UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

  rekrutacjaboton azul

 

    Pilecki Cegiełka  podreczniki2019zagadnienia

 

wystepy

         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2011/2012

LISTA UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 4,0 I WIĘCEJ
W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
 
LO
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
 
ŚREDNIA
 
1.      
Kombor Marzena
IIIA
5,56
2.      
Łempicka Karolina
I B
5,31
3.      
Szcześniak Paulina
III A
5,29
4.      
Murawski Maciej
II B
                5,23
5.      
Czarkowska Natalia
III B
5,22
6.      
Łempicka Martyna
III B
5,22
7.      
Tomczuk Anna
I B
5,15
8.      
Miszczuk Kinga
I C
5,14
9.      
Binaś Adrianna
III C
5,13
10. 
Niemyjska Izabela
III C
5,11
11. 
Uszyński Sebastian
III B
5,11
12. 
Moczulska Sylwia
IIIA
5,11
13. 
Tkaczuk Alan
I B
5,08
14. 
Bogucka Anna
II B
5,08
15. 
Ślepowroński Daniel
II B
5,08
16. 
Wojtkowska Dorota Maria
I B
5,08
17. 
Bruś Martyna
II B
5,08
18. 
Szulborska Dominika
I C
5,07
19. 
Hilarczuk Jakub
III B
5,0
20. 
Dąbrowska Bogumiła
I B
5,0
21. 
Rogucki Karol
II A
5,0
22. 
Rogucka Anna Maria
I B
5,0
23. 
Nadolna Natalia
I C
4,93
24. 
Piotrowska Kinga
II B
4,92
25. 
Siekierko Ewa
II C
4,92
26. 
Czyżak Justyna
I B
4,92
27. 
Łuniewska Elwira
I B
4,92
28. 
Wodyńska Maria
II B
4,92
29. 
Bekier Sylwia
I B
4,92
30. 
Paszkiewicz Angela
IIB
4,92
31. 
Stokowska Jolanta
III A
4,89
32. 
Hendożko Paulina
I B
4,85
33. 
Gołębiewska Emilia
II C
4,85
34. 
Truszkowska Aleksandra
I A
4,79
35. 
Koc Martyna
I C
4,79
36. 
Boguszewska Karolina
II A
4,79
37. 
Paplińska Kinga
II B
4,79
38. 
Kosińska Agnieszka
II C
4,78
39. 
Michalczuk Natalia
III B
4,78
40. 
Konobrocka Eliza Dorota
III B
4,78
41. 
Górecka Ewelina
I B
4,77
42. 
Wanaks Szymon
II B
4,77
43. 
Krawczyk Paweł
I B
4,77
44. 
Wodyńska Anna
III C
4,77
45. 
Fabisiak Paulina
I C
4,71
46. 
Porzezińska Agata
I C
4,71
47. 
Krawczuk Ewelina
I B
4,69
48. 
Koc Wioleta
I B
4,69
49. 
Dąbrowska Elżbieta
III B
4,67
50. 
Wojtkowska Kamila Brygida
III B
4,67
51. 
Moczulski Mateusz
III B
4,67
52. 
Sylwestrzak Karolina
I C
4,64
53. 
Niemyjska Sylwia
II A
4,64
54. 
Janiszewska Adrianna
I B
4,62
55. 
Krawczyk Karolina
II B
4,62
56. 
Bogucka Justyna
II B
4,58
57. 
Stefaniak Karolina
I A
4,57
58. 
Waszkiewicz Marta
I C
4,57
59. 
Niewiarowska Patrycja
III B
4,56
60. 
Lewczuk Kamila
III C
4,55
61. 
Adamczuk Daniel
I B
4,54
62. 
Gnatowska Magdalena
I C
4,54
63. 
Komiażyk Arkadiusz
II A
4,50
64. 
Bogdanowicz Magdalena
II A
4,5
65. 
Kunicka Sylwia
II B
4,5
66. 
Niemyska Karolina
I C
4,5
67. 
Godlewska Agnieszka
IIIA
4,5
68. 
Gnatowska Paulina
IC
4,5
69. 
Osipińska Agata
      III D
4,44
70. 
Niemyskaka Monika
IIIA
4,44
71. 
Morawska Milena
IIIB
4,44
72. 
Binaś Grzegorz
IC
4,43
73. 
Lipska Paulina
IC
4,43
74. 
Minarczuk Patrycja
IIA
4,43
75. 
Kosior Iga
II B
4,38
76. 
Tymińska Aleksandra
I B
4,38
77. 
Wilgat Angelika
III A
4,38
78. 
Kalinowska Sylwia
IIIA
4,38
79. 
Zielińska Magda
IIIC
4,38
80. 
Kujawski Robert
I A
4,36
81. 
Oksztul Greta
IIB
4,36
82. 
Jacyniewicz Artur
III B
4,33
83. 
Perlejewska Marlena
III C
4,33
84. 
Uszyńska Agnieszka
IIIA
4,33
85. 
Myszko Joanna
IIIB
4,33
86. 
Porzeziński Paweł
II B
4,31
87. 
Konobrocki Maciej
I B
4,31
88. 
Miliszkiewicz Agnieszka
IIB
4,31
89. 
Puchalska Anna
I C
4,29
90. 
Kamont Paulina
III C
4,29
91. 
Kamont Joanna
IIA
4,29
92. 
Kordulska Monika
II C
4,28
93. 
Wojtkowska Agata
IIIA
4,25
94. 
Zdunek Agnieszka
IIIA
4,25
95. 
Szmurło Michał
IIIB
4,25
96. 
Kurek Sylwia
I B
4,23
97. 
Chomicz Albert
IIIB
4,22
98. 
Sylwestrzak Aleksandra
IIIB
4,22
99. 
Boguszewska Emilia
IIIC
4,22

