fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 
         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2007/2008

Najlepsi uczniowie LO w roku szkolnym 2007/2008


Średnia

Imię i nazwisko

Klasa

5,31

Koc Paweł

I C

5,18

Przekopiński Tomasz

II B

5,07

Kondraciuk Magdalena

I A

5,07

Wiśniewska Joanna

I C

5,00

Czyżak Joanna

I C

4,92

Kapłan Anna

I A

4,92

Wińska Katarzyna

II A

4,85

Wincenciak Damian

I A

4,83

Radziszewski Marek

II A

4,78

Binaś Kinga

I A

4,78

Jaszczołt Sylwester

I B

4,78

Popławska Kinga

I B

4,75

Górecki Sebastian

II A

4,75

Moczulska Joanna

II C

4,67

Wińska Monika

II A

4,60

Czarkowska Paulina

II C

4,58

Kujawa Urszula

II A

4,58

Niemyska Magdalena

II A

4,57

Reczko Tomasz

I A

4,57

Bachurzewski Mariusz

I B

4,50

Gołębiewski Maciej

I C

4,50

 Żero Roksana

I C

4,50

Wodyńska Dorota

II A

4,50

Jurczuk Katarzyna

II B

4,43

Bogucka Dominika

I C

4,42

Niemyska Justyna

I B

4,42

Uszyńska Ewelina

II A

4,40

Prokop Urszula

II C

4,36

Kosińska Magdalena

I C

4,36

Sowa Marta

II A

4,35

Binaś Joanna

I A

4,35

Tymiński Kamil

I B

4,35

Koc Joanna

I B

4,29

Poniatowska Benita

I C

4,25

Pełszyk Karol

II A

4,25

Rosińska Kamila

II A

4,21

Lubowicka Iwona

I B

4,17

Puchalska Sylwia

II A

4,17

Sutkowska Sylwia

II A

4,17

Tymiński Karol

II A

4,14

Lipska Angelika

I B

4,14

Nasiadka Marta

I C

4,14

Orzepowski Mateusz

I C

4,09

Fabijańska Justyna

II D

4,09

Kostrzyńska Jolanta

II D

4,08

Niewiarowska Alicja

II A

4,08

Głuchowska Aleksandra

II A

4,00

Waszczuk Bartłomiej

I A

4,00

Godlewska Ewelina

I C

4,00

Markowicz Patryk

II A

4,00

Pawluk Beata

II A

4,00

Wojtkowska Marta

II C




Najlepsi uczniowie Technikum w roku szkolnym 2007/2008



Średnia

Imię i nazwisko

Klasa

4,76

Kamiński Daniel

III TOŚ

4,47

Jaszczołt Anna

III TOŚ

 
 

Najlepsi uczniowie ZSZ w roku szkolnym 2007/2008

 

Średnia

Imię i nazwisko

Klasa

5,00

                               Kur Wioletta Edyta

I ZSZ

4,63

                               Minarczuk Martyna

I ZSZ

4,40

                               Kamiński Marcin

II A ZSZ

4,40

                               Łuniewska Emilia

II B ZSZ

4,27

                               Pietraniuk Adam

I ZSZ

4,09

                               Olszewski Mariusz

I ZSZ

4,09

                               Kur Milena

II B ZSZ

4,00

                               Czapkowski Daniel

II A ZSZ

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top