DSC 0446c fundacja mikolaja boton azul        
         
1a 8 6  6  5

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

 
Kamila Cieśluk
   -  Przewodniczący Klasa III A LO
Julia Gieros
   -  Zastępca Klasa III B LO
Kamil Sołtruk
   -  Skarbnik Klasa III A Tech
Jakub Grzesiuk    - Członek Zarządu Klasa III C LO
Karolina Grudzień    - Członek Zarządu Klasa III B Tech
mgr Rostkowska Katarzyna    - Opiekun  

 1. Regulamin pracy Samorządu Uczniowskiego    

2. Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019  

 

piątek, 22 wrzesień 2017 05:57

Pierwszaki pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

22 września b.r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka połączona z otrzęsinami klas I. Pierwszaki musiały sprostać wymaganiom poszczególnych konkurencji, które zostały przygotowane przez uczniów z klasy IIb LO. Były to: ,,Quiz o szkole”, ,,Pojedynek artystów”, ,,Dancing Queen” oraz ,,Jaka to melodia?”.

Zawodnicy w pocie czoła starali się odnieść zwycięstwo i tym samym zapewnić sukces swojej klasie. Oprócz młodzieży z naszej szkoły udział w otrzęsinach brali uczniowie z Gruzji, którzy przyjechali do naszej szkoły w ramach projektu: ,,Polsko-gruzińskie spotkania młodzieży”. Konkursy przeprowadziły uczennice: Weronika Stefaniak (po polsku) i Luiza Białowarczuk (po angielsku). Zaciętą walkę oceniała komisja w składzie: dyrektor szkoły pan Eugeniusz Święcki, pedagog pani Bożena Marońska, opiekun z Gruzji pani Tea Revazishvili oraz prezydent szkoły Kamila Cieśluk. Po podliczeniu punktów okazało się, że bezkonkurencyjna była klasa Ic LO, 2. miejsce zajęli goście z Gruzji, natomiast 3. – klasa I Technikum. Wszystkim klasom Pan Dyrektor wręczył pamiątkowe dyplomy.

Po części otrzęsinowej wszyscy uczniowie z naszej szkoły oraz nasi goście z Gruzji mogli wspólnie bawić się podczas dyskoteki, która była drugą a zarazem najciekawszą częścią tego wieczoru. Dyskoteka okazała się bardzo udaną formą spędzenia czasu wśród znajomych, a pierwszaki zostały pełnoprawnymi członkami braci uczniowskiej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
Przygotowaniami do imprezy kierowali wychowawcy klas I i II, którzy też wraz z nauczycielami dyżurującymi czuwali nad jej właściwym przebiegiem.
Czytany 3695 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top