100.      

Trzcińska Dominika
IC
4,21

101.       

Murawska Sylwia
IID
4,17

102.       

Wróbel Mariusz
II B
4,15

103.       

Florczuk Katarzyna
I C
4,14

104.       

Habowska Joanna
I C
4,14

105.       

Florczuk Martyna
I A
4,14

106.       

Godlewska Magdalena
IA
4,14

107.       

Bielik Justyna
IIA
4,14

108.        

Czapkowska Anna
III C
4,13

109.       

Jankowska Agnieszka
IIIA
4,13

110.       

Łasiewicz Anna
IIIA
4,13

111.       

Koc Weronika
IIIC
4,13

112.        

Morawska Milena
III B
4,11

113.       

Mioduszewski Michał
III B
4,11

114.       

Tomczuk Damian
IIIB
4,11

115.       

Bogdan Sylwia
IIIC
4,11

116.       

Pieńkowska Ewelina
IIIC
4,11

117.       

Plichta Katarzyna
IID
4,08

118.       

Dąbrowska Emilia
IA
4,07

119.       

Treblińska Emilia
IC
4,07

120.       

Niemyjska Ewelina
IIA
4,07

121.         

Niemyjska Karolina
IIA
4,07

122.       

Drewnowski Łukasz
III D
4,0

123.       

Dybowski Jarosław
IIIB
4,0

124.       

Żywicki Dominik
IIIB
4,0

125.  

Sikorska Ewelina
IIIC
4,0

126.

Zalewski Daniel
IIIC
4,0

127.

Danilczuk Andrzej
IIID
4,0

128.

Nasiadka Michał
IIID
4,0

129.

Niemyski Daniel
IC
4,0

130.

Czarkowski Konrad
IB
4,0

131.

Dąbrowska Kamila
IB
4,0

132.

Wyszyńska Ewa
IIC
4,0

133.

Zdunek Angelika
IIC
4,0
 
TECHNIKUM:
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
ŚREDNIA
1.      
Uszyńska Katarzyna
IVE
4,25
 
 
 
 
 
 
OSSP :
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
ŚREDNIA
1.      
Truszkowski Remigiusz
I
5,50
2.      
Pełszyk Marta
I
5,36
3.      
Gieros Marlena
I
5,21
4.      
Susoł Aleksandra
II
5,16
5.      
Bruś Tomasz
II
5,11
6.      
Krysińska Marta
I
5,07
7.      
Koc Jacek
I
5,0
8.      
Zdunek Martyna
I
5,0
9.      
Niewiarowski Kewin
I
4,93
10. 
Klejzerowicz Agata
II
4,89
11. 
Niemyjska Paulina
II
4,83
12. 
Dąbrowska Karolina Kamila
II
4,83
13. 
Jabłońska Emilia
I
4,79
14. 
Dmochowska Aleksandra
I
4,64
15. 
Lipska Kinga
II
4,44
16. 
Olszewska Weronika
II
4,44
17. 
Jabłonowski Michał
I
4,43
18. 
Dudek Anna
II
4,39
19. 
Borek Zuzanna Maria
II
4,33
20. 
Białowarczuk Aleksandra
I
4,29
21. 
Łuniewski Hubert
I
4,23
22. 
Kujawska Marta
II
4,17
23. 
Mazur Karolina
I
4,14
24. 
Kierski Michał
II
4,06
25. 
Niemyjski Michał
I
4,0
 
 
 
 
ZSZ:
 
Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA
ŚREDNIA
1.       
Olszewski Dominik
IIIC
4,83
2.       
Lewandowska Karolina
IIIA
4,71
3.       
Skibniewski Kamil
IIB
4,63
4.       
Biały Rafał
IIIC
4,58
5.       
Wyrożębski Sylwester
I
4,3
6.       
Szcześniak Michał
IIA
4,27
7.       
Koroniecka Justyna
II B
4,25
8.       
Lipska Beata
IIB
4,2
9.       
Biała Sylwia
IIB
4,18
10.  
Zalewski Łukasz
IIA
4,18
11.  
Boguszewski Bartłomiej
I
4,0
12.  
Wojno Monika
IIB
4,0
13.  
Kotkowicz Paweł
IIIB
4,0
14.  
Częścik Łukasz
IIIC
4,0
 
 
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top