UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem niepoprawnie jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę...

WIĘCEJ informacji - kliknij w link poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

 

 boton azul   strona mpotega

wystepy

1a

7 6 5 6
piątek, 12 wrzesień 2014 06:18

Nauczyciele

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do pobrania dla nauczycieli


6. PROTOKÓŁ z BADANIA WYNIKÓW NAUCZANIA <<<--- KLIKNIJ TU

 

 

WYKAZ NAUCZYCIELI ZSOiZ W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Nazwisko i imię

Stanowisko, nauczane przedmioty, aktualny stopień awansu zawodowego, wychowawstwo  
 
mgr Święcki Eugeniusz

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu

Nauczyciel dyplomowany

Ekspert d.s. awansu zawodowego

Egzaminator matematyki

 
mgr Krysińska Emilia

Kierownik Internatu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel mianowany

 
mgr Pietkiewicz Jacek

Kierownik szkolenia praktycznego

Wychowanie fizyczne

Szkolenie zawodowe

Zajęcia wojskowo- sportowe

Nauczyciel mianowany

 
mgr Godlewski Łukasz

Kierownik sekcji przedmiotów artystycznych

WOS

Historia sztuki

Historia

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Marońska Bożena

Pedagog Zespołu Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Bachorek Katarzyna

Historia i społeczeństwo

Historia

Nauczyciel mianowany

 
mgr inż. Bojar Artur

Biblioteka

Nauczycielmianowany

 
mgr Boguszewska Grażyna Ewa

Język polski

Wiedza o kulturze

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Bryc Elżbieta Helena

WOS

Wychowawca internatu

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Chomicz Tomasz Marek

Matematyka

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator matematyki

 
mgr Cieszkowski Wojciech Kazimierz

Chemia

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator chemii

 
mgr Dołęgowska Sylwia

Wychowawca internatu

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Drewnowska-Kozłowska Jolanta

Historia sztuki

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Dybowska Marzenna Barbara

Język polski

Pracownia gastronomiczna

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Faszczewska Karolina Diana

Matematyka

Nauczyciel mianowany

 
mgr Gaczkowska Agnieszka

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel mianowany

 
mgr Gryniewicz-Lebioda Alina

Język francuski

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Grzymała Sylwia

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel kontraktowy

 

dr Ilczuk Monika Agata

Język polski

Wiedza o kulturze

Chór

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Jakubowska Elżbieta

 Fizyka

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Juszyńska Marlena

Język angielski

Język angielski zawodowy

Nauczyciel mianowany

 
mgr Jóźwiak Barbara Marzena

Wychowawca internatu

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Kacprzuk Bogdan

Fizyka

Nauczyciel mianowany

 
mgr Kendzierski Arkadiusz

Edukacja dla bezpieczeństwa

Wych. Fizyczne

Nauczyciel mianowany

 
mgr Kozłowska Ewelina

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

Przedmioty zawodowe agroturystyczne

Nauczyciel kontraktowy

 
ks. mgr  Piotrowski Wojciech

Religia

Nauczyciel dyplomowany

 
ks. mgr Janusz Szymański

Religia

Nauczyciel mianowany

 
ks. mgr Grzegorz Ziembowski

Religia

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Kulczakiewicz Ryszard

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel mianowany

 

mgr Kujawska Magdalena

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Mlonek Dorota

Wychowanie do życia w rodzinie

Język polski

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Niemyjski Paweł

Matematyka

Nauczyciel mianowany

Egzaminator matematyki

 
mgr Okieńczuk Dariusz

Język polski

Wiedza o kulturze

Nauczyciel mianowany

Egzaminator języka polskiego

 
mgr Olszewski Adam

WOS

Historia i społeczeństwo

Nauczyciel mianowany

Egzaminator historii

 

mgr Olszewski Bogdan

Historia

Bhp

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator historii

 
mgr Panas Grażyna

Biologia

Zajęcia wojskowo – sportowe

Przyroda

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator biologii

 
mgr Parafieniuk Ewa

Język francuski

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr inż. Pawłowska Oliwia Nauczyciel stażysta  
mgr Pełszyk Barbara Joanna

