UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

  rekrutacjaboton azul

 

    Pilecki Cegiełka  podreczniki2019zagadnienia

 

wystepy

         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2009/2010

Najlepsi uczniowie LO w roku szkolnym 2009/2010


L.p. Imię i nazwisko Klasa Średni
 1
Kombor Marzena I A 5,29
 2
Łempicka Martyna I B 5,15
 3
Kombur Hanna II A 5,0
 4
Czarkowska Natalia I B 4,92
 5
Binaś Adrianna I C 4,86
 6
Niemyjska Izabela I C 4,86
 7
Krasowska Monika II A 4,85
 8
Pełszyk Paweł II A 4,83
 9
Szcześniak Paulina I A 4,79
 10
Uszyński Sebastian I B 4,77
 11
Koc Radosław II A 4,77
 12
Krysińska Ewelina II C 4,77
 13
Żochowska Joanna II A 4,69
 14
Boratyńska Aneta II A 4,69
 15
Moczulski Mateusz I B 4,62
 16
Niewiarowska Patrycja I B 4,62
 17
Pietraniuk Martyna II A 4,61
 18
Kamont Paulina I C 4,57
 19
Hilarczuk Jakub I B 4,55
 20
Widurska Bernadetta II A 4,54
 21
Boguszewska Emilia I C 4,5
 22
Wodyńska Anna I C 4,5
 23
Mioduszewski Michał I B 4,38
 24
Gnatowska Monika II A 4,38
 25
Ilczuk Emilia II A 4,38
 26
Kołtek Marta II C 4,38
 27
Moczulska Sylwia I A 4,36
 28
Jacyniewicz Artur I B 4,31
 29
Szmurło Michał I B 4,31
 30
Gontarczuk Alicja II A 4,31
 31
Osipińska Renata II A 4,31
32
Łagoda Katarzyna II A 4,31
 33
Wojtkowska Wioleta II A 4,31
 34
Stokowska Jolanta I A 4,29
 35
Michalczuk Natalia I B 4,23
 36
Myszko Joanna I B 4,23
 37
Dybowska Agata II B 4,23
 38
Michalczuk Ewelina II C 4,23
 39
Zielińska Magda I C 4,21
 40
Osipińska Agata I D 4,21
 41
Konobrocka Eliza Dorota I B 4,15
 42
Lubowicka Aneta II A 4,15
 43
Wojtkowska Urszula II A 4,15
 44
Popławska Anna II D 4,15
 45
Lewczuk Kamila I C 4,14
 46
Sylwestrzuk Aleksandra I B 4,08
 47
Wojtkowska Kamila Brygida I B 4,08
 48
Krawczyk Aleksandra II C 4,08
 49
Kalinowska Sylwia I A 4,05
 50
Łasiewicz Anna I A 4,0
 51
Uszyńska Agnieszka I A 4,0
 52
Chomicz Albert I B 4,0
 53
Dąbrowska Elżbieta I B 4,0
 54
Morawska Milena I B 4,0
 55
Popławski Grzegorz I C 4,0
 56
Wińska Agnieszka Ada I B 4,0
 57
Zacharewicz Dorota II B 4,0
 58
Czapkowska Ewelina II C 4,0
 59
Niemyjska Kamila II C 4,0
 60
Bogucka Kinga II D 4,0


Najlepsi uczniowie TECHNIKUM w roku szkolnym 2009/2010

L.p. Imię i nazwisko Klasa Średnia
  1.  
Jóźwiak Paulina III E 4,5
  1.  
Uszyńska Katarzyna II E 4,33
  1.  
Perekitko Agnieszka III E 4,28
  1.  
Pruszyńska Anna III E 4,0


Najlepsi uczniowie w ZSZ w roku szkolnym 2009/2010

L.p. Imię i nazwisko Klasa Średnia
  1.  
Biały Rafał I C 4,36
  1.  
Kotkowicz Paweł I B 4,27
  1.  
Olszewski Dominik I C 4,0



 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top