SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

 
ZWOLIŃSKI WOJCIECH
   -  Przewodniczący Klasa II C LO
NIEWIAROWSKI ALAN
   -  Zastępca Klasa IV OSSP
KOC DOMINIK
   -  Skarbnik Klasa IE LO
ŻERO NATALIA    - Sekretarz Klasa II A LO
KAMIŃSKI MACIEJ    - Członek Zarządu Klasa II B LO
mgr Rostkowska Katarzyna    - Opiekun  

 1. Regulamin pracy Samorządu Uczniowskiego    

2. Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020  

 

piątek, 21 luty 2020 15:05

WALENTYNKI

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 14 lutego 2020 roku, uczniowie naszej szkoły skoncentrowani byli wyłącznie na pisaniu i obdarowywaniu liścikami  wybrańców swojego serca.

Zorganizowana przez panią Sikoń Elżbietę wraz z klasą Ic Technikum oraz Samorząd Uczniowski ,,Walentynowa poczta”  i kiermasz walentynkowych słodkości, cieszyły się  dużym zainteresowaniem. W czasie przerw lekcyjnych młodzież szkolna z wielkim zaangażowaniem umieszczała swoje wpisy na  karteczkach i wrzucała do skrzynki, która stała na górnym holu. Czerwone serduszka oraz baloniki otaczające walentynkową pocztę zachęcały do tego, aby wyrazić swoje uczucia i powiedzieć coś miłego osobom, które lubimy, kochamy i szanujemy. Dodatkowo, jeżeli ktoś w tym dniu był ubrany na czerwono, miał na sobie gadżety z motywem serca lub wykombinowany makijaż  w odcieniu czerwonego, to był zwolniony z odpowiedzi ustnych, kartkówek i sprawdzianów.

Zadbajmy o to, aby Święto Walentynkowe nie trwało tylko jeden dzień, ale cały rok. Pamiętajmy o tym, że ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

Czytany 1529 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top