Rysunek i malarstwo

Nauczyciel dyplomowany

 

mgr inż. Pietrzykowski Leszek

Zawodowe przedmioty informatyczne

Informatyka

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Powojska Elżbieta

Zajęcia rewalidacyjne

Nauczyciel dyplomowany

 
Piotrowski Jan Nauczyciel stażysta  
mgr inż. Puszkiewicz Jolanta Mirosława

Biologia

Przedmioty zawodowe rolnicze

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Radziszewska Ewa

Przedmioty zawodowe ekonomiczno-handlowe

Przedmioty zawodowe gospodarczo - ekonomiczne

Geografia

Nauczyciel mianowany

 

mgr Razumeika Natallia

Język angielski

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka angielskiego

 
mgr Rostkowska Katarzyna

Matematyka

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator matematyki

 
mgr Selerowski Michał

Rzeźba

Podstawy projektowania

Rysunek i malarstwo

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Sikoń Elżbieta

Geografia

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator geografii

 
mgr inż. Sienicka Marta

Przedmioty zawodowe budowlane

Nauczyciel stażysta

 
mgr Skorupska Ewa

Język angielski zawodowy

Język angielski

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka angielskiego

 
mgr Susoł Wiesław

Język niemiecki

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka niemieckiego

 
mgr inż. Szlendak Radosław

 Przedmioty zawodowe budowlane

Nauczyciel stażysta

 
mgr Szmurło Cecylia

Matematyka

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Szymańska Justyna

Przedmioty zawodowe administracyjne

Przedmioty zawodowe ekonomiczne

Przedmioty zawodowe fryzjerskie

Nauczyciel kontraktowy

 

mgr Szymoniak Irina

Język angielski

Nauczyciel mianowany

Egzaminator języka angielskiego

 
mgr Szymoniak Artur Jacek

Wychowanie fizyczne

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Święcka Grażyna

Biblioteka

Nauczyciel dyplomowany

 
mgr Tarkowski Bogdan

Podstawy fotografii i filmu (zgoda MKiDN) 2

Sztuka stosowana – grafiki komputerowe

Informatyka

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Wiercińska Magdalena

Język polski

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Wincenciak Hanna Julia

Język rosyjski

Nauczyciel dyplomowany

Egzaminator języka rosyjskiego

 
mgr Wojtkowska Karolina Barbara

Przedmioty zawodowe gastronomiczne

Nauczyciel mianowany

 
mgr Załuska Magda

Język angielski

Język angielski zawodowy

Nauczyciel kontraktowy

 
mgr Zaremba Justyna Natalia

Język angielski

Nauczyciel kontraktowy

 
Świętochowski Arkadiusz Instruktor  

Wszyscy nauczyciele posiadają przygotowanie pedagogiczne


 



Nauczyciele, którzy w przeszłości pracowali bądź obecnie pracują w szkole

 
 
