Olimpiady w roku szkolnym 2004/2005

 

Nazwa, konkursu, olimpiady, zawodów
Uczestnicy szczebla szkolnego
Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego
Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego
Opiekun
XXXIV OLIMPIADA BIOLOGICZNA
 

Dybowska Bogna Aleksandra
kl. II A

Hubkowska Katarzyna
kl. III B

Kowalewska Katarzyna
kl. III C

Pszczółkowska Hanna
kl. II A

Wińska Marlena
kl. II A

 
Szczebel okręgowy II etap:

Dybowska Bogna Aleksandra
kl. II A

Hubkowska Katarzyna
kl. III B

Kowalewska Katarzyna
kl. III C

Pszczółkowska Hanna
kl. II A

Wińska Marlena
kl. II A

 
mgr inż. Jolanta Puszkiewicz
XXXI OLIMPIADA HISTORYCZNA
 

Koc Kamil
kl. III B

Bachurzewska Edyta
kl. III B LO

Budlewska Aleksandra
kl. III B LO

Dybowski Przemysław
kl. III A LO

 
finalista etapu okręgowego:

Koc Kamil
kl. III B

 
mgr Bogdan Olszewski
KONKURS HISTORYCZNY "KRĄG"
 
Rybak Jolanta kl. II B - wyróżnienie

Kaczyński Jakub
kl. II B - wyróżnienie

Lupa Karolina kl. II B - wyróżnienie

Jankowska Ewa
kl. II B

Kotkowicz Eryk
kl. II B

Murawska Emilia
kl. II A

Zawistowski Tomasz
kl. II A - wyróżnienie

Kamiński Marcin
kl. II A

 
Szczebel wojewódzki:

Kotkowicz Eryk
kl. II B - II miejsce

 
mgr Małgorzata Waluch - Kufen
POWIATOWY KONKURS "STAJENKA 2004"
Chór
 
Chór - wyróżnienie:

Busma Magdalena
kl. I LP

Lupa Łukasz
kl.II.D LP

Moczulska Magdalena
kl. III A LO

Murawska Emilia
kl. II A LO

Pszczółkowska Hanna
kl. II A LO

Sękowska Ilona
kl. I D LP

Wodyńska Monika
kl. I B LO

Żero Joanna
kl. II B LO

Zawistowski Tomasz
kl. II A LO

Laskowska Bogusława
kl. II A LO

Koroniecka Małgorzata
kl. I B LO

Niemyjska Kinga
kl. II A ZSZ

Nagórka Anna
kl. I ZSZ

Małachowicz Anna
kl. II A LO

Puchacz Arkadiusz
kl. III LP

Paduch Kamil
kl. II A LO - I miejsce

Parzonko Karol
kl. II B- II miejsce

 
 
Pan Hubert Wojno
OLIMPIADA CHEMICZNA

Hubkowska Katarzyna
kl. III B LO

Kamińska Wioletta
kl. III C LO

Wiliński Dawid
kl. I A LO

Cieszkowski Artur
kl. III A LO

Krasiński Karol
kl. I A LO

Niemyjski Kamil
kl. I A LO

 
I etap:

Hubkowska Katarzyna
kl. III B LO

Kamińska Wioletta
kl. III C LO

Wiliński Daniel
kl. I A LO

Cieszkowski Artur
kl. III A LO

Krasiński Karol
kl. I A LO

Niemyjski Kamil
kl. I A LO

II etap:

Kamińska Wioletta
kl. III C LO

Hubkowska Katarzyna
kl. III B LO

 
 
mgr Wojciech Cieszkowski
OLIMPIADA GEOGRAFICZA
 
 
szczebel okręgowy:

Marciniak Beata
kl. III A LO

 
 
mgr Elżbieta Krzesiewicz
OLIMPIADA O UNII EUROPEJSKIEJ
 
 
Szczebel wojewódzki:

Wojtkowska Hanna
kl. III C LO

Uszyńska Anna
kl. III C LO

Klejzerowicz
Marta kl. III C LO

 
 
mgr Zenona Kotarska
OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. ANTONIEGO SWINARSKIEGO
 
