fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 76a9c570815d194f9faa79fc9f82cc22 L         wywiadowkagr2
         
1a 8 6  6  5

Chór szkolny

wtorek, 11 grudzień 2018 05:42

Sukcesy artystyczne Mateusza Kawalca

Napisał

Z wielką radością informujemy, iż Mateusz Kawalec, uczeń kl. Ia LO i bardzo utalentowany młody wokalista ma na koncie kolejne sukcesy artystyczne. Na Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów „PolshaPriviet”, który odbył się 28 października 2018 r. w Białymstoku udało mu się zająć II miejsce w kategorii  „śpiew”. Mateusz wykonał tam utwór Michała Bajora „Nie chcę więcej”.

Z kolei na 19. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki” Jana Wojdaka, który odbył się w Krakowie 11 listopada 2018 r., nasz młody artysta wywalczył III nagrodę. Wykonał tam utwory „Biały latawiec” i „Zostań z nami melodio” Jana Wojdaka.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi sukcesów i życzymy kolejnych!

piątek, 20 kwiecień 2018 12:25

Wycieczka chóru do teatru ,,Buffo"

Napisał

Dnia 17 kwietnia 2018 roku, uczniowie należący do szkolnego chóru, wraz z opiekunami: Panią Moniką Ilczuk, Panią Jolantą Drewnowską - Koziarską oraz Panem Dariuszem Okieńczukiem, udali się do warszawskiego teatru Buffo na  spektakl muzyczny pt. ,,Metro". Wyjazd ten był nagrodą za działalność artystyczną młodzieży w roku szkolnym 2017/2018.

wtorek, 27 marzec 2018 08:17

Misterium Męki Pańskiej

Napisał

25 marca 2018 roku w naszej szkole zaprezentowano Misterium Męki Pańskiej. Spektakl powstał dzięki pracy młodzieży i nauczycieli: Pani Moniki Ilczuk, Pani Jolanty Drewnowskiej–Koziarskiej oraz Pani Cecylii Szmurło. W role Chrystusa, Maryi, Piłata, apostołów, legionistów, arcykapłanów  i niewiast wcielili się uczniowie należący do chóru szkolnego oraz koła teatralnego.

Dnia 22 lutego 2018 roku, uczniowie należący do chóru szkolnego, wraz z opiekunami: Panią Moniką Ilczuk i Panią Jolantą Drewnowską- Koziarską, a także z Panem dyrektorem Eugeniuszem Święckim, wzięli udział w bardzo ważnym wydarzeniu, którego celem była integracja międzypokoleniowa i środowiskowa.

W sierpniu 2016r. w ZSOiZ w Ciechanowcu odbyły się warsztaty muzyczne prowadzone przez Panią Annę Czenczek (dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, dyrektor i pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”).

W pierwszy dzień ferii zimowych, na uczniów należących do szkolnego chóru czekała wspaniała atrakcja, będąca nagrodą za udział młodzieży w wielu występach artystycznych. Pan Dyrektor Eugeniusz Święcki zorganizował wycieczkę do warszawskiego teatru muzycznego Studio Buffo na spektakl pt. „Hity Buffo”.

 

 

 

 

Dnia 15 grudnia 2016 r. nasz szkolny chór miał wielki zaszczyt wystąpić przed zacną publicznością zgromadzoną w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie  podczas przedświątecznego spotkania  biskupa drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa z dyrektorami  szkół  i placówek oświatowych z terenu województwa podlaskiego.

15 listopada 2016 roku, uczniowie  naszej szkoły wzięli udział  X  Konkursie Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska – to my”, który odbył się w  III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

10 listopada 2016 roku  zespół wokalny w składzie: Weronika Binaś, Klaudia Kraszewska, Emilia Kordulska, Dominika Bogucka, Szymon Kaczmarek, Dawid Koc,   reprezentował naszą szkołę na Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.   Nasi szkolni artyści  zaśpiewali  piękną, patriotyczną  pieśń pt. „Póki Polska żyje w nas”.  Zespołowi akompaniował Kewin Niewiarowski, który przygotował autorską aranżację wykonywanego utworu. Uczniów do występu przygotowała Pani Monika Ilczuk.

środa, 12 październik 2016 07:08

Występ artystyczny w Żebrach Laskowcu

Napisał

6 października  Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Natura” zorganizowało  obchody dziesięciolecia Warsztatu Terapii Zajęciowej z Kozarzy. Wydarzenie to miało miejsce w Domu Pomocy Społecznej w Żebrach Laskowcu.  

