Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2015/2016

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W ZSOIZ W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów

oraz opiekun

Uczestnicy szczebla szkolnego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla, powiatowego, rejonowego, wojewódzkiego, okręgowego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

(zajęte miejsce)

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Pan Okieńczuk Dariusz

Pani Wiercińska Magdalena

  1. Ciszkowska Julia A. I OSSP
  2. Grabowska Klaudia I OSSP
  3. Radziszewska Aleksandra I OSSP
  4. Susoł Anna I OSSP
  5. Wysocka Gabriela I OSSP
  6. Bachorek Weronika II OSSP
  7. Grześniak Aleksandra II OSSP
  8. Ilczuk Zuzanna II OSSP
  9. Pełszyk Urszula II OSSP
  10. Sabak Julia II OSSP
  11. Siedlecka Weronika II OSSP
  12. Stanisławska Ewa II OSSP

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Pani Faszczewska Karolina

Pani Szmurło Cecylia

  1. Mularczuk Hubert kl. II
  2. Grześniak Aleksandra kl. II
  3. Bachorek Weronika kl. II
  4. Pełszyk Urszula kl. II
  5. Sabak Julia kl. II
  6. Klepacka Magda kl. III
  7. Ziółkowska Natalia A. kl. III
  8. Piętka Aleksandra kl. III

Etap rejonowy:

1. Piętka Aleksandra kl. III

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Pani Jakubowska Elżbieta

  1. Piętka Aleksandra kl. III

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Pani Panas Grażyna

  1. Ciszkowska Julia A. kl. I
  2. Susoł Anna kl. I
  3. Wysocka Gabriela kl. I
  4. Bachorek Weronika kl. II
  5. Grześniak Aleksandra kl.II
  6. Ilczuk Zuzanna kl. II
  7. Pełszyk Urszula kl. II
  8. Sabak Julia kl. II

Etap rejonowy:

1.Bachorek Weronika kl. II

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Pan Godlewski Łukasz

  1. Pełszyk Urszula kl. II
  2. Sabak Julia kl. II
  3. Bachorek Weronika kl. II
  4. Grześniak Aleksandra kl. II
  5. Stanisławska Ewa kl. II
Etap rejonowy:
  1. Pełszyk Urszula kl. II
  2. Sabak Julia kl. II
  3. Bachorek Weronika kl. II
  4. Grześniak Aleksandra kl. II

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Pani Sikoń Elżbieta

Pani Radziszewska Ewa

  1. Radziszewska Aleksandra kl. I
    1.  Ciszkowska Julia A. kl. I
    2. Susoł Anna kl. I
    3. Wysocka Gabriela kl. I
    4. Pełszyk Urszula kl. II
    5. Mularczuk Hubert kl. II
    6. Piętka Aleksandra kl. III

Etap rejonowy:

1. Piętka Aleksandra kl. III

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Pani Załuska Magda

Pani Razumeika Natallia

1. Susoł Anna kl. I

2. Ciszkowska Julia A. kl. I

3. Grzesiak Aleksandra kl. II

4.   Stanisławska Ewa kl. II

5. Pełszyk Urszula kl. II

6. Ziółkowska Natalia A. kl. III

7. Cieśluk Patrycja kl. III

Etap rejonowy:

1. Susoł Anna kl. I

2. Ciszkowska Julia A. kl. I

3. Ziółkowska Natalia A. kl. III

Etap wojewódzki:

1. Susoł Anna kl. I - laureatka

2. Ziółkowska Natalia A. kl. III - laureatka

Wojewódzki Konkurs z Plastyki

Pani Pełszyk Barbara

Pan Godlewski Łukasz

Wszyscy uczniowie OSSP – 42

Etap rejonowy:

1. Radziszewska Aleksandra kl. I

2. Susoł Anna kl. I

3. Wysocka Gabriela kl. I

4. Bachorek Weronika kl. II

5. Pełszyk Urszula kl. II

6. Ziółkowska Natalia A. kl. III

Etap wojewódzki:

1. Pełszyk Urszula kl. II - laureatka

2. Ziółkowska Natalia A. kl. III -laureatka

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Pan Olszewski Adam

  1. Pełszyk Urszula kl. II

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Pan Pietrzykowski Leszek

  1. Dołęgowski Szymon kl. I
  2. Mularczuk Hubert kl. II
  3. Kordupel Łukasz kl. II
  4. Szyller Patryk kl. II
  5. Wierciński Jakub kl. II
  6. Gieros Kamil kl. III
  7. Koc Krystian kl. III
  8. Koc Kamil kl. III

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji

i Krajach Frankońskich

Pan Sebastian Orłowski

1. Wakuluk Jakub IV OSSP

2. Czarnecka Karolina II B

Etap wojewódzki:

1. Wakuluk Jakub IV OSSP – I miejsce

2. Czarnecka Karolina II B

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

Pan Bogdan Olszewski

1. Lipski Norbert II B

2. Wincenciak Karolina II B

3. Perlejewski Dawid II B

4. Niewiarowski Kewin V OSSP

Etap okręgowy:

1. Perlejewski Dawid II B

2. Niewiarowski Kewin V OSSP

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

w Świecie Współczesnym

Pan Adam Olszewski

1. Lipski Norbert kl. II B

2. Murawska Agnieszka kl. II A

3. Perlejewski Dawid kl. II B

Etap rejonowy:

1. Lipski Norbert kl. II B

2. Murawska Agnieszka kl. II A

3. Perlejewski Dawid kl. II B

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pan Adam Olszewski

Pan Łukasz Godlewski

1. Węgrzyniak Weronika III A

2. Tworkowski Konrad III A

3. Perlejewski Dawid II B

4. Lipski Norbert II B

5. Murawska Agnieszka II A

6. Łagoda Mateusz II B

Etap wojewódzki:

1. Węgrzyniak Weronika III A

2. Tworkowski Konrad III A

3. Perlejewski Dawid II B

4. Lipski Norbert II B

39 Olimpiada Języka Niemieckiego

Pan Wiesław Susoł

1. Susoł Aleksandra kl. VI OSSP

Etap rejonowy:

1. Susoł Aleksandra kl. VI OSSP

Ogólnopolska XXIV Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Pani Grażyna Panas

Etap szkolny – uczestniczyło 30 uczniów

Etap rejonowy:

* poziom gimnazjalny: III miejsce drużynowo

1. Ziółkowska Natalia kl III OSSP

2. Piętka Aleksandra kl. III OSSP

3. Susoł Anna kl. I OSSP

* poziom ponadgimnazjalny:

1. Koc Dawid kl I a LO – III miejsce

2. Wiński Hubert kl I a LO

3. Morawska Sylwia kl. II b LO

XL Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego

Pani Natallia Razumeika

Pani Marlena Juszyńska

1. Susoł Aleksandra kl. VI OSSP

2. Krysińska Marta kl. V OSSP

3. Fiedorczuk Zuzanna kl. I B

4. Uszyński Łukasz kl. II B

5. Czarnecka Karolina kl. II B

6. Malinowska Judyta kl. III B

7. Susoł Przemysław kl. IV B

Etap okręgowy:

1. Susoł Aleksandra kl. VI OSSP

Olimpiada Biologiczna

Pani Grażyna Panas

1. Truszkowski Remigiusz kl. II A

2. Bednarski Artur kl. III B

3. Marcjanik Paulina kl. III B

Etap okręgowy:

1. Truszkowski Remigiusz kl. II A

2. Bednarski Artur kl. III

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Pan Pietrzykowski Leszek

  1. Popławski Dawid II OSSP
  2. Mularczuk Hubert kl. II OSSP
  3. Kordupel Łukasz kl. II OSSP
  4. Szyller Patryk kl. II OSSP
  5. Wierciński Jakub kl. II OSSP
  6. Gieros Kamil kl. III OSSP
  7. Koc Krystian kl. III OSSP
  8. Koc Kamil kl. III OSSP
  9. Niemyjski Marcin III OSSP

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Pani Ewelina Kozłowska

1. Gromadko Anna IV E

2. Rutkowski Adam IV E

Etap okręgowy:

1. Gromadko Anna IV E

2. Rutkowski Adam IV E

XLVII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Pani Hanna Wincenciak

1. Shalashova Olha I A

2. Tenizbaieva Anita I A

3. Zinchuk Valentyn I A

II stopień:

1. Shalashova Olha I A

2. Tenizbaieva Anita I A

XXV Olimpiada Teologii Katolickiej

Ks. Grzegorz Ziembowski

Ks. Janusz Szymański

Ks. Wojciech Piotrowski

Etap szkolny – 128 uczniów

Etap diecezjalny:

1. Gromadko Anna IV E

2. Kamiński Szymon IA

Olimpiada Przedsiębiorczości

Pani Ewa Radziszewska

  1. Kacper Łopuski I A
  2. Hubert Wiński I A
  3. Kacper Maroński I A
  4. Krzysztof Radziszewski II B
Etap okręgowy:
  1. Kacper Łopuski I A
  2. Hubert Wiński I A
  3. Kacper Maroński I A
  4. Krzysztof Radziszewski II B

Podlaskie Mistrzostwa

w Ortografii

Pani Wiercińska Magdalena

Pani Ilczuk Monika

Pan Dariusz Okieńczuk

Etap wojewódzki:

1. Susoł Aleksandra VI OSSP

2. Czarkowska Marzena II B

XL edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Pani Jolanta Puszkiewicz

Uczestniczyło 61 słuchaczy Etap okręgowy:
  1. Koc Jacek – kurs R.3
  2. Tomaszewski Tomasz – kurs R.3
  3. Krasnodębski Jarosław – kurs R.3
  4. Pińczuk Marcin – kurs R.3
  5. Renik Tomasz – kurs R.3

Etap centralny:

1. Renik Tomasz – kurs R.3 - laureat

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pani Jolanta Puszkiewicz

1. Ponichtera Agata I B

2. Łukasiuk Justyna I B

3. Zawistowska Magdalena I A

4. Michalski Wojciech I A

5. Wakuluk Jakub I A

6. Susoł Przemysław I A

7. Łopaciuk Kacper I A

8. Wiński Hubert I A

9. Bruliński Łukasz I A

10. Pietkiewicz Agnieszka I A

11. Bachorek Robert I A

12. Kierski Bartosz I A

13. Rutkowski Dawid I A

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

Pan Łukasz Godlewski

Pan Bogdan Olszewski

1. Robert Bachorek IV OSSP

2. Przemysław Susoł IV OSSP

3. Szymon Kamiński IV OSSP

4. Remigiusz Truszkowski II A

5. Norbert Lipski II B

6. Łukasz Koc III A

Etap wojewódzki:

1. Robert Bachorek IV OSSP

2. Przemysław Susoł IV OSSP

3. Remigiusz Truszkowski II A

4. Norbert Lipski II B

5. Łukasz Koc III A

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Pan Dariusz Okieńczuk

1. Fiedorczuk Zuzanna kl. I B

2. Jabłońska Emilia kl. V OSSP

3. Pełszyk Marta kl. V OSSP

Etap rejonowy:

1. Fiedorczuk Zuzanna kl. I B

2. Jabłońska Emilia kl. V OSSP

3. Pełszyk Marta kl. V OSSP

Olimpiada Artystyczna

Pan Łukasz Godlewski

1. Klejzerowicz Agata VI OSSP

2. Niemyjska Paulina VI OSSP

3. Jabłońska Emilia V OSSP

4. Pełszyk Marta V OSSP

Etap wojewódzki:

1. Niemyjska Paulina VI OSSP

2. Jabłońska Emilia V OSSP

3. Pełszyk Marta V OSSP

Olimpiada tematyczna z WOS-u

Pan Łukasz Godlewski

Pan Adam Olszewski

1. Tworkowski Konrad III A

2. Węgrzyniak Weronika III A

3. Lipski Norbert II B

4. Perlejewski Dawid II B

Etap wojewódzki:

1. Tworkowski Konrad III A

2. Węgrzyniak Weronika III A

3. Lipski Norbert II B

4. Perlejewski Dawid II B

Wojewódzki Turniej Matematyczny „Sigma”

Pan Tomasz Chomicz

Pan Paweł Niemyjski

Pani Katarzyna Rostkowska

Etap wojewódzki:
  1. Szymaniak Katarzyna I B
  2. Bachorek Robert IV OSSP
  3. Wakuluk Jakub IV OSSP
  4. Radziszewski Krzysztof II B
  5. Nadolny Karol II B – I miejsce
  6. Bogucka Katarzyna II A
  7. Bruś Tomasz VI OSSP
  8. Wińska Edyta III B
  9. Łuniewska Katarzyna III C

Łomżyński Konkurs Matematyczny PWSIiP

Pan Tomasz Chomicz

Etap wojewódzki:

1. Radziszewski Krzysztof II B - finalista

Konkurs historyczny „Epoka Prymasa Tysiąclecia” w Czyżewie

Pan Bogdan Olszewski

1. Lipski Norbert II B

2. Perlejewski Dawid II B

3. Wincenciak Karolina II B

XVI Powiatowe Dyktando Gimnazjalistów

Pani Dorota Mlonek

Etap powiatowy:

1. Ziółkowska Natalia III OSSP – II miejsce

XIV edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej pt. "Miłość w Rosyjskiej Poezji - Rosyjska Poezja Liryczna"

Pani Hanna Wincenciak

Etap wojewódzki:
  1. Shalashova Olha I A– grand prix
  2. Zinchuk Walentyn I A - laureat

Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej „PAMIĘCI POETKI ANNY ACHMATOWEJ”

Pani Hanna Wincenciak

Etap powiatowy:
  1. Shalashova Olha I A– I miejsce
  2. Zinchuk Walentyn I A

IX Konkurs poezji i piosenki patriotycznej „Polska – to my”