I etap:

Hubkowska Katarzyna
kl. III B LO

Kamińska Wioletta
kl. III C LO

Wiliński Daniel
kl. I A LO

Cieszkowski Artur
kl. III A LO

Krasiński Karol
kl. I A LO

Niemyjski Kamil
kl. I A LO

 
II etap:

Hubkowska Katarzyna
kl. III B LO

Kamińska Wioletta
kl. III C LO

Wiliński Dawid
kl. I A LO

Cieszkowski Artur
kl. III A LO

Krasiński Karol
kl. I A LO

Niemyjski Kamil
kl. I A LO

Wiliński Daniel
kl. I A LO - laureat
mgr Wojciech Cieszkowski
KONKURS POLSKA PIASTOWSKA
 

Jankowska Ewa
kl. II B LO

Kamińska Bożena
kl. II C LO

Kotkowicz Eryk
kl. II B LO

Koc Kamil
kl. III B LO

Bachurzewska Edyta
kl. III B LO

Budlewska Aleksandra
kl. III B LO

Łuniewska Magdalena
kl. II D LP

Mioduszewski Robert
kl. III B LO

Głuchowska Emilia
kl. III B LO

Kaczyński Jakub
kl. II B LO

Borkowska Dominika
kl. II B LO

Michalczuk Agnieszka
kl. II B LO

Jaszczołt Monika
kl. II C LO

Ksepka Kamil
kl. II B LO

Łyskawy Marcin
kl. II B LO

Komiarzyk Izabela
kl. II B LO

 
 

Koc Kamil
kl. III B LO

mgr Bogdan Olszewski
KONKURS "LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO"
 

Bachurzewska Edyta
kl. III B LO

Koc Kamil
kl. III B LO

Budlewska Aleksandra
kl. III B LO

Łuniewska Joanna
kl. II C LO

Jankowska Ewa
kl. II B LO

Kotkowicz Eryk
kl. II B LO

Mioduszewski Robert
kl. III B LO

Kamińska Bożena
kl. II C LO

Dybowski Przemysław
kl. III B LO

Moczulska Magdalena
kl. III A LO

 
etap wojewódzki:

Bachurzewska Edyta
kl. III B LO

Koc Kamil
kl. III B LO

Budlewska Aleksandra
kl. III B LO

Koc Kamil
kl. III B LO

mgr Bogdan Olszewski
XXVIII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 

Kowalewska Katarzyna
kl. III C LO

Klejzerowicz Marta
kl. III C LO

 
 
 
mgr Wiesław Susoł
KONKURS PLASTYCZNY "TĘCZA"
 
 
 

Busma Magdalena
kl. I LP - wyróżnienie

Bogdanowicz Rafał
kl. III B LO

Fabisiak Anna
kl. II A LO - wyróżnienie

Akacka Monika
kl. I TOŚ

Krawczyk Karolina
kl. II C LO

Krysińska Marta
kl. II C LO

Kotkowicz Eryk
kl. II B LO - wyróżnienie

Pszczółkowska Hnna
kl. II A LO - wyróżnienie

Sękowska Ilona
kl. I LP

Tymińska Marta
kl. I C LO

 
mgr Grażyna Święcka
KONKURS PLASTYCZNY "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"
 
 
etap powiatowy:

Kotkowicz Eryk
kl. II B LO - II miejsce

Pszczółkowska Hanna
kl. II A LO - wyróżnienie

Krysińska Marta
kl. II C LO - wyróżnienie

Nesteruk Sylwia
kl. II C LO

Markowska Kinga
kl. II C LO

Radziszewski Karol
kl. II B LO

 

Kotkowicz Eryk
kl. II B LO - II miejsce

mgr Grażyna Święcka
KONKURS PLASTYCZNY ARCHITEKTURA SAKRALNA W POWIECIE WYS.-MAZ.
 
 
etap powiatowy:

Sękowska Ilona
kl. I LP - I miejsce

Kotkowicz Eryk
kl. II B LO - wyróżnienie

 
 
mgr Grażyna Święcka
KONKURS MUZYCZNY - MAT WYGRYