fundacja mikolaja     boton azul    DSC 0446c
 
         
1a 8 6  6  5

Rok szkolny 2014/2015

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2014/2015

 

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
  1. 1. 
Susoł Przemysław III 5,72
  1. 2. 
Ziółkowska Natalia II 5,65
  1. 3. 
Bachorek Robert III 5,56
  1. 4. 
Kamiński Szymon III 5,50
  1. 5. 
Piętka Aleksandra II 5,44
  1. 6. 
Wakuluk Jakub III 5,44
  1. 7. 
Susoł Aleksandra V 5,33
  1. 8. 
Niewiarowski Kewin IV 5,21
  1. 9. 
Pełszyk Marta IV 5,16
  1. 10. 
Bachorek Weronika I 5,14
  1. 11. 
Maroński Kacper III 5,11
  1. 12. 
Koc Dawid III 5,11
  1. 13. 
Krysińska Marta IV 5,05
  1. 14. 
Jabłońska Emilia IV 5,00
  1. 15. 
Niemyjska Paulina V 5,00
  1. 16. 
Klejzerowicz Agata V 5,00
  1. 17. 
Sabak Julia I 4,93
  1. 18. 
Binaś Weronika III 4,89
  1. 19. 
Uszyński Mateusz III 4,89
  1. 20. 
Wysocka Aleksandra II 4,83
  1. 21. 
Święciak Marlena III 4,83
  1. 22. 
Zawistowska Magdalena III 4,83
  1. 23. 
Dąbrowska Karolina V 4,83
  1. 24. 
Pełszyk Urszula I 4,79
  1. 25. 
Kwiek Natalia III 4,79
  1. 26. 
Tokarska Bogumiła IV 4,61
  1. 27. 
Zdunek Martyna IV 4,58
  1. 28. 
Koc Krystian II 4,50
  1. 29. 
Kierski Bartosz III 4,50
  1. 30. 
Bruś Tomasz V 4,50
  1. 31. 
Biała Paulina III 4,39
  1. 32. 
Kaczmarek Szymon III 4,39
  1. 33. 
Łopuski Kacper III 4,39
  1. 34. 
Daszkowska Kinga III 4,39
  1. 35. 
Lipska Kinga V 4,38
  1. 36. 
Borek Zuzanna V 4,33
  1. 37. 
Niemyjski Marcin II 4,28
  1. 38. 
Cieśluk Patrycja II 4,28
  1. 39. 
Grześniak Aleksandra I 4,21
  1. 40. 
Kujawska Marta V 4,17
  1. 41. 
Rutkowski Dawid III 4,11
  1. 42. 
Wiński Hubert III 4,11
  1. 43. 
Siedlecka Weronika I 4,00

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2014/2015

 

