fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 
         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2016/2017 (pierwszy semestr)

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I

Liceum Ogólnokształcące

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Bachorek Robert

II A

5,22

2. 

Czarnecka Karolina   

III B

5,17

3. 

Maroński Kacper

II A

5,13

4. 

Radziszewski Krzysztof

III B

5,13

5. 

Kamiński Szymon

II A

5,11

6. 

Susoł Przemysław

II A

5,10

7. 

Cieśluk Kamila

I A

5,06

8. 

Zawistowska Magdalena

II A

5,00

9. 

Szymaniak Katarzyna Weronika

II B

5,00

10. 

Akonom Agnieszka

II B

5,00

11. 

Truszkowski Remigiusz

III A

5,00

12. 

Nadolny Karol

III B

5,00

13. 

Wąsak Weronika

I B

4,88

14. 

Kamiński Marcin

III B

4,71

15. 

Biała Paulina

II A

4,67

16. 

Godlewska Dominika

I B

4,63

17. 

Czarkowska Marzena

III B

4,63

18. 

Uszyński Mateusz

III B

4,63

19. 

Bielik Martyna

III A

4,57

20. 

Koc Natalia

III B

4,57

21. 

Uszyński Łukasz

III B

4,57

22. 

Niemyjska Kamila

I B

4,56

23. 

Białowarczuk Luiza

I B

4,50

24. 

Rażniak Karolina

I B

4,50

25. 

Ponichtera Agata

II B

4,50

26. 

Perlejewski Dawid

III B

4,50

27. 

Święciak Marlena

II A

4,44

28. 

Kraszewska Klaudia

III A

4,43

29. 

Godlewska Natalia

III A

4,43

30. 

Denysenko Kira

I B

4,38

31. 

Węgrzyniak Marta

I B

4,38

32. 

Murawski Łukasz

I C

4,38

33. 

Tenizbaieva Anita

II A

4,38

34. 

Półtorak Daria

III A

4,38

35. 

Lipski Norbert

III B

4,38

36. 

Deniziak Weronika

I A

4,31

37. 

Ilczuk Magdalena

I B

4,31

38. 

Rybicki Karol

I B

4,30

39. 

Wrzosek Patryk

II B

4,30

40. 

Bogucka Katarzyna

III A

4,29

41. 

Łagoda Mateusz

III B

4,29

42. 

Rusiniak Paulina

III B

4,29

43. 

Pieczyska Aleksandra

III C

4,29

44. 

Zakrzewska Ewelina

III C

4,29

45. 

Koc Jacek

III A

4,25

46. 

Uszyński Bartłomiej

II A

4,22

47. 

Shalashova Olha

II A

4,22

48. 

Koc Dawid

II A

4,20

49. 

Nowicki Kamil

II B

4,20

50. 

Wiśniewska Karolina

I A

4,19

51. 

Fiedorczuk Zuzanna

II B

4,18

52. 

Sabak Albert

III A

4,14

53. 

Pierewoj Krystian

III B

4.14

54. 

Wincenciak Karolina

III B

4,14

55. 

Jacyniewicz Honorata

I B

4,13

56. 

Kłosowska Karolina

I B

4,13

57. 

Kotkowicz Małgorzata

I B

4,13

58. 

Radziszewska Marta

I B

4,13

59. 

Sękal Aleksandra

I B

4,13

60. 

Morawska Sylwia

III B

4,13

61. 

Jakubowska Aleksandra Inez

III C

4,13

62. 

Uszyński Mateusz

II A

4,11

63. 

Stefaniak Weronika

I A

4,10

64. 

Wiński Hubert

II A

4,10

65. 

Chlebińska Barbara

I B

4,06

66. 

Zakrzewska Kinga

I B

4,06

67. 

Brzeziński Damian

I C

4,00

68. 

Łopuski Kacper

II A

4,00

69. 

Dacz Natalia

II B

4,00

70. 

