boton azulpodreczniki2019
fundacja mikolaja          Pilecki Cegiełka

wystepy

         
1a 8 6  6  5
środa, 27 wrzesień 2017 09:39

Akcja "Daj włos!" z fundacją Rak'n'Roll

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Daj włos!… to akcja i jednocześnie apel fundacji Rak’n’Roll do wszystkich, którzy zmieniając fryzurę, chcieliby zrobić coś dobrego dla innych. Fundacja zbiera włosy, które będą przeznaczone na peruki dla kobiet walczących z rakiem.
Celem fundacji jest zebranie jak największej ilości włosów, aby wyprodukować peruki dla potrzebujących je kobiet, dlatego do projektu może przyłączyć się każdy (mały, duży, on, ona), kto ma włosy dłuższe jak 25 cm i chce je obciąć, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet po chemioterapii. Ścięte włosy wędrują do perukarni Rokoko, która robi doskonałe, wygodne i piękne peruki. Te są przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia.
Chęć wzięcia udziału w akcji można zgłaszać do p. Agnieszki Gaczkowskiej po czym zostanie ustalony dla każdego indywidualnie termin cięcia. Ścięcie włosów i stylizacja nastąpi w pracowni fryzjerskiej w ZSOiZ w Ciechanowcu.
W ramach podziękowania zostanie wykonana sesja fotograficzna dla uczestnika a ścięte włosy zostaną przekazane na fundację RAK’N ROLL.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału !!!
Czytany 2190 razy

Galeria

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top