DSC 0446c fundacja mikolaja boton azul        
         
1a 8 6  6  5
piątek, 03 czerwiec 2016 08:50

Klasowe świętowanie Dnia Dziecka

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzień Dziecka to bardzo radosne i lubiane święto. Klasy I, II i III OSSP postanowiły spędzić je we własnym gronie. Okazją były ogniska, zorganizowane przez wychowawców wspomnianych oddziałów: P. Cecylię Szmurło i P. Magdę Załuską. Na tych klasowych imprezach nie zabrakło oczywiście wielu ciekawych atrakcji. Zapraszamy do lektury krótkich sprawozdań i zapoznania się z galerią zdjęć.

 

Ognisko klasy I OSSP
  

   1 czerwca o godzinie 08:30, na zbiórce przed szkołą stawiła się prawie cała klasa I OSSP. Po sprawdzeniu obecności wyruszyliśmy pieszo w drogę. Tego dnia pogoda była piękna, słońce świeciło jasno, a uczniom dopisywały humory. Kiedy dotarliśmy na miejsce, wszystko było już  gotowe. Leśna okolica wyglądała bardzo ciekawie, udało się nam nawet zobaczyć dzikie zwierzęta, m.in. sarny oraz dziki. Spotkanie rozpoczęliśmy zawodami na ,,Super – dziecko  2016’’. Nasza wychowawczyni zadawała nam pytania z wielu różnych dziedzin, takich jak: historia, matematyka, fizyka, literatura czy geografia. Trzeba przyznać, że wykazaliśmy  się dosyć dużą wiedzą. Następnie udaliśmy się w kierunku dużego, dmuchanego zamku. Bawiliśmy się tam świetnie, zjeżdżając i skacząc. Niedługo potem rozpaliliśmy ognisko i przyszedł czas na pieczenie kiełbasek. Kiedy już nasze apetyty zostały zaspokojone, przyszedł czas na rysowanie portretu ,,Super – dziecka 2016’’. Zadanie to zostało powierzone Gabrieli Wysockiej, a pozowała Patrycja Murawska. Na portrecie swoje podpisy złożyła cała klasa. Będzie on z pewnością piękną pamiątką naszego wspólnego wyjścia. Na zakończenie  nasza wychowawczyni rozdała nam prezenty i nagrody za udział w konkurencjach. Serdecznie za nie podziękowaliśmy i wyruszyliśmy w drogę powrotną.
     Dzień Dziecka uważam za udany, ponieważ wszyscy świetnie się bawiliśmy. Była to  dla nas okazja nie tylko do świętowania,  ale  wykazania się wiedzą i umiejętnościami z wielu dziedzin podczas konkursów. Grając w piłkę i bawiąc się w zamku miło spędziliśmy ten dzień.     
Dziękujemy Państwu Sylwii i Kamilowi Dołęgowskim za pomoc naszej wychowawczyni, Pani Cecylii Szmurło, w organizacji tej miłej niespodzianki w dniu naszego święta.

 


Ognisko klas II i III OSSP

 

Z okazji Dnia Dziecka klasy II i III OSSP wraz z wychowawczynią P. Magdą Załuską udały się na ognisko. Dzięki życzliwości i gościnności Państwa Morzych, właścicieli Hotelu Nowodwory, którzy udostępnili nam bardzo piękne miejsce, mieliśmy okazję do wspólnego spędzenia czasu. Kiedy dotarliśmy na miejsce, płonęło już ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski, chleb i ziemniaki. Pogoda była bardzo ładna, więc część z nas grałą w piłkę nożną, inni w ringo i badmintona. Spacerowaliśmy też wokół hotelu, podziwiając jego zadbane otoczenie i piękny krajobraz
Miło spędziliśmy te kilka godzin, za co dziękujemy organizatorom ogniska: rodzicom, naszej Wychowawczyni Pani Magdzie Załuskiej, Panu Dyrektorowi oraz Państwu Morzym.

Czytany 4398 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top