fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 
         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2015/2016

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Liceum Ogólnokształcące

Lp. Nazwisko i imię Klasa

Średnia

1.

Radziszewski Krzysztof II B 5,40

2.

Kamiński Szymon I A 5,25

3.

Truszkowski Remigiusz II A 5,20

4.

Czarnecka Karolina II b 5,11

5.

Bogucka Katarzyna II A 5,00

6.

Godlewska Natalia II A 5,00

7.

Maroński Kacper I A 5,00

8.

Nadolny Karol II B 5,00

9.

Szymaniak Katarzyna   I B 5,00

10.

Akonom Agnieszka     I B 4,88

11.

Łopuski Kacper I A 4,81

12.

Święciak Marlena I A 4,81

13.

Czarkowska Marzena II B 4,80

14.

Perlejewski Dawid II B 4,80

15.

Uszyński Mateusz II B 4,80

16.

Bielik Martyna II A 4,78

17.

Korycka Aleksandra II A 4,78

18.

Wincenciak Karolina II B 4,78

19.

Ponichtera Agata         I B 4,75

20.

Uszyński Mateusz I A 4,75

21.

Fiedorczuk Zuzanna   I B 4,69

22.

Szalaszowa Ołga I A 4,64

23.

Zakrzewska Ewelina II C 4,63

24.

Półtorak Daria II A 4,60

25.

Koc Natalia II B 4,56

26.

Kraszewska Klaudia II A 4,56

27.

Biała Paulina I A 4,50

28.

Koc Jacek II A 4,50

29.

Lipski Norbert II B 4,50

30.

Pieczyska Aleksandra II C 4,50

31.

Tenizbaieva Anita I A 4,50

32.

Hubert Wiński I A 4,44

33.

Łagoda Mateusz II B 4,44

34.

Wojtkowska Emilia     I B 4,44

35.

Koc Dawid I A 4,38

36.

Łukasiuk Justyna         I B 4,38

37.

Kamiński Marcin II B 4,33

38.

Uszyński Łukasz II B 4,33

39.

Wrzosek Patryk             I B 4,31

40.

Morawska Sylwia II B 4,30

41.

Uszyński Bartłomiej I A 4,25

42.

Pierewoj Krystian II B 4,22

43.

Murawska Weronika II B 4,20

44.

Niemyjski Michał II A 4,20

45.

Bogucka Dominika II C 4,13

46.

Kaczmarek Szymon I A 4,13

47.

Sabak Albert II A 4,13

48.

Białowarczuk Aleksandra II A 4,11

49.

Jakubowska Aleksandra Inez II C 4,11

50.

Leończak Magdalena II A 4,11

51.

Rusiniak Paulina II B 4,11

52.

Łuniewski Hubert II A 4,10

53.

Barańczuk Karolina I C 4,07

54.

Szmurło Patrycja I C 4,07

55.

Kietlińska Katarzyna   I B 4,06

56.

Kordulska Emilia         I B 4,06

57.

Nowicki Kamil             I B 4,06

58.

Boguszewska Karolina II A 4,00

59.

Dacz Natalia I B 4,00

60.

Filiński Tomasz II B 4,00

61.

Miliszkiewicz Elżbieta II B 4,00

62.

Ogonowski Patryk II A 4,00

63.

Siekierka Radosław     I B 4,00

64.

Steć Aleksandra II A 4,00

65.

Tokarski Michał I A 4,00

66.

Wrzesińska Kamila II B 4,00

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Technikum

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia

1.

Obniska Anna II 5,06

2.

Ratyńska Paulina II 4,82

3.

Jóźwiak Magdalena II 4,81

4.

Plichta Marlena II 4,75

5.

Górecka Martyna II 4,75

6.

Czapkowska Ewa II 4,50

7.

Wilk Karolina III 4,40

8.

Porzezińska Sylwia III 4,33

9.

Siemieniuk Dagmara II 4,31

10.

Gostkowska Natalia I 4,29

11.

Ślepowrońska Marzena III 4,27

12.

Marcjanik Katarzyna I 4,24

13.

Paplińska Izabela I 4,24

14.

Łasek Agnieszka III 4,20

15.

Truszkowska Natalia III 4,20

16.

Zdrójkowska Wioletta II 4,19

17.

Pietraszko Barbara II 4,17

18.

Murawska Monika III 4,07

19.

Radziszewska Monika III 4,07

20.

Krawczyk Paulina I 4,06

21.

Łuniewska Karolina I 4,06

22.

Tymińska Monika II 4,06

23.

Wincenciak Magdalena II 4,06

24.

Półtorak Barbara II 4,00

                                       

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia

1.

Ziółkowska Natalia III 5,56

2.

Wakuluk Jakub IV 5,47

3.

Piętka Aleksandra III 5,44

4.

Bachorek Robert IV 5,37

5.

Pełszyk Marta V 5,33

6.

Zdunek Martyna V 5,33

7.

Susoł Przemysław IV 5,32

8.

Krysińska Marta V 5,25

9.

Susoł Anna I 5,21

10.

Wysocka Gabriela I 5,21

11.

Jabłońska Emilia V 5,17

12.

Niewiarowski Kewin V 5,17

13.

Tokarska Bogumiła V 5,15

14.

Bachorek Weronika II 5,11

15.

Ciszkowska Julia I 5,00

16.

Radziszewska Aleksandra I 4,93

17.

Sabak Julia II 4,89

18.

Binaś Weronika IV 4,84

19.

Zawistowska Magdalena IV 4,84

20.

Kierski Bartosz IV 4,79

21.

Koc Adrian I 4,79

22.

Pełszyk Urszula II 4,79

23.

Grześniak Aleksandra II 4,58

24.

Bachorek Klaudia I 4,50

25.

Kamiński Maciej I 4,50

26.

Daszkowska Kinga IV 4,47

27.

Wysocka Aleksandra III 4,44

28.

Rusiniak Bartłomiej IV 4,42

29.

Grabowska Klaudia I 4,29

30.

Cieśluk Patrycja III 4,22

31.

Koc Krystian III 4,22

32.

Ilczuk Zuzanna II 4,21

33.

Niemyjski Marcin III 4,17

34.

Niewiarowska Natalia I 4,14

35.

Klepacka Magda III 4,11

36.

Dawid Rutkowski IV 4,11

37.

Olszewska Aleksandra I 4,07

38.

Stanisławska Ewa II 4,00

 

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2015/2016

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia

1.

Mieczkowski Leszek III 4,36

2.

Kryńska Bogumiła III 4,21

3.

Ciuchta Aleksandra II 4.00

4.

Złotkowska Karolina II 4.00

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top