego.
  • W przypadku wyboru Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia lub Branżowej Szkoły II Stopnia, szkoła będzie wydawała skierowania do medycyny pracy celem uzyskania zaświadczenia o zdolności do wykonywania danego zawodu.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu Łukasz Godlewski

Czytany 1321 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top