poniedziałek, 15 czerwiec 2020 13:47

Staże zawodowe dla uczniów w Hiszpanii

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Dyrektor Zespołu Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu informuje, że bezpłatne staże zawodowe w Hiszpanii dla 41 uczniów naszej szkoły w ramach programu Erasmus+, projekt pn. „Praktyka czyni mistrza - przez mobilności zawodowe na rynek pracy” odbędą się w dniach 29 lipca – 13 sierpnia 2020 r. Z racji panującej sytuacji na świecie i potencjalnego zagrożenia zarażenia się wirusem COVID-19, zrozumiemy, jeśli któryś z uczniów postanowi zrezygnować z wyjazdu. Prosimy dlatego o potwierdzenie udziału w projekcie do 19 czerwca 2020 r. poprzez wysłanie wiadomości w dzienniku elektronicznym do Dyrektora szkoły.  W temacie wiadomości prosimy wpisać „Staże zawodowe w Hiszpanii” a w treści wiadomości, imię i nazwisko ucznia, klasę oraz informacja o potwierdzeniu udziału w projekcie lub rezygnacji.    

W celu zniwelowania zagrożenia zarażenia się wirusem staże odbędą ze szczególnymi środkami ostrożności, m.in. ograniczenie kontaktu z mieszkańcami, młodzież zostanie zakwaterowania jako jedyna grupa w dwóch pensjonatach, uczniom zostaną zapewnione środki ochrony osobistej i środki dezynfekujące.

W dniu 26 czerwca 2020 r. o godzinie 12:00 na Hali Sportowej szkoły odbędzie się natomiast spotkanie organizacyjne w kwestii wyjazdu. Uczniowie, którzy potwierdzą chęć udziału w projekcie będą musieli stawić się na spotkanie przynajmniej z jednym rodzicem / prawnym opiekunem. 

 

 
Czytany 1306 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top