 Imię i nazwisko
Lata pracy
Ambrosiewicz Elżbieta
1956 - 1968
Ambrosiewicz Jan
1956 - 1968
Anusiewicz Tadeusz
2004 -2009
Bachorek Katarzyna
2005-
Bachurzewska Stanisława
IV - VI 1946
Backiel Krystyna
2003 - 2004
Bekier Małgorzata
1994 - 1999
Bezrudczyk Nikodem
1948 - 1951
Białkowska - Czarnecka Maria
1968 - 1971 i 1985 - 1994
Binaś Ryszard
1985 i 1987 - 1989
Bogucka Anna
1974 - 2004 i 2004 - 2007
Bogucka Marta
2008 – 2011
Boguszewska Grażyna Ewa
1993 -
Bojar Artur
2011-
Braun Patryk Michał
2009 – 2012
Braun Wiolett
2009 - 2012
Broniszewski Janusz
2005 – 2008
Bryc Elżbieta
2008 - 2009 i 2012-
Burdziuk Czesław
1964 – 1994
Charszlak Jan
1952
Chojnowska Mirosława
1986 - 1999
Chomicz Tomasz Marek
1998 -
Cieszkowski Wojciech Kazimierz
1983 - 1990 i 2000 -
Czaplewicz Bronisław
1995 - 1997
Czyż Alina
1956 - 1961
Dacz Karol
2008 - 2009
Dąbrowska Celina
1984 - 1987
Dąbrowski Dariusz
2007 - 2014
Diakowska - Januszkiewicz Zofia
2001 - 2003
Dołęgowska Sylwia
2002 -
Domańska Zofia
1956 - 1972
Drewnowska-Koziarska Jolanta 2010 -2011 i 2017 -
Dudek Jacek
2010 - 2017
Dutko Józef
1953 - 1955
Dybowska Marzena Barbara
1990 -
Faszczewska Karolina Diana
2011 -
Fiedorczuk Renata
2004 - 2008
Filipowicz - Grzymańska Wanda
1951 - 1954
Fisher Charlotte
1994 - 1995
Gabryszewski Jan
1949 - 1951
Gaczkowska Agnieszka
2009 -
Gałażyn - Kasprowicz Teresa
1959 - 1963
Gimon Sally
1991 - 1993
Głuchowska Ewa
2005 - 2006
Godlewska Krystyna
1971 - 1992
Godlewska Monika Teresa
2002 - 2003
Godlewski Łukasz
2012 -
Godlewski Grzegorz 2014 - 2016
Godlewski Zygmunt
1971
Górski Baltazar
1951 - 1953
Grondek Izabela Agnieszka
2002 - 2005
Gryniewicz - Lebioda Alina 2015 -
Grzymała Sylwia 2015 -
Gudowska Joanna
2008 - 2009
Gutowski Włodzimierz
1954 - 1958
Guziak Grzegorz
2004 - 2007, 2008-2009
Gryniewicz - Lebioda Alina 2015 -
Grzymała Sylwia 2016 -
Hryciuk Ewa
2004 - 2007
Ilczuk Monika
2003 -
Jakubowska Elżbieta
2012 - 2014, 2015 -
Jamiołkowska Marta
2009 - 2011
Janiszewska Mirosława
1971 - 1987
Janiszewski Jan
1948 - 1956
Jasiński Emil 2014 - 2015
Jaszczołt Edward
1945
Jóźwiak Barbara
2004 – 2009 i 2011 -
Juszyńska Marlena 2014 -
Kacprzuk Bogdan 2016 -
Kaczyńska Janina
1998 - 2005
Kamińska Teresa
1959 - 1961
Kamiński Jan
1990 - 1993
Karolewska Wiesława
2007 - 2012
Kasprowicz Roman
1956 - 1963
Kendzierski Arkadiusz
2006 -
Kielisz Helena
1985 - 1994
Kiliszek Mieczysław
1987 - 2005
Kosk Antonina
1968
Kot Robert
2003 - 2006
Kotarska Zenona
1990 - 2003 i 2004 -2014
Kotowska - Kunicka Stanisława
1950 - 1972
Kozłowska Ewelina 2013 -
Krakowiak Małgorzata
2003 - 2004
Krakówko Stanisława
1970 - 1999 i 2002 - 2003
Krulak Elżbieta
1983 - 1994
Krysińska Emilia
2006 -
Kryszeń Jerzy
1966 - 1969
Krzesiewicz-Sikoń Elżbieta
1993 -
ks. Borzęcki Łukasz
2012 - 2015
ks. Borowski Eugeniusz
1956 - 1962
ks. Czeżyk Bogdan
2000 - 2002
ks. Falkowski Andrzej
2004 - 2010
ks. Izdebski Ireneusz
2003 - 2004
ks. Jurczak Piotr
2002 - 2003, 2014 - 2015
ks. Kiszko Bogusław
1990 - 1991
ks. Kiszko Zbigniew
1994 - 1996
ks. Kolejkowicz Henryk
1987 - 1989
ks. Kowalewski Nikodem
1945 - 1951
ks. Kozłowski Stanisław
1970 - 1979
ks. Krasowski Robert
1996 - 1997
ks. Kunicki Antoni
1991 - 1993
ks. Kuśmirek Marcin
2003 - 2004
ks. Laszuk Marek
2001 - 2002
ks. Lipczyński Karol
2011 - 2012
ks. Łukaszewicz Maciej
1997 - 2000
ks. Maksimiuk Krzysztof
1968 - 1970
ks. Malinowski Krzysztof
2011 - 2012
ks. Marczuk Wincenty
1951
ks. Mutianko Bogdan
1974 - 1979
ks. Napiórkowski Krzysztof
1991 - 1993
ks. Niewiński Krzysztof
1990 - 1991
ks. Piotrowski Wojciech
2015 -
ks. Składanowski Marcin
2004 - 2006
ks. Solka Paweł
2006 - 2011
Ks. Szymański Janusz
2012 -
ks. Średziński Zbigniew
1997 - 1999
ks. Świerszczyński Marian
1979 - 1982
ks. Tadrowski Roman
1944
ks. Tarasiuk Wojciech
1999 - 2002
ks. Terpiłowski Grzegorz
