boton azulpodreczniki2019
fundacja mikolaja          Pilecki Cegiełka

wystepy

         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2012/2013

LISTA UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 4,0 I WIĘCEJ

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Liceum Ogólnokształcące

Lp. NAZWISKO I IMIĘ KLASA

ŚREDNIA

  1. 1. 
Rogucka Anna 2 B 5,31
  1. 2. 
Łempicka Karolina 2 B 5,29
  1. 3. 
Tomczuk Magdalena 1 C 5,24
  1. 4. 
Żero Natalia 1 B 5,18
  1. 5. 
Bogucka Ewa 1 C 5,18
  1. 6. 
Antoniak Piotr 1 C 5,18
  1. 7. 
Tomczuk Anna 2 B 5,15
  1. 8. 
Porzezińska Agata 2 C 5,0
  1. 9. 
Dąbrowska Bogumiła 2 B 5,0
  1. 10. 
Wojtkowska Dorota Maria 2 B 4,92
  1. 11. 
Łuniewska Elwira 2 B 4,92
  1. 12. 
Górecka Ewelina 2 B 4,92
  1. 13. 
Uszyńska Karolina 1 C 4,88
  1. 14. 
Szulborska Dominika 2 C 4,86
  1. 15. 
Nadolna Natalia 2 C 4,86
  1. 16. 
Koc Wioleta 2 B 4,85
  1. 17. 
Czyżak Justyna 2 B 4,85
  1. 18. 
Sidoruk Urszula 1 D 4,8
  1. 19. 
Boguszewska Julita 1 A 4,8
  1. 20. 
Truszkowska Aleksandra 2 A 4,79
  1. 21. 
Tkaczuk Alan 2 B 4,79
  1. 22. 
Miszczuk Kinga 2 C 4,79
  1. 23. 
Bekier Sylwia 2 B 4,79
  1. 24. 
Krawczyk Paweł 2 B 4,77
  1. 25. 
Krawczuk Ewelina 2 B 4,77
  1. 26. 
Hendożko Paulina 2 B 4,77
  1. 27. 
Adamczuk Daniel 2 B 4,77
  1. 28. 
Włodarczyk Michał 1 C 4,71
  1. 29. 
Szymaniak Monika Maria 1 B 4,65
  1. 30. 
Perlejewska Dominika 1 B 4,65
  1. 31. 
Waszkiewicz Marta 2 C 4,64
  1. 32. 
Janiszewska Adrianna 2 B 4,64
  1. 33. 
Zdrójkowski Arkadiusz 1 B 4,59
  1. 34. 
Wincenciak Monika 1 B 4,59
  1. 35. 
Panas Dominika 1 B 4,59
  1. 36. 
Bogucka Małgorzata 1 C 4,59
  1. 37. 
Nowak Natalia 1 C 4,53
  1. 38. 
Bielik Milena 1 A 4,53
  1. 39. 
Niemyjska Karolina 2 C 4,5
  1. 40. 
Koc Martyna 2 C 4,5
  1. 41. 
Gnatowska Magdalena 2 C 4,5
  1. 42. 
Fabisiak Paulina 2 C 4,5
  1. 43. 
Olszewska Patrycja 1 A 4,47
  1. 44. 
Gredel Marek 1 D 4,44
  1. 45. 
Tymińska Aleksandra 2 B 4,43
  1. 46. 
Trzcińska Dominika 2 C 4,43
  1. 47. 
Sylwestrzuk Karolina 2 C 4,43
  1. 48. 
Zdunek Aneta 1 B 4,41
  1. 49. 
Moczulski Adrian Mateusz 1 B 4,41
  1. 50. 
Dąbrowska Monika 1 B 4,41
  1. 51. 
Bożyk Ewelina Patrycja 1 B 4,41
  1. 52. 
Bojar Hubert 1 C 4,41
  1. 53. 
Niemyjska Dominika 1 A 4,4
  1. 54. 
Stefaniak Karolina 2 A 4,36
  1. 55. 
Moczulska Agnieszka 1 B 4,35
  1. 56. 
Moczulska Agnieszka 1 B 4,35
  1. 57. 
Kuczyńska Agnieszka 1 C 4,35
  1. 58. 
Anusiewicz Ernest Józef 1 B 4,35
  1. 59. 
Czarkowska Klaudia 1 A 4,33
  1. 60. 
Kietliński Grzegorz 1 B 4,31
  1. 61. 
Bartoszuk Patryk Piotr 1 D 4,31
  1. 62. 
Puchalska Anna 2 C 4,29
  1. 63. 
Dąbrowska Emilia 2 A 4,29
  1. 64. 
Korzeniecka Karolina 1 A 4,27
  1. 65. 
Wardecki Jakub 1 D 4,25
  1. 66. 
Dacz Izabela 1 C 4,24
  1. 67. 
Sekura Magda 2 C 4,21
  1. 68. 
Stankiewicz Martyna 1 D 4,18
  1. 69. 
Kurek Sylwia 2 B 4,14
  1. 70. 
Habowska Joanna 2 C 4,14
  1. 71. 
Gnatowska Paulina 2 C 4,14
  1. 72. 
Dąbrowska Kamila 2 B 4,14
  1. 73. 
Kryński Michał 1 C 4,12
  1. 74. 
Czarkowski Konrad 2 B 4,08
  1. 75. 
Murawska Wioletta 1 A 4,07
  1. 76. 
Kujawski Robert 2 A 4,07
  1. 77. 
Godlewska Magdalena 2 A 4,07
  1. 78. 
Binaś Grzegorz 2 C 4,07
  1. 79. 
Krysińska Izabela 1 B 4,06
  1. 80. 
Wasilewska Joanna 2 A 4,0
  1. 81. 
Tymińska Anita 1 B 4,0
  1. 82. 
Niemyjski Daniel 2 C 4,0
  1. 83. 
Niemyjski Daniel 2 C 4,0
  1. 84. 
Lubowiecki Rafał 1 C 4,0
  1. 85. 
Kozińska Kinga 1 A 4,0
  1. 86. 
Konobrocki Maciej 2 B 4,0
  1. 87. 
Gromadko Karolina 2 A 4,0
  1. 88. 
Bagińska Patrycja 2 A 4,0