24 września, 15 uczniów należących do szkolnego chóru, wzięło udział w nagraniach 5 odcinka programu „Hit Hit Hura!” w TVP.  Niestety  nie było nam dane wystąpić na scenie.  Byliśmy na planie jedynie w charakterze publiczności  i z  wielkim zapałem  wspieraliśmy młodych artystów śpiewających w programie.

wtorek, 30 sierpień 2016 07:39

Profesjonalne warsztaty wokalne

Napisał

W dniach od 24 do 27 sierpnia 2016 roku uzdolnieni muzycznie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Panią Annę Czenczek. Młodzież czuła się zaszczycona, iż dane jest jej pracować pod kierunkiem znanej i cenionej w Polsce, jak również  za granicą  nauczycielki emisji głosu, wokalistyki, aranżerki wokalnej i animatorki kultury.

Nadszedł  oczekiwany z niecierpliwością wyjazd naszego chóru do Filharmonii Białostockiej na   spektakl pt.  „Upiór w operze”.  4 marca,  o godzinie 16.00, odświętnie ubrani chórzyści, wraz z opiekunami: Panią Moniką Ilczuk, Panią Karoliną Faszczewską, Panią Karoliną Żygoń i Panem Bogdanem Tarkowskim, wyruszyli  w drogę do Białegostoku.  Wielu z uczestników wyjazdu  miało okazję pierwszy  w życiu wziąć udział w tego typu widowisku teatralnym.

Dnia 27 listopada 2014 roku uczniowie należący do chóru szkolnego, wraz z opiekunami: Panem Emilem Jasińskim i Panią Moniką Ilczuk, a także z Panem dyrektorem Eugeniuszem Święckim, wzięli udział w bardzo ważnym wydarzeniu, którego celem była integracja międzypokoleniowa i środowiskowa społeczności małego ośrodka miejskiego z miastem wojewódzkim.

W wyniku wielomiesięcznych starań Pana Sebastiana Orłowskiego, nauczyciela języka francuskiego, chór szkolny z ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu został włączony do  międzynarodowego projektu muzycznego z udziałem Włoch, Francji i Hiszpanii w ramach projektu: ,,Music – Youths – Our Future” - Travelling The New Cultural Highways for Europe.

poniedziałek, 22 kwiecień 2013 09:33

"Małe tournee" szkolnego chóru

Napisał

Koncert ku czci Jana Pawła II przygotowany w Roku Wiary przez chór szkolny spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród społeczności lokalnej. Odbył się on dnia 7 kwietnia 2013 roku w Kościele Świętej Trójcy w Ciechanowcu. Pochlebne oceny występu i gratulacje sprawiły wykonawcom i opiekunom – pani Joannie Kuczabo i pani Monice Ilczuk, wiele radości. Dodatkowo poczuliśmy się zaszczyceni zaproszeniem do parafii w Perlejewie i Śledzianowie, gdzie mogliśmy kolejny raz zaprezentować swój program artystyczny. Owe „małe tournee” odbyliśmy 21 kwietnia 2013 roku.

czwartek, 27 październik 2011 09:53

Wycieczka szkolnego chóru do Zakopanego

Napisał

Po okresie prośb i starań nadszedł czas na długo oczekiwaną wycieczkę chóru szkolnego. 17 października był dniem rozpoczynającym niezwykłą przygodę w najwyższych polskich górach – Tatrach.

środa, 01 czerwiec 2011 11:06

Kolejny występ w Centrum Zdrowia Dziecka

Napisał

1 czerwca obchodzimy dzień wszystkich dzieci na całej Ziemi, zarówno tych małych, jak i dużych. W tym dniu na twarzy każdego dziecka powinien pojawić się szczery, radosny i bezcenny uśmiech.
Pamiętając o tym, młodzież z naszej szkoły pod opieką Pana dyrektora Eugeniusza Świeckiego oraz Pani Moniki Ilczuk, Pani Joanny Kuczabo i Pani Emilii Krysińskiej miała okazję, by choć w niewielkim stopniu wypełnić to życzenie.
czwartek, 18 listopad 2010 11:10

Kolejny festiwalowy sukces!

Napisał


    Nie trzeba było długo czekać na kolejny festiwalowy sukces Dominiki Paduch z klasy II a. 15 listopada 2010 roku wzięła udział w IV Konkursie Poezji i Piosenki Patriotycznej „Polska to my”, który odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Ł omży.

poniedziałek, 09 sierpień 2010 10:46

Koncert ku Pamięci Jana Pawła II

Napisał

23 maja 2010 r. nasz szkolny chór wystąpił z kolejnym koncertem. Tym razem nie odbył się on w szkolnych murach, ale w kościele pw. Trójcy Świętej w Ciechanowcu. Młodzi artyści zaprezentowali tam program, który przygotowany został na odbywające się tradycyjnie już uroczystości związane z rocznicą śmierci papieża Jana Pawła II.

Strona 1 z 2

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top