środa, 21 marzec 2018 09:28

III MIEJSCE NASZEJ UCZENNICY W X OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FANTAZJI FRYZJERSKIEJ „GALAKTYCZNY BLASK’’.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z ogromną satysfakcją informujemy że uczennica Katarzyna Niewiarowska z klasy pierwszej Technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich zajął III MIEJSCE i otrzymał  dwa WYRÓŻNIENIA w X Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej „GALAKTYCZNY BLASK”.

 

Konkurs odbył się 20 marca 2018r . Zespole Szkół Odzieżowych,Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22  w Warszawie, zadaniem uczestników rywalizacji było wykonanie nowatorskiej stylizacji obejmującej fryzurę, makijaż i strój  na modelce lub modelu zgodnie z tematem. Zawodnicy mieli duże możliwości twórczego działania, ponieważ   galaktyka kryje w sobie wiele tajemnic. Kojarzona jest zazwyczaj z czernią, bezmiarem i delikatnym blaskiem gwiazd. Zagłębiając się jednakw głąb odnajdujemy, że skry wa w sobie niesamowite kolory, niespotykane zjawiska i formy.

Te nieprawdopodobne zjawiska były inspiracją do tworzenia nowatorskich stylizacji, bezmiaru galaktycznych form fryzur i dodatków.

Rywalizowało 49 uczniów ze szkół fryzjerskich z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały uczennice  Martyna Kalisz kl.IV z modelką Barbarą Pietraszko, Magdalena Kazimierczuk kl.III  z modelką Wiktorią Kryńską oraz Katarzyna Niewiarowska  z klasy I która wykonał stylizację na modelce Wiktorii Śmigielskiej  i stanęła na podium. Wszystkim uczennicom gratulujemy  zarówno fryzur, jak i całych stylizacji, które  wyglądały naprawdę imponująco.  

tekst: Agnieszka Gaczkowska

Czytany 3038 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top