boton azulpodreczniki2019
fundacja mikolaja          Pilecki Cegiełka

wystepy

         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2008/2009

Najlepsi uczniowie LO w roku szkolnym 2008/2009


Średnia

Imię i nazwisko

Klasa
5,39
Joanna Wiśniewska
2C
5,31
Paweł Koc
2C
5,15
Magdalena Kondraciuk
2A
5,08
Joanna Czyżak
2C
5,00
Hanna Kombur
1A
5,00
Anna Kapłan
2A
4,85
Roksana Żero
2C
4,79
Aneta Boratyńska
1A
4,78
Sylwester Jaszczołt
2B
4,77
Maciej Gołębiewski
2C
4,76
Tomasz Reczko
2A
4,76
Damian Wincenciak
2A
4,69
Paweł Pełszyk
1A
4,69
Kinga Popławska
2B
4,62
Mariusz Bachurzewski
2B
4,61
Kinga Binaś
2A
4,54
Justyna Niemyjska
2B
4,46
Joanna Binaś
2A
4,46
Dominika Bogucka
2C
4,46
Magdalena Kosińska
2C
4,43
Bernadeta Widurska
1A
4,43
Monika Krasowska
1A
4,36
Alicja Gontarczuk
1A
4,36
Emilia Ilczuk
1A
4,36
Joanna Żochowska
1A
4,33
Marzena Kacprzuk
2D
4,31
Ewa Kamińska
2C
4,31
Piotr Rzepnicki
2D
4,29
Ewelina Krysińska
1C
4,28
Martyna Pietraniuk
1A
4,23
Kornelia Kamont
2C
4,23
Marta Nasiadka
2C
4,23
Mateusz Orzepowski
2C
4,23
Benita Poniatowska
2C
4,21
Monika Gnatowska
1A
4,21
Renata Osipińska
1A
4,15
Joanna Koc
2B
4,14
Urszula Wojtkowska
1A
4,14
Radosław Koc
1A
4,08
Mariusz Białowarczuk
2B
4,08
Iwona Lubowicka
2B
4,08
Karolina Gastoł
2C
4,08
Ewelina Godlewska
2C
4,07
Anna Popławska
1D
4,03
Agata Wodyńska
2A
4,00
Adrian Święcki
2B
4,00
Sylwia Zdunek
2D

 

Uczniowie z najlepszą frekwencją 

 

Liczba opuszczonych godz.

Nazwisko i imię

Klasa
1 godz.
Czapkowska Ewelina
1C
7 godz.
Koc Radosław
1A
8 godz.
Łuniewska Agnieszka
2C
8 godz.
Wiśniewska Joanna
2C
8 godz.
Zdunek Sylwia
2D
9 godz.
Zdunek Beata
1A
10 godz.
Półtorak Kinga
1A
11 godz.
Wojtkowska Wioleta
1A
12 godz.
Osipińska Renata
1A
12 godz.
Kombur Hanna
1A
12 godz.
Gołębiewski Maciej
2C
13 godz.
Łuniewska Karolina
1D
13 godz.
Hendożko Paweł
2A
13 godz.
Kosińska Magdalena
2C
13 godz.
Żero Roksana
2C
14 godz.
Łuniewski Arkadiusz
1B
18 godz.
Gontarczuk Alicja
1A
20 godz.
Lubowicka Aneta
1A
20 godz.
Kryńska Karolina
2D

 

 

Uczniowie mający wzorowe zachowanie

 

