UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

  rekrutacjaboton azul

 

    Pilecki Cegiełka  podreczniki2019zagadnienia

 

wystepy

         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2010/2011

LISTA UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 4,0 I WIĘCEJ  W ROKU SZKOLNYM 2010/2011
 
LO
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
 
ŚREDNIA
 
1.      
Kombor Marzena
IIA
5,29
2.      
Czarkowska Natalia
II B
5,08
3.      
Bogucka Anna
I B
5,08
4.      
Ślepowroński Daniel
I B
5,08
5.      
Murawski Maciej
I B
5,08
6.      
Hilarczuk Jakub
II B
5,0
7.      
Łempicka Martyna
II B
5,0
8.      
Kombur Hanna
III A
5,0
9.      
Niemyjska Izabela
II C
5,0
10. 
Bruś Martyna
I B
5,0
11. 
Piotrowska Kinga
I B
4,92
12. 
Wanaks Szymon
I B
4,92
13. 
Kordulska Monika
I C
4,92
14. 
Krysińska Ewelina
III C
4,88
15. 
Szcześniak Paulina
II A
4,86
16. 
Rogucki Karol
I A
4,86
17. 
Moczulska Sylwia
IIA
4,79
18. 
Binaś Adrianna
II C
4,79
19. 
Niemyjska Sylwia
I A
4,79
20. 
Widurska Bernadetta
III A
4,78
21. 
Gołębiewska Emilia
I C
4,78
22. 
Uszyński Sebastian
II B
4,77
23. 
Moczulski Mateusz
II B
4,77
24. 
Pełszyk Paweł
III A
4,75
25. 
Niewiarowska Patrycja
II B
4,69
26. 
Michalczuk Natalia
II B
4,69
27. 
Krasowska Monika
III A
4,67
28. 
Boratyńska Aneta
III A
4,67
29. 
Żochowska Joanna
III A
4,67
30. 
Koc Radosław
III A
4,67
31. 
Siekierko Ewa
I C
4,64
32. 
Wodyńska Anna
II C
4,64
33. 
Wodyńska Maria
I B
4,62
34. 
Boguszewska Karolina
I A
4,57
35. 
Osipińska Renata
III A
4,56
36. 
Dybowska Agata
III B
4,55
37. 
Osipińska Agata
      II D
4,54
38. 
Mioduszewski Michał
II B
4,54
39. 
Kiersnowska Monika
II A
4,5
40. 
Popławska Anna
III D
4,50
41. 
Kosior Iga
I B
4,5
42. 
Paplińska Kinga
I B
4,46
43. 
Wojtkowska Kamila Brygida
II B
4,46
44. 
Jacyniewicz Artur
II B
4,46
45. 
Zacharewicz Dorota
III B
4,44
46. 
Bogucka Justyna
I B
4,42
47. 
Kosińska Agnieszka
I C
4,42
48. 
Wińska Agnieszka Ada
II B
4,38
49. 
Konobrocka Eliza Dorota
II B
4,38
50. 
Dąbrowska Elżbieta
II B
4,38
51. 
Dąbrowska Elżbieta
II B
4,38
52. 
Komiażyk Arkadiusz
I A
4,36
53. 
Bogdanowicz Magdalena
I A
4,36
54. 
Godlewska Agnieszka
II A
4,36
55. 
Plichta Katarzyna
I D
4,36
56. 
Akonom Adrian
III C
4,33
57. 
Ilczuk Emilia
III A
4,33
58. 
Gnatowska Monika
III A
4,33
59. 
Pietraniuk Martyna
III A
4,33
60. 
Cieśluk Joanna
III D
4,33
61. 
Kunicka Sylwia
I B
4,31
62. 
Paszkiewicz Angela Anna
I B
4,31
63. 
Szmurło Michał
II B
4,31
64. 
Boguszewska Emilia
II C
4,29
65. 
Pieńkowska Ewelina
II C
4,29
66. 
Łasiewicz Anna
II A
4,29
67. 
Kołtek Marta
III C
4,25
68. 
Wodyńska Agnieszka
III B
4,25
69. 
Michalczuk Ewelina
III C
4,25
70. 
Porzeziński Paweł
I B
4,23
71. 
Krawczyk Karolina
I B
4,23
72. 
Zawistowski Radosław
II B
4,23
73. 
Koc Emilia
II D
4,23
74. 
Łagoda Katarzyna
III A
4,22
75. 
Łuniewska Karolina
III D
4,22
76. 
Uszyńska Agnieszka
II A
4,21
77. 
Zdunek Agnieszka
II A
4,21
78. 
Lewczuk Kamila
II C
4,21
79. 
Kamont Paulina
II C
4,15
80. 
Myszko Joanna
II B
4,15
81. 
Morawska Milena
II B
4,15
82. 
Plichta Magdalena
I D
4,14
83. 
Krawczyk Aleksandra
III C
4,13
84. 
Łokieć Marlena
III A
4,13
85. 
Żero Adam
III A
4,11
86. 
Bogucka Kinga
III D
4,11
87. 
Kamont Karolina
III D
4,11
88. 
Wojtkowska Urszula
III A
4,1
89. 
Dacz Łukasz
III D
4,1
90. 
Sylwestrzuk Aleksandra
II B
4,08
91. 
Chomicz Albert
II B
4,08
92. 
Czapkowska Anna
II C
4,07
93. 
Koc Sylwia
II C
4,07
94. 
Zielińska Magda
II C
4,07
95. 
Gontarczuk Alicja
III A
4,0
96. 
Boguszewska Martyna
I A
4,0
97. 
Florczuk Sebastian
I C
4,0
98. 
Murawska Sylwia
I D
4,0
99. 
Jankowska Agnieszka
II A
4,0
 100.
Bogdan Sylwia
II C
4,0
101.
Perlejewska Marlena
II C
4,0
 102.
Lubowicka Aneta
III A
4,0
 103.
Półtorak Kinga
III A
4,0
 104.
Ślepowrońska Anna
III B
4,0
 105.
Łuniewski Arkadiusz
III B
4,0
 106.
Paszkiewicz Konrad
III C
4,0
 107.
Sierocka Ada
III D
4,0
 108.
Uszyński Jarosław
III D
4,0
 
