poniedziałek, 11 maj 2020 16:52

Film promujący ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Drodzy Uczniowie szkół podstawowych i Rodzice, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

Nasza szkoła posiada kilkanaście kierunków i profili kształcenia, dzięki temu każdy uczeń może znaleźć w placówce swój wymarzony kierunek. Dzięki licznym zajęciom dodatkowym, kołom zainteresowań i sekcjom sportowym uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Ponadto, realizowane projekty unijne umożliwiają naszej młodzieży doskonalenie umiejętności zawodowych i kompetencji kluczowych poprzez bezpłatne dwutygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe i szkolenia językowe.

Szkoła dzięki szerokiej współpracy z instytucjami i organizacjami z terenu kraju i Unii Europejskiej, realizowanymi projektami edukacyjnymi i mobilnościowymi, szerokiej ofercie edukacyjnej, nowoczesnej infrastrukturze edukacyjnej i sportowej oraz licznej i bardzo dobrze wyszkolonej kadrze pedagogicznej jest jedną z najnowocześniejszych szkół w regionie, o zasięgu, prestiżu i renomie ponadnarodowej.

Serdecznie zapraszamy,
Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu Łukasz Godlewski
i Rada Pedagogiczna.

 

 

Czytany 1550 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top