Liceum Ogólnokształcące

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa

Średnia

  1. 1. 
Truszkowski Remigiusz I A 5,47
  1. 2. 
Wojtkowska Emilia II C 5,40
  1. 3. 
Piętka Monika II B 5,30
  1. 4. 
Łuniewska Katarzyna II C 5,30
  1. 5. 
Uszyńska Sylwia II C 5,30
  1. 6. 
Radziszewski Krzysztof I B 5,19                    
  1. 7. 
Chomicz Olga II B 5,10
  1. 8. 
Wińska Edyta II B 5,10
  1. 9. 
Perlejewski Dawid I B 5,06                            
  1. 10. 
Kamińska Katarzyna II B 5,00
  1. 11. 
Bogucka Sylwia II C 5,00
  1. 12. 
Złotkowska Dominika II C 5,00
  1. 13. 
Czarnecka Karolina I B 4,88                            
  1. 14. 
Uszyński Mateusz I B 4,88                              
  1. 15. 
Węgrzyniak Weronika II A 4,83
  1. 16. 
Wincenciak Karolina I B 4,81                          
  1. 17. 
Grodzka Magdalena II B 4,80
  1. 18. 
Marcjanik Paulina II B 4,80
  1. 19. 
Popławska Katarzyna II B 4,80
  1. 20. 
Bielik Martyna I A 4,76
  1. 21. 
Godlewska Natalia I A 4,76
  1. 22. 
Nadolny Karol I B 4,75                                    
  1. 23. 
Korycka Karolina II A 4,75
  1. 24. 
Antoniuk Paulina II A 4,75
  1. 25. 
Moczulski Adrian II A 4,75
  1. 26. 
Godlewska Ewelina II C 4,60
  1. 27. 
Bogucka Katarzyna I A 4,59
  1. 28. 
Sabak Albert I A 4,56
  1. 29. 
Morawska Sylwia I B 4,50                                  
  1. 30. 
Czarkowska Marzena I C 4,50
  1. 31. 
Koc Jacek I A 4,47
  1. 32. 
Korycka Aleksandra I A 4,41
  1. 33. 
Malinowska Judyta II B 4,40
  1. 34. 
Uszyński Łukasz I B 4,38                                
  1. 35. 
Kraszewska Klaudia I A 4,35
  1. 36. 
Półtorak Daria I A 4,35
  1. 37. 
Niemyjska Natalia II A 4,33
  1. 38. 
Koc Natalia I B 4,31    
  1. 39. 
Niemyjska Katarzyna II B 4,30
  1. 40. 
Niewiarowska Karolina II B 4,30
  1. 41. 
Kamiński Marcin I B 4,25
  1. 42. 
Łagoda Mateusz I B 4,25
  1. 43. 
Murawska Weronika I B 4,19  
  1. 44. 
Rusiniak Paulina I B 4,19
  1. 45. 
Białowarczuk Aleksandra I A 4,18
  1. 46. 
Leończak Magdalena I A 4,18
  1. 47. 
Kamont Natalia II A 4,17
  1. 48. 
Tymińska Martyna II A 4,17
  1. 49. 
Miliszkiewicz Elżbieta I B 4,13      
  1. 50. 
Wrzesińska Kamila I B 4,13
  1. 51. 
Pierewoj Krystian I B 4,13
  1. 52. 
Steć Aleksandra I A 4,12
  1. 53. 
Boguszewska Aleksandra II B 4,10
  1. 54. 
Tkaczuk Szymon II B 4,10
  1. 55. 
Tymińska Karolina II C 4,10
  1. 56. 
Koc Łukasz II A 4,08
  1. 57. 
Boguszewska Karolina I A 4,06
  1. 58. 
Murawska Agnieszka I A 4,06
  1. 59. 
Dmochowska Aleksandra I A 4,00
  1. 60. 
Niemyjski Michał I A 4,00
  1. 61. 
Lipski Norbert I B 4,00
  1. 62. 
Michalczuk Bartłomiej I B 4,00
  1. 63. 
Jakubowska Aleksandra I C 4,00
  1. 64. 
Pieczyska Aleksandra I C 4,00
  1. 65. 
Koc Kamila II A 4,00
  1. 66. 
Boguszewski Przemysław II B 4,00
  1. 67. 
Stankiewicz Paulina II B 4,00

 

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2014/2015

 

Technikum

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
  1. 1. 
Gromadko Anna III 5,38
  1. 2. 
Rutkowski Adam III 5,31
  1. 3. 
Zdzichowska Sylwia III 4,38
  1. 4. 
Tymińska Monika I 4,32
  1. 5. 
Jóźwiak Magdalena I 4,29
  1. 6. 
Ślepowrońska Marzena II 4,13
  1. 7. 
Wilk Karolina II 4,13
  1. 8. 
Ratyńska Paulina I 4,06
  1. 9. 
Porzezińska Sylwia II 4,00
  1. 10. 
Łuniewski Hubert III 4,00

                                            

Lista uczniów ze średnią 4,0 i więcej w roku szkolnym 2014/2015

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
  1. 1. 
Mieczkowski Leszek II 4,86
  1. 2. 
Wróblewski Bartosz III 4, 27
  1. 3. 
Sternik Maciej III 4, 25
  1. 4. 
Smigielska Daria III 4,2
  1. 5. 
Kłosowski Kami II 4,14
  1. 6. 
Grabarz Szczepan III 4,1
  1. 7. 
Biała Kamila II 4,00
  1. 8. 
Popławski Bartosz II 4,00

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top