Pani Monika Ilczuk

Etap rejonowy:

1. Kraszewska Klaudia II A

2. Leończak Magdalena II A

3. Niewiarowski Kewin II A

4. Binaś Weronika I A

5. Ilczuk Zuzanna II OSSP

Powiatowy Konkurs Piosenki

Pani Monika Ilczuk

Etap powiatowy:

1. Bogucka Dominika kl. II C – I miejsce

2. Sabak Julia kl. II OSSP

Przegląd Kolęd i Pastorałek

Pani Monika Ilczuk

1. Wasilewski Patryk I miejsce

2. Binaś Weronika II miejsce

Międzyszkolny konkurs Piosenki – Białystok

Pani Monika Ilczuk

1. Binaś Weronika kl. I A

2. Ilczuk Zuzanna kl. II OSSP

3. Bogucka Dominika II C

Powiatowy Konkurs Recytatorski Gimnazjalistów

Pani Monika Ilczuk

1. Sabak Julia II OSSP

2. Pełszyk Urszula II OSSP

3. Rusiniak Julia I OSSP - I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (eliminacje powiatowe)

Pani Monika Ilczuk

1. Leończak Magdalena - II miejsce
 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym”

Pani Barbara Pełszyk

1. Klejzerowicz Agata VI OSSP - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o tematyce pożarniczej „Zapobiegajmy pożarom”

Pani Barbara Pełszyk

Etap powiatowy:

1. Klepacka Magda III OSSP – wyróżnienie

2. Ziółkowska Natalia III OSSP - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ptaki”

Pani Barbara Pełszyk

Etap powiatowy:

1. Klepacka Magda III OSSP – I miejsce

2. Ziółkowska Natalia III OSSP - II miejsce

3. Piętka Aleksandra III OSSP - III miejsce

4. Pełszyk Urszula II OSSP – wyróżnienie

5. Sabak Julia II OSSP - wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Człowiek w fascynującym świecie mikroorganizmów”

Pani Barbara Pełszyk

1. Klejzerowicz Agata VI OSSP – I miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Pocztówka Bożonarodzeniowa Banku Spółdzielczego”

Pani Barbara Pełszyk

1. Wakuluk Jakub IV OSSP – III miejsce

2. Piętka Aleksandra III OSSP – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

Pani Barbara Pełszyk

1. Wysocka Gabriela I OSSP - II miejsce

2. Koc Adrian I OSSP - wyróżnienie

IX Ogólnopolski Przegląd Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby” Nałęczów

Pani Barbara Pełszyk

1. Jabłońska Emilia V OSSP

2. Niewiarowski Kewin V OSSP

3. Pełszyk Marta V OSSP

XVIII Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej

Pani Barbara Pełszyk

Pani Grażyna Święcka

Pan Michał Selerowski

1. Ziółkowska Natalia III OSSP - I miejsce

2. Bachorek Klaudia I OSSP - II miejsce

3. Pełszyk Marta V OSSP - II miejsce

4. Pełszyk Urszula II OSSP - II miejsce

5. Sabak Julia II OSSP - II miejsce

6. Brulińska Kinga I OSSP - III miejsce

7. Galimska Karolina I OSSP - III miejsce

8. Wodyńska Aleksandra I OSSP - III miejsce

9. Nowakowska Natalia I OSSP - IV miejsce

10. Rembiszewski Robert VI OSSP- IV miejsce

11. Kuczabo Rafał IV OSSP – wyróżnienie

12. Niewiarowska Natalia I OSSP – wyróżnienie

13. Wysocka Gabriela I OSSP – wyróżnienie

VIII Międzyszkolny Festiwal Fryzjerstwa „Rockowa lalka”

Ostrołęka

Pani Sylwia Grzymała

1. Kalisz Martyna II E

2. Tymińska Monika II E

3. Pietraszko Barbara II E

4. Kazimierczuk Magdalena I E

5. Kryńska Kinga I E

6. Wojtkowska Emilia I B

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski „Kosmiczna panna młoda”

Pani Agnieszka Gaczkowska

1. Ratyńska Paulina II E

2. Cholewicka Luiza II E

3. Kalisz Martyna II E – III miejsce

4. Tymińska Monika II E – I miejsce

5. Pietraszko Barbara II E

6. Wojtkowska Emilia I B

Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej „ Kobieta najpiękniejszy kwiat natury” – Warszawa

Pani Justyna Szymańska

1. Kazimierczuk Magdalena I E - wyróżnienie

2. Kryńska Paulina I E

3. Ratyńska Paulina II E

4. Bogucka Dominika II C

5. Karolczak Paulina II B

6. Czarnecka Karolina II B

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top