2001 - 2003
ks. Ulaczyk Wojciech
1993 - 1996
ks. Wasak Wojciech
1962 - 1968
ks. Zalewski Ryszard
1985 - 1987
ks. Ziembowski Grzegorz
2013 -
Kubicki Sylwester
1944 - 1947
Kuczabo Joanna Katarzyna
2010 - 2014
Kufen - Waluch Małgorzata
2003 - 2007
Kulczakiewicz Henryk
1952 - 1991
Kulczakiewicz Ryszard
1980 -
Kulesza Mirosław
1957 - 1984
Kuleszewicz Eleonora
1962
Kujawska Magdalena
2004 -
Leoniuk Eugeniusz
1968 - 1978 i 1981 - 1986
Leszczyńska Maria
2002 - 2003
Leszczyński Artur Szczepan
2002 - 2003
Łaszuk Anatol
2000 - 2001
Maksimczuk Karol
2008 - 2012
Marczuk Eugeniusz
1978 - 1989
Marońska Bożena
1980 -
Martynowski Jan
1944 - 1951
Matelski Mieczysław
1955 - 1959
Mc' Geary Edward
1994 - 1995
Mlonek Dorota
1999 -
Noskowicz Beata 2009 - 2014
Niemyjski Paweł
2005 -
Niemyski Teodor
2004 - 2007
Okieńczuk Dariusz
2007 -
Olszewska Anna
1975 - 2005, 2007-2008, 2008-2009
Olszewski Adam
2003 -
Olszewski Bogdan
1993 -
Olszewski Paweł
1946 - 1961
Orłowski Sebastian
2009 - 2016
Orzełowski Aleksander
1949 - 1951
Pacholski Jerzy
1973 - 1978
Palutko Henryka
1944 - 1946
Palutko Michał
1944 - 1946
Panas Grażyna
2003 -
Panas Kazimierz
1951
Pawlik Agnieszka
1995 - 1997
Pawlik Krystyna
1972 – 2002 i 2002-2006
Pełszyk Barbara Joanna
2010 -
Pietkiewicz Jacek
2005 -
Pietruczynik Piotr
2009 - 2011
Pietrzykowski Leszek
1987 -
Powojska Elżbieta 2016 -
Proniewicz Zygmunt
1951 - 1974
Przechodzień Waldemer
1970 - 1972
Powojska Elżbieta 2016 -
Puszkiewicz Jan
1991 - 1992 i 1994 - 2015
Puszkiewicz Jolanta Mirosława
1984 -
Radecki Andrzej
1946 - 1954
Radziszewska Anna
2009
Radziszewska Ewa
2003 -
Razumeika Natalia
2005 -
Reczko Mirosław
1994 - 1997
Romul Tadeusz
1973 - 1996
Rostkowska Katarzyna
2011 -
Różycka Emilia
1954 - 1956
Rutkowski Stanisław
1956 - 1973
Rutkowski Stefan
1946 - 1950
Rzepnicka Barbara
2007 - 2009, 2014 - 2017
Sakowicz Robert
2004 - 2005
Selerowski Michał
2011 -
Sęczak Zofia
1988 – 1989, 1997-1999, 2001
Sękal Małgorzata
2003 - 2017
Sidorczuk - Uszyńska Grażyna
1972 - 1991
Sienicka Ewa
2007-2008 i 2009
Sierosławska Maria
1963 - 1967
Skorupska Ewa
1997 -
Skwarski Ryszard
1996 - 2001 i 2006 - 2011
Sowa Justyna
2003 - 2004
Stefański Wojciech Kazimierz
2011- 2015
Stokowski Krzysztof
2003 - 2004
Strzałkowska Ewa Zofia
2012 - 2015
Susoł Wiesław
1993 -
Sutyniec Ligia
1990 - 2002
Szaferski Ryszard
1981 - 1984
Szlendak Radosław 2016 -
Szmurło Cecylia
2003 -
Szulc Janusz
1954 - 1989
Szymańska Justyna
2012 -
Szymoniak Artur Jacek
1997 -
Szymoniak Irina
2001 -
Szlendek Radosław 2016 -
Świderska – Kawalec Dorota
2011 - 2012
Święcka Grażyna
1994 -
Święcki Eugeniusz
1991 -
Święcki Władysław
1944 - 1950
Tarkowski Bogdan 2013 -
Tenderenda Stanisław
1949 - 1951
Tomaszewska Olga
1990 - 1994
Tomaszewski Norbert
1991 - 1992
Toruński Norbert
2003 - 2005
Tymińska Anna 2015
Tymińska Edyta 2015 - 2016
Upthegrove Victoria
1999 - 2000
Ustyniuk Jan
1964 - 1970
Uszyńska Maria
2002 - 2005
Uszyński Kazimierz
1959 - 1973
Walczuk Józef
1985 - 1992
Walczuk Zofia
1983 - 1992
Waluch Jolita
1971 - 1974
Wielgat Katarzyna
2006 - 2014
Wiercińska Magdalena
2012 -
Wilbik Grażyna
1990 - 1994
Wincenciak Hanna Julia
2004 -
Wnorowska Wioleta 2013 -2014
Wojno Hubert
2004 - 2005
Wojtkowska Karlina Barbara
2009 -
Woźniak Kazimierz
1954 - 1956
Wróblewski Michał
1946 - 1952
Wrzesiński Zenon
1963 - 1972
Wyszyńska Monika
2000 - 2001
Załuska Magda
2012 -
Zaremba Justyna Natalia
2011 -
Zarzecka Daniela
1987 - 1990
Zarzecki Józef
1977 – 1990
Żygoń Karolina 2013 - 2015
Świętochowski Arkadiusz 2016 -
Pieczychlebek Daniel 2016 - 2017

 

Czytany 6279 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 październik 2017 11:30

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
im. J. Iwaszkiewicza
w Ciechanowcu


  • Telefon Dyrektor
    mgr Eugeniusz Święcki
    (86) 277 11 35
Top