TECHNIKUM:
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
ŚREDNIA
1.      
Uszyńska Katarzyna
III E
4,85
2.      
Jóżwiak Paulina
IV E
4,25
3.      
Szymaniak Ewelina
III E
4,07
4.      
Kur Dominika
III E
4,0
 
ZSZ:
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
ŚREDNIA
1.      
Olszewski Dominik
IIC ZSZ
4,82
2.      
Biały Rafał
IIC ZSZ
4,55
3.      
Skibniewski Kamil
I B ZSZ
4,36
4.      
Uszyńska Wioletta
II A ZSZ
4,29
5.      
Kotkowicz Paweł
IIB ZSZ
4,18
6.      
Kujawski Tomasz
I A ZSZ
4,18
7.      
Częścik Łukasz
II C ZSZ
4,10
8.      
Pawlak Sebastian
II C ZSZ
4,0
 
OSSP :
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
ŚREDNIA
1.
Bruś Tomasz
I
5,06
2.
Susoł Aleksandra
I
4,93
3.
Niemyjska Paulina
I
4,93
4.
Olszewska Weronika
I
4,73
5.
Klejzerowicz Agata
I
4,6
6.
Niewiarowski Paweł
I
4,6
7.
Lipska Kinga
I
4,6
8.
Borek Zuzanna
I
4,6
9.
Dąbrowska Karolina
I
4,46
10.
Kujawska Marta
I
4,13
11.
Wojtkowski Rafał
I
4,00
 
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top