poniedziałek, 05 marzec 2018 14:22

Manewry wojskowo-sportowe klas mundurowych „Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 2 marca 2018 r. reprezentacja uczniów z klas mundurowych ZSOiZ  w Ciechanowcu pod opieką Pana Arkadiusza Kendzierskiego wzięła udział w manewrach wojskowo-sportowych zorganizowanych przez Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.


Celem manewrów było uczczenie Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W ramach manewrów przeprowadzono zawody sportowo-obronne składające się z czterech konkurencji (strzelanie z karabinka sportowego kbks i pistoletu bocznego zapłonu, cross militarny z pokonywaniem przeszkód, rzut granatem na odległość, bieg na orientację). Hołdując zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch” do rywalizacji przystąpiły szkoły z Ciechanowca, Wyszkowa, Urli, Łomży oraz trzy drużyny ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.
Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż nasza drużyna zajmowała czołowe miejsca we wszystkich konkurencjach, między innymi I miejsce w crossie militarnym. Zmagania zakończyliśmy na pierwszym miejscu ex aequo z dwiema drużynami ZS nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej uzyskując jednakową liczbę punktów. Regulamin zawodów przewidywał taką sytuację i w przypadku uzyskania jednakowej ilości punktów przez zespół, liczy się liczba trafionych dziesiątek podczas strzelania. Równie z wielką radością przyjęliśmy informacje, że drużyna ZSOiZ w Ciechanowcu zajęła III miejsce w klasyfikacji generalnej przegrywając 1 punktem z drużyną zajmującą miejsce II.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom ZSOiZ biorącym udział w manewrach, którzy mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wykazali się ogromnym hartem ducha.

Skład drużyny:

1.Barańczuk Karolina kl. IIIc,
2.Grabowska Kamila kl. Ic,
3. Koc Aleksandra kl. Ic,
4. Pykało Marlena kl. Ic,
5. Kryńska Marta kl. IIIc,
6. Półtorak Hubert kl. IIc,
7. Hyckowski Gracjan kl. IIIc,
8. Zalewski Szymon kl.Ic,
9. Grzesiuk Jakub kl.IIc,
10. Niemyjski Wojciech kl.IIc,
11. Łempicki Maciej kl. IIIc,
12. Kaczyński Aleksander kl.IIc,
13. Rodzianko Szymon kl.Ic,
14. Kosiński Adam kl.IIc.

Czytany 2808 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top