UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

  rekrutacjaboton azul

 

    Pilecki Cegiełka  podreczniki2019zagadnienia

 

wystepy

         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2013/2014

LISTA UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 4,0 I WIĘCEJ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

LO

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rogucka Anna

3 B

5,5

2.      

Porzezińska Agata

3 C

5,33

3.      

Bogucka Ewa

2 C

5,27

4.      

Łuniewska Elwira

3 B

5,22

5.      

Łempicka Karolina

3 B

5,18

6.      

Antoniak Piotr

2 C

5,18

7.      

Tomczuk Magdalena

2 C

5,17

8.      

Dąbrowska Bogumiła

3 B

5,16

9.      

Uszyńska Sylwia

1 C

5,12

10.  

Wojtkowska Emilia

1 C

5,12

11.  

Tomczuk Anna

3 B

5,11

12.  

Żero Natalia

2 B

5,09

13.  

Tkaczuk Alan

3 B

5,09

14.  

Wojtkowska Dorota Maria

3 B

5,0

15.  

Łuniewska Katarzyna

1 C

5,0

16.  

Truszkowska Aleksandra

3 A

5,0

17.  

Miszczuk Kinga

3 C

5,0

18.  

Wińska Edyta

1 B

4,94

19.  

Nadolna Natalia

3 C

4,89

20.  

Fabisiak Paulina

3 C

4,89

21.  

Łuniewska Daria

1 B

4,88

22.  

Szulborska Dominika

3 C

4,88

23.  

Chomicz Olga

1 B

4,88

24.  

Piętka Monika

1 B

4,88

25.  

Bogucka Sylwia

1 C

4,88

26.  

Waszkiewicz Marta

3 C

4,88

27.  

Wincenciak Monika

2 B

4,82

28.  

Boguszewska Julita

2 A

4,82

29.  

Bekier Sylwia

3 B

4,82

30.  

Koc Wioleta Anna

3 B

4,78

31.  

Krawczyk Paweł

3 B

4,78

32.  

Krawczuk Ewelina

3 B

4,78

33.  

Hendożko Paulina

3 B

4,78

34.  

Sylwestrzuk Karolina

3 C

4,78

35.  

Gnatowska Magdalena

3C

4,78

36.  

Niemyjska  Katarzyna

1 B

4,76

37.  

Kamińska Katarzyna

1 B

4,76

38.  

Prokop Julita

1 C

4,76

39.  

Uszyńska Karolina

2 C

4,75

40.  

Malinowska Judyta

1 B

4,71

41.  

Górecka Ewelina

3 B

4,67

42.  

Czyżak Justyna

3 B

4,67

43.  

Stefaniak Karolina

3 A

4,67

44.  

Tymińska Karolina

1 C

4,65

45.  

Szymaniak Monika Maria

2 B

4,64

46.  

Korzeniecka Karolina

2 A

4,64

47.  

Włodarczyk Michał

2 C

4,64

48.  

Niemyjska Karolina

3 C

4,63

49.  

Antoniak Paulina

1 A

4,6

50.  

Bielik Milena

2 A

4.6

51.  

Grodzka Magdalena

1 B

4,59

52.  

Adamczuk Daniel

3 B

4,56

53.  

Szulborska Karolina

3C

4,56

54.  

Dąbrowska Monika

2 B

4,55

55.  

Kurek Sylwia

3 B

4,55

56.  

Popławska Katarzyna

1 B

4,53

57.  

Niewiarowska Karolina

1 B

4,47

58.  

Olszewska Patrycja

2 A

4,45

59.  

Moczulska Agnieszka

2 B

4,45

60.  

Trzcińska Dominika

3 C

4,44

61.  

Korzeniecka Paulina

1C

4,41

62.  

Lubowiecka Faustyna

1 C

4,41

63.  

Moczulski Adrian

1 A

4,4

64.  

Korycka Karolina

1 A

4,4

65.  

Puchalska Anna

3 C

4,38

66.  