Nazwisko i imię

Klasa
Boratyńska Aneta
1A
Gnatowska Monika
1A
Gontarczuk Alicja
1A
Ilczuk Emilia
1A
Koc Radosław
1A
Kombur Hanna
1A
Krasowska Monika
1A
Osipińska Renata
1A
Pełszyk Paweł
1A
Pietraniuk Martyna
1A
Sawicka Magdalena
1A
Widurska Bernadeta
1A
Wojtkowska Urszula
1A
Wojtkowska Wioleta
1A
Wróbel Paulina
1A
Żochowska Joanna
1A
Żero Adam
1A
Bojar Angelika
1B
Didiuk Irena
1B
Łagoda Marlena
1B
Łuniewski Arkadiusz
1B
Myszkiewicz Małgorzata
1B
Ślepowrońska Anna
1B
Wodyńska Agnieszka
1B
Zacharewicz Dorota
1B
Czapkowska Ewelina
1C
Krasiński Sebastian
1C
Krawczyk Aleksandra
1C
Krysińska Ewelina
1C
Wojtkowski Paweł
1C
Bogdanowicz Karolina
1D
Bogucka Kinga Maria
1D
Popławska Anna
1D
Rytel Paulina Katarzyna
1D
Uszyński Jarosław
1D
Binaś Kinga
2A
Hendożko Paweł
2A
Jankowska Magdalena
2A
Kapłan Anna
2A
Kondraciuk Magdalena
2A
Mirecka Ewa
2A
Reczko Tomasz
2A
Waszczuk Bartłomiej
2A
Wincenciak Damian
2A
Białowarczuk Mariusz
2B
Koc Joanna
2B
Bogucka Dominika
2C
Czyżak Joanna
2C
Gastoł Karolina Jadwiga
2C
Godlewska Ewelina
2C
Godlewska Marta
2C
Gołębiewski Maciej
2C
Jamiołkowski Mateusz
2C
Kamińska Beata
2C
Kamińska Ewa
2C
Kamont Kornelia
2C
Koc Ewelina
2C
Koc Paweł
2C
Kosińska Magdalena
2C
Krysińska Dominika
2C
Łuniewska Agnieszka
2C
Łuniewska Kamila
2C
Nasiadka Marta Teresa
2C
Nowaszewska Emilia
2C
Orzepowski Mateusz
2C
Poniatowska Benita
2C
Pruski Daniel
2C
Wiśniewska Joanna
2C
Żero Roksana
2C
Biała Martyna
2D
Kotkowicz Justyna
2D
Zdunek Sylwia
2D



Najlepsi uczniowie TECHNIKUM w roku szkolnym 2008/2009


Uczniowie z najwyższą średnią

 
Średnia

Imię i nazwisko

Klasa
4,71
Paulina Jóźwiak
2E
 

Uczniowie z najlepszą frekwencją

 

Liczba opuszczonych godz.

Nazwisko i imię

Klasa
3 godz.
Wyrozębski Piotr
2E

 

 

Uczniowie mający wzorowe zachowanie


Nazwisko i imię

Klasa
Jurczuk Joanna
1E
Kujawa Wojciech
1E
Jóźwiak Paulina
2E
Pruszyńska Maria
2E


Najlepsi uczniowie ZSZ w roku szkolnym 2008/2009

Uczniowie z najwyższą średnią

 
Średnia

Imię i nazwisko

Klasa
4,90
Natalia Stelengowska
1 AZ
4,45
Agnieszka Wojtkowska
1 AZ
4,36
Karolina Grabowska
1 AZ
4,36
Przemysław Bazyluk
1 BZ
4,26
Mariusz Olszewski
2 Z
4,18
Grzegorz Wincenciak
1 AZ
4,00
Piotr Popławski
1 BZ


Uczniowie z najlepszą frekwencją


Liczba opuszczonych godz.

Nazwisko i imię

Klasa
0
Olszewski Mariusz
2  Z
14 godz.
Grabowska Karolina
1 AZ
15 godz.
Koc Natalia
1 AZ


Uczniowie mający wzorowe zachowanie

 

Nazwisko i imię

Klasa
Grabowska Karolina
1AZ
Koc Natalia Anna
1AZ
Puchalska Ewa
1AZ
Bazyluk Przemysław
1BZ
Olszewski Mariusz
2Z
Złotkowski Adam
2Z

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top