UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4.09.2017r.

8.30 - spotkanie młodzieży z wychowawcami w szkole, sprawdzenie listy obecności.
9.00 - Msza Święta,
10.00 - Uroczysta inauguracja – hala sportowa,
10.45 -  spotkania z wychowawcami w klasach.


Wszyscy uczniowie przychodzą ubrani na galowo. Młodzież z klas wojskowych ( kl. II i III C w mundurach moro). 

 

Informacje dla nauczycieli.


1.    Posiedzenie Rady Pedagogicznej dotyczące podsumowania pracy dydaktyczno-wychowawczej za rok szkolny 2016/2017 odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017r. o godz. 9.00 w budynku szkoły.
2.    Posiedzenie Rady Pedagogicznej dotyczące  organizacji roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2017r. o godz. 12.00 w budynku szkoły.
3.    Arkusz organizacji roku szkolnego 2017/2018 zostanie wywieszony na tablicy w pokoju nauczycielskim w dniu 21 sierpnia 2017r.

 

podrecznikizagadnienia przycisk

 

boton azul  rekrutacja2017

 

wystepy

1

7 6 5 6

Lista chórzystów w roku szkolnym 2015/2016

Lista chórzystów w roku szkolnym 2015/2016

 

L.p. Nazwisko i imię ucznia, klasa
1. Murawska Patrycja kl. I OSSP
2. Radziszewska Aleksandra kl. I OSSP
3. Rusiniak Julia kl. I OSSP
4. Wysocka Gabriela kl. I OSSP
5. Zochowska Diana kl. I OSSP
6. Ilczuk Zuzanna kl. II OSSP
7. Sabak Julia kl. II OSSP
8. Szyller Patryk kl. II OSSP
9. Pełszyk Urszula kl. II OSSP
10. Wierciński Jakub kl. II OSSP
11. Śmigielska Wiktoria kl. II OSSP
12. Ziółkowska Natalia kl. IIIOSSP
13. Klepacka Magda kl. III OSSP
14. Piętka Aleksandra kl. III OSSP
15. Koc Kamil kl. III OSSP
16. Daszkowska Kinga kl. IV OSSP
17. Biała Paulina kl. IA L.O.
18. Binaś Weronika kl. IV OSSP
19. Święciak Marlena IA L.O.
20. Siekierko Weronika IA L.O.
21. Zawistowska Magdalena IA L.O.
22. Koc Dawid IA L.O.
23. Kaczmarek Szymon IA L.O.
24. Uszyński Mateusz IA L.O.
25. Kuczabo Rafał IA L.O.
26. Derewońko Michał IA L.O.
27. Tokarski Michał IA L.O.
28. Dacz Natalia IB L.O.
29. Kietlińska Katarzyna IB L.O.
30. Kordulska Emilia IB L.O.
31. Wojtkowska Emilia IB L.O.
32. Pełszyk Marta V OSSP
33. Niewiarowski Kewin V OSSP
34. Wincenciak Karolina II B L.O.
35. Murawska Weronika II B L.O.
36. Wrzesińska Kamila II B L.O.
37. Czarnecka Karolina II B L.O.
38. Jakubowska Aleksandra II C L.O.
39 Dominika Bogucka II C L.O.
40 Choromańska Emilia II C L.O.
41. Koc Marta II C L.O.
42. Zawistowska Wioleta II C L.O.
43. Wróblewska Katarzyna II C L.O.
44. Dagmara Siemieniuk II technikum
45. Tworkowski Konrad III A L.O.
46. Koc Łukasz III A L.O.
47. Kordulski Michał III A L.O.
48. Stankiewicz Paulina III B L.O.
49. Wasilewski Patryk III technikum

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top