piątek, 22 maj 2020 07:33

Już od września w ZSOiZ w Ciechanowcu najnowocześniejsza pracownia Grafiki Komputerowej i Informatyki w regionie!

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Z wielką przyjemnością informujemy, że w Zespole Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Priorytet III Kompetencje i kwalifikacja, Działanie  3.1 Kształcenie i edukacja, w ramach zaplanowanego w naszej szkole projektu pn. „Wysoka jakość edukacji kluczem do kariery” w okresie wakacji powstania jedna z Najnowocześniejszych pracowni Grafiki Komputerowej i Informatyki w regionie.

 Uczniowie będą mogli korzystać z 24 stanowisk komputerowych wyposażonych w stacje graficzne, tablety graficzne oraz najnowsze oprogramowanie do tworzenia grafiki dwu i trójwymiarowej, tworzenia reklam, publikacji do druku oraz gier. W pracowni znajdzie się także nowoczesna tablica interaktywna oraz projektor. Do dyspozycji uczniów dostępne także będą: maszyna do druku wielkoformatowego, drukarki cyfrowe, drukarki 3D, ploter tnący, maszyna do foliowania publikacji drukowanych, gilotyna do cięcia papieru, zszywacz poligraficzny. Pracownia będzie wykorzystywana przez wszystkich uczniów na zajęciach informatycznych oraz podczas praktycznej nauki naszych Grafików Komputerowych z OSSP i uczniów kształcących się w zawodzie Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej.

Zapraszamy do Zespołu Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, który dzięki szerokiej współpracy z instytucjami i organizacjami z terenu kraju i Unii Europejskiej, realizowanymi projektami edukacyjnymi i mobilnościowymi, szerokiej ofercie edukacyjnej, nowoczesnej infrastrukturze edukacyjnej i sportowej oraz licznej i bardzo dobrze wyszkolonej kadrze pedagogicznej jest jedną z najnowocześniejszych szkół w Polsce, o zasięgu, prestiżu i renomie ponadnarodowej.

znaczki rozwijamy skrzydla

Czytany 2376 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top