zajecia ferie2019
         
          DSC 0446c fundacja mikolaja boton azul        
         
1a 8 6  6  5
sobota, 27 maj 2017 05:43

Gala wręczenia nagród w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie”

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

26 maja 2017r. w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie”. Hasłem tegorocznej edycji były „Barwy dzieciństwa”. Na konkurs wpłynęło łącznie 3490 prac z całej Polski oraz 14 innych państw (Chiny, Bułgaria, Litwa, Węgry, Łotwa, Cypr, Bahrajn, Czechy, Rumunia, Indonezja, Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan).

 

Dnia 4 kwietnia 2017 r. r. jury złożone z artystów plastyków dokonało oceny prac we wszystkich kategoriach wiekowych. Łącznie przyznano GRAND PRIX, Nagrodę Dyrektora, Nagrodę Przewodniczącego Jury, 51 nagród oraz 147 wyróżnień.

Z przyjemnością informujemy, że Nagrodę Dyrektora Konkursu otrzymała nasza tegoroczna maturzystka Marta Pełszyk. Jest to trzecia znacząca nagroda Marty w konkursie plastycznym w tym roku szkolnym, po I miejscu w Ogólnopolskim Konkursie na Komiks „W magicznym ogrodzie” i III miejscu w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 2882 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top