Szmurło Patrycja

II C

4,00

71. 

Niemyjski Michał

III A

4,00

72. 

Wrzesińska Kamila

III B

4,00

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I - Technikum

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Plichta Marlena

III

5,00

2. 

Obniska Anna

III

4,71

3. 

Jóżwiak Magdalena

III

4,64

4. 

Górecka Martyna

III

4,57

5. 

Ratyńska Paulina

III

4,38

6. 

Porzezińska Sylwia

IV

4,36

7. 

Zdrójkowska Wioleta

III

4,29

8. 

Cholewicka Luiza

III

4,27

9. 

Marcjanik Katarzyna

II

4,27

10. 

Paplinska Izabela

II

4,27

11. 

Ilczuk Aleksandra

I A

4,24

12. 

Wołosińska Emilia

I B

4, 24

13. 

Gostkowska Natalia

II

4,20

14. 

Krawczyk Paulina

II

4,20

15. 

Wilk Karolina

IV

4,18

16. 

Czapkowska Ewa

III

4,14

17. 

Bachorek Kinga

IV

4,09

18. 

Radziszewska Monika

IV

4,09

19. 

Ślepowrońska Marzena

IV

4,09

20. 

Barszczewska Joanna Dorota

III

4,07

21. 

Łuniewska Karolina

II

4,07

22. 

Kanciała Sylwia

I A

4,06

23. 

Pietraszko Barbara

III

4,00

24. 

Łasek Agnieszka

IV

4,00

                                            

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Wakuluk Jakub

V

5,58

2. 

Wysocka Gabriela

II

5,28

3. 

Ziółkowska Natalia Aleksandra

IV

5,26

4. 

Pełszyk Marta

VI

5,22

5. 

Niewiarowski Kewin

VI

5,22

6. 

Ciszkowska Julia Amelia

II

5,18

7. 

Susoł Anna

II

5,11

8. 

Radziszewska Aleksandra

II

5,11

9. 

Piętka Aleksandra

IV

5,11

10. 

Bachorek Klaudia

II

4,89

11. 

Binaś Weronika

V

4,83

12. 

Wysocka Aleksandra

IV

4,79

13. 

Sabak Julia

III

4,72

14. 

Uszyńska Paulina

I

4,71

15. 

Bachorek Dawid

I

4,71

16. 

Bachorek Weronika

III

4,67

17. 

Zdunek Martyna

VI

4,67

18. 

Ryczkowska Joanna

I

4,64

19. 

Tokarska Bogumiła

VI

4,60

20. 

Daszkowska Kinga

V

4,58

21. 

Koc Mariola

I

4,57

22. 

Koc Adrian

II

4,56

23. 

Łyskawy Łukasz

I

4,54

24. 

Kierski Bartosz

V

4,50

25. 

Pełszyk Urszula

III

4,44

26. 

Krysińska Marta

VI

4,44

27. 

Wojtkowska Edyta

I

4,36

28. 

Grabowska Klaudia

II

4,33

29. 

Niewiarowska Natalia

II

4,33

30. 

Kamiński Maciej

II

4,28

31. 

Jabłońska Emilia

VI

4,22

32. 

Koc Krystian

IV

4,16

33. 

Rutkowski Dawid

V

4,15

34. 

Ołtarzewski Karol

I

4,14

35. 

Dudek Oliwia

I

4,14

36. 

Niemyjski Marcin

IV

4,11

37. 

Koc Dominik

I

4,07

38. 

Grześniak Aleksandra

III

4,06

39. 

Ilczuk Zuzanna

III

4,00

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2016/2017

Semestr I

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1. 

Fiedorczuk Adrian

II

4,29

2. 

Waszkiewicz Patryk

II

4,14

3. 

Ciuchta Aleksandra

III

4.14

4. 

Kamińska Natalia

I

4,07

5. 

Mularczuk Marcin

II

4,00

6. 

Złotkowska Karolina

III

4.00

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top