Sidoruk Urszula

2 D

4,36

67.  

Klepacki Michał

2 C

4,36

68.  

Bogucka Małgorzata

2 C

4,36

69.  

Bagińska Patrycja

3 A

4,33

70.  

Węgrzyniak Weronika

1 A

4,33

71.  

Dąbrowska Emilia

3 A

4,33

72.  

Koc Martyna

3 C

4,33

73.  

Nowak Natalia

2 C

4,33

74.  

Boguszewska Aleksandra

1 B

4,29

75.  

Wojtkowska Zuzanna Teresa

1 C

4,29

76.  

Zdunek Aneta

2 B

4,27

77.  

Tymińska Martyna

1 A

4,27

78.  

Czarkowska Klaudia

2 A

4,27

79.  

Tymińska Aleksandra

3 B

4,27

80.  

Kamont Natalia

1 A

4,27

81.  

Anusiewicz Ernest

2 B

4,27

82.  

Bojar Hubert

2 C

4,27

83.  

Niemyjska Dominika

2 A

4,25

84.  

Godlewska Ewelina

1 C

4,24

85.  

Złotowska Dominika

1 C

4,24

86.  

Wasilewska Joanna

3 A

4,22

87.  

Gromadko Karolina

3 A

4,22

88.  

Boguszewski Przemysław

1 D

4,18

89.  

Radziszewska Bogumiła

1 B

4,18

90.  

Stankiewicz Paulina

1 B

4,18

91.  

Koksal Selin

2 A

4,18

92.  

Moczulski Adrian

2 B

4,18

93.  

Zdrójkowski Arkadiusz

2 B

4,17

94.  

Koc Kamila

1 A

4,13

95.  

Florczuk Katarzyna

3 C

4,13

96.  

Niemyjska Natalia

1 A

4,13

97.  

Godlewska Magdalena

3 A

4,11

98.  

Gnatowska Paulina

3 C

4,11

99.  

Habowska Joanna

3 C

4,11

100.         

Murawska Aleksandra

2 A

4,09

101.         

Panas Dominika

2 B

4,09

102.         

Kuczyńska Agnieszka

2 C

4,09

103.         

Bożyk Ewelina

2 B

4,08

104.         

Wincenciak Natalia

1 A

4,07

105.         

Perlejewska Dominika

2 B

4,0

106.         

Prażmo Kamil

1 B

4,0

107.         

Lipska Paulina

3 C

4,0

108.         

Rogucka Justyna

1 A

4,0

109.         

Bekier Sebastian

1 B

4,0

110.         

Marcjanik Paulina

1 B

4,0

111.         

Akonom Mateusz

1 C

4,0

112.         

Kozińska Kinga

2 A

4,0

113.         

Sylwestrzuk Maciej

2 A

4,0

TECHNIKUM:

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rutkowski Adam

II E

4,81

2.      

Gromadko Anna

II E

4,19

3.      

Tatko Małgorzata

III E

4,18

4.      

Ślepowrońska Marzena

I E

4,18

5.      

Radziszewska Kinga

II E

4,0

6.      

Suchodolska Natalia

III E

4,0

                                             

OSSP :

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Ziółkowska Natalia

I

5,64

2.      

Truszkowski Remigiusz

III

5,61

3/4

Susoł Przemysław

II

5,37

3/4

Wakuluk Jakub

II

5,37

3.      

Pełszyk Marta

III

5,28

4.      

Gieros Marlena

III

5,28

5.      

Kamiński Szymon

II

5,26

6.      

Bachorek Robert

II

5,21

7.      

Susoł Aleksandra

IV

5,16

8.      

Niewiarowski Kewin

III

5,11

9.      

Uszyński Mateusz

II

5,11

10.  

Koc Dawid

II

5,11

11.  

Piętka Aleksandra

I

5,08

12.  

Krysińska Marta

III

5,06

13.  

Bruś Tomasz

IV

5,05

14.  

Maroński Kacper

II

5,0

15.  