TECHNIKUM:

Lp. NAZWISKO I IMIĘ KLASA ŚREDNIA
  1. 1. 
Tatko Małgorzata II E 4,35
  1. 2. 
Rutkowski Adam I E 4,25
  1. 3. 
Gromadko Anna I E 4,06

                                            

 

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pieknych :

Lp. NAZWISKO I IMIĘ KLASA ŚREDNIA
  1. 1. 
Truszkowski Remigiusz II 5,63
  1. 2. 
Bruś Tomasz III 5,22
  1. 3. 
Susoł Przemysław I 5,21
  1. 4. 
Gieros Marlena II 5,16
  1. 5. 
Krysińska Marta II 5,16
  1. 6. 
Niewiarowski Kewin II 5,16
  1. 7. 
Pełszyk Marta II 5,11
  1. 8. 
Susoł Aleksandra III 5,11
  1. 9. 
Maroński Kacper I 5,07
  1. 10. 
Wakuluk Jakub I 5,07
  1. 11. 
Bachorek Robert I 5,0
  1. 12. 
Kamiński Szymon I 5,0
  1. 13. 
Zdunek Martyna II 4,89
  1. 14. 
Koc Dawid I 4,86
  1. 15. 
Dąbrowska Karolina Kamila III 4,83
  1. 16. 
Jabłońska Emilia Ewa II 4,79
  1. 17. 
Klejzerowicz Agata III 4,78
  1. 18. 
Binaś Weronika I 4,64
  1. 19. 
Kierski Bartosz I 4,57
  1. 20. 
Święciak Marlena I 4,57
  1. 21. 
Uszyński Mateusz I 4,57
  1. 22. 
Tokarska Bogumiła II 4,53
  1. 23. 
Kaczmarek Szymon I 4,5
  1. 24. 
Koc Jacek II 4,47
  1. 25. 
Białowarczuk Aleksandra II 4,47
  1. 26. 
Niemyjska Paulina III 4,44
  1. 27. 
Lipska Kinga III 4,44
  1. 28. 
Dmochowska Aleksandra II 4,42
  1. 29. 
Zawistowska Magdalena I 4,36
  1. 30. 
Uszyński Bartłomiej I 4,36
  1. 31. 
Łyskawy Przemysław I 4,29
  1. 32. 
Dudek Anna III 4,28
  1. 33. 
Borek Zuzanna III 4,28
  1. 34. 
Kwiek Natalia I 4,23
  1. 35. 
Olszewski Patryk III 4,22
  1. 36. 
Rusiniak Bartłomiej I 4,21
  1. 37. 
Biała Paulina I 4,21
  1. 38. 
Jabłonowski Michał II 4,05
  1. 39. 
Daszkowska Kinga Weronika I 4,0
  1. 40. 
Kujawska Marta III 4,0
  1. 41. 
Olszewska Weronika III 4,0

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top