Binaś Weronika

II

5,0

16.  

Niemyjska Paulina

IV

5,0

17.  

Zawistowska Magdalena

II

5,0

18.  

Klejzerowicz Agata

IV

4,95

19.  

Święciak Marlena

II

4,89

20.  

Dąbrowska Karolina Kamila

IV

4,84

21.  

Uszyński Bartłomiej

II

4,84

22.  

Jabłońska Emilia Ewa

III

4,83

23.  

Zdunek Martyna

III

4,83

24.  

Tokarska Bogumiła

III

4,83

25.  

Kierski Bartosz

II

4,68

26.  

Dmochowska Aleksandra

III

4,67

27.  

Kaczmarek Szymon

II

4,63

28.  

Koc Krystian

I

4,5

29.  

Biała Paulina

II

4,47

30.  

Daszkowska Kinga Weronika

II

4,47

31.  

Adamska Miriam

III

4,44

32.  

Wysocka Aleksandra

I

4,42

33.  

Koc Jacek

III

4,39

34.  

Borek Zuzanna

IV

4,37

35.  

Niemyjski Marcin

I

4,33

36.  

Lipska Kinga

IV

4,32

37.  

Łopuski Kacper

II

4,26

38.  

Białowarczuk Aleksandra

III

4,22

39.  

Rusiniak Bartłomiej

II

4,21

40.  

Łyskawy Przemysław

II

4,11

41.  

Jabłonowski Michał

III

4,11

42.  

Steć Aleksandra

III

4,11

43.  

Siekierko Weronika

II

4,05

44.  

Radziszewski Łukasz

IV

4,05

45.  

Cieśluk Patrycja

I

4,0

46.  

Wiński Hubert

II

4,0

ZSZ

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.

Mieczkowski Leszek

I

4,22

2,

Wróblewski Bartosz

II

4,2

3.

Sternik Maciej

II

4,09

4.

Kryńska Bogumiła

I

4,06

5.

Borecki Marcin

III

4,0

 

LISTA UCZNIÓW ZE ŚREDNIĄ 4,0 I WIĘCEJ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

LO

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rogucka Anna

3 B

5,5

2.      

Porzezińska Agata

3 C

5,33

3.      

Bogucka Ewa

2 C

5,27

4.      

Łuniewska Elwira

3 B

5,22

5.      

Łempicka Karolina

3 B

5,18

6.      

Antoniak Piotr

2 C

5,18

7.      

Tomczuk Magdalena

2 C

5,17

8.      

Dąbrowska Bogumiła

3 B

5,16

9.      

Uszyńska Sylwia

1 C

5,12

10.  

Wojtkowska Emilia

1 C

5,12

11.  

Tomczuk Anna

3 B

5,11

12.  

Żero Natalia

2 B

5,09

13.  

Tkaczuk Alan

3 B

5,09

14.  

Wojtkowska Dorota Maria

3 B

5,0

15.  

Łuniewska Katarzyna

1 C

5,0

16.  

Truszkowska Aleksandra

3 A

5,0

17.  

Miszczuk Kinga

3 C

5,0

18.  

Wińska Edyta

1 B

4,94

19.  

Nadolna Natalia

3 C

4,89

20.  

Fabisiak Paulina

3 C

4,89

21.  

Łuniewska Daria

1 B

4,88

22.  

Szulborska Dominika

3 C

4,88

23.  

Chomicz Olga

1 B

4,88

24.  

Piętka Monika

1 B

4,88

25.  

Bogucka Sylwia

1 C

4,88

26.  

Waszkiewicz Marta

3 C

4,88

27.  

Wincenciak Monika

2 B

4,82

28.  

Boguszewska Julita

2 A

4,82

29.  

Bekier Sylwia

3 B

4,82

30.  

Koc Wioleta Anna

3 B

4,78

31.  

Krawczyk Paweł

3 B

4,78

32.  

Krawczuk Ewelina

3 B

4,78

33.  

Hendożko Paulina

3 B

4,78

34.  

Sylwestrzuk Karolina

3 C

4,78

35.  

Gnatowska Magdalena

3C

4,78

36.  

Niemyjska  Katarzyna

1 B

4,76

37.  

Kamińska Katarzyna

1 B

4,76

38.  

Prokop Julita

1 C

4,76

39.  

Uszyńska Karolina

2 C

4,75

40.  

Malinowska Judyta

1 B

4,71

41.  

Górecka Ewelina

3 B

4,67

42.  

Czyżak Justyna

3 B

4,67

43.  

Stefaniak Karolina

3 A

4,67

44.  

Tymińska Karolina

1 C

4,65

45.  

Szymaniak Monika Maria

2 B

4,64

46.  

Korzeniecka Karolina

2 A

4,64

47.  

Włodarczyk Michał

2 C

4,64

48.  

Niemyjska Karolina

3 C

4,63

49.  

Antoniak Paulina

1 A

4,6

50.  

Bielik Milena

2 A

4.6

51.  

Grodzka Magdalena

1 B

4,59

52.  

Adamczuk Daniel

3 B

4,56

53.  

Szulborska Karolina

3C

4,56

54.  

Dąbrowska Monika

2 B

4,55

55.  

Kurek Sylwia

3 B

4,55

56.  

Popławska Katarzyna

1 B

4,53

57.  

Niewiarowska Karolina

1 B

4,47

58.  

Olszewska Patrycja

2 A

4,45

59.  

Moczulska Agnieszka

2 B

4,45

60.  

Trzcińska Dominika

3 C

4,44

61.  

Korzeniecka Paulina

1C

4,41

62.  

Lubowiecka Faustyna

1 C

4,41

63.  

Moczulski Adrian

1 A

4,4

64.  

Korycka Karolina

1 A

4,4

65.  

Puchalska Anna

3 C

4,38

66.  

Sidoruk Urszula

2 D

4,36

67.  

Klepacki Michał

2 C

4,36

68.  

Bogucka Małgorzata

2 C

4,36

69.  

Bagińska Patrycja

3 A

4,33

70.  

Węgrzyniak Weronika

1 A

4,33

71.  

Dąbrowska Emilia

3 A

4,33

72.  

Koc Martyna

3 C

4,33

73.  

Nowak Natalia

2 C

4,33

74.  

Boguszewska Aleksandra

1 B

4,29

75.  

Wojtkowska Zuzanna Teresa

1 C

4,29

76.  

Zdunek Aneta

2 B

4,27

77.  

Tymińska Martyna

1 A

4,27

78.  

Czarkowska Klaudia

2 A

4,27

79.  

Tymińska Aleksandra

3 B

4,27

80.  

Kamont Natalia

1 A

4,27

81.  

Anusiewicz Ernest

2 B

4,27

82.  

Bojar Hubert

2 C

4,27

83.  

Niemyjska Dominika

2 A

4,25

84.  

Godlewska Ewelina

1 C

4,24

85.  

Złotowska Dominika

1 C

4,24

86.  

Wasilewska Joanna

3 A

4,22

87.  

Gromadko Karolina

3 A

4,22

88.  

Boguszewski Przemysław

1 D

4,18

89.  

Radziszewska Bogumiła

1 B

4,18

90.  

Stankiewicz Paulina

1 B

4,18

91.  

Koksal Selin

2 A

4,18

92.  

Moczulski Adrian

2 B

4,18

93.  

Zdrójkowski Arkadiusz

2 B

4,17

94.  

Koc Kamila

1 A

4,13

95.  

Florczuk Katarzyna

3 C

4,13

96.  

Niemyjska Natalia

1 A

4,13

97.  

Godlewska Magdalena

3 A

4,11

98.  

Gnatowska Paulina

3 C

4,11

99.  

Habowska Joanna

3 C

4,11

100.         

Murawska Aleksandra

2 A

4,09

101.         

Panas Dominika

2 B

4,09

102.         

Kuczyńska Agnieszka

2 C

4,09

103.         

Bożyk Ewelina

2 B

4,08

104.         

Wincenciak Natalia

1 A

4,07

105.         

Perlejewska Dominika

2 B

4,0

106.         

Prażmo Kamil

1 B

4,0

107.         

Lipska Paulina

3 C

4,0

108.         

Rogucka Justyna

1 A

4,0

109.         

Bekier Sebastian

1 B

4,0

110.         

Marcjanik Paulina

1 B

4,0

111.         

Akonom Mateusz

1 C

4,0

112.         

Kozińska Kinga

2 A

4,0

113.         

Sylwestrzuk Maciej

2 A

4,0

TECHNIKUM:

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Rutkowski Adam

II E

4,81

2.      

Gromadko Anna

II E

4,19

3.      

Tatko Małgorzata

III E

4,18

4.      

Ślepowrońska Marzena

I E

4,18

5.      

Radziszewska Kinga

II E

4,0

6.      

Suchodolska Natalia

III E

4,0

                                             

OSSP :

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.      

Ziółkowska Natalia

I

5,64

2.      

Truszkowski Remigiusz

III

5,61

3/4

Susoł Przemysław

II

5,37

3/4

Wakuluk Jakub

II

5,37

3.      

Pełszyk Marta

III

5,28

4.      

Gieros Marlena

III

5,28

5.      

Kamiński Szymon

II

5,26

6.      

Bachorek Robert

II

5,21

7.      

Susoł Aleksandra

IV

5,16

8.      

Niewiarowski Kewin

III

5,11

9.      

Uszyński Mateusz

II

5,11

10.  

Koc Dawid

II

5,11

11.  

Piętka Aleksandra

I

5,08

12.  

Krysińska Marta

III

5,06

13.  

Bruś Tomasz

IV

5,05

14.  

Maroński Kacper

II

5,0

15.  

Binaś Weronika

II

5,0

16.  

Niemyjska Paulina

IV

5,0

17.  

Zawistowska Magdalena

II

5,0

18.  

Klejzerowicz Agata

IV

4,95

19.  

Święciak Marlena

II

4,89

20.  

Dąbrowska Karolina Kamila

IV

4,84

21.  

Uszyński Bartłomiej

II

4,84

22.  

Jabłońska Emilia Ewa

III

4,83

23.  

Zdunek Martyna

III

4,83

24.  

Tokarska Bogumiła

III

4,83

25.  

Kierski Bartosz

II

4,68

26.  

Dmochowska Aleksandra

III

4,67

27.  

Kaczmarek Szymon

II

4,63

28.  

Koc Krystian

I

4,5

29.  

Biała Paulina

II

4,47

30.  

Daszkowska Kinga Weronika

II

4,47

31.  

Adamska Miriam

III

4,44

32.  

Wysocka Aleksandra

I

4,42

33.  

Koc Jacek

III

4,39

34.  

Borek Zuzanna

IV

4,37

35.  

Niemyjski Marcin

I

4,33

36.  

Lipska Kinga

IV

4,32

37.  

Łopuski Kacper

II

4,26

38.  

Białowarczuk Aleksandra

III

4,22

39.  

Rusiniak Bartłomiej

II

4,21

40.  

Łyskawy Przemysław

II

4,11

41.  

Jabłonowski Michał

III

4,11

42.  

Steć Aleksandra

III

4,11

43.  

Siekierko Weronika

II

4,05

44.  

Radziszewski Łukasz

IV

4,05

45.  

Cieśluk Patrycja

I

4,0

46.  

Wiński Hubert

II

4,0

ZSZ

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ŚREDNIA

1.

Mieczkowski Leszek

I

4,22

2,

Wróblewski Bartosz

II

4,2

3.

Sternik Maciej

II

4,09

4.

Kryńska Bogumiła

I

4,06

5.

Borecki Marcin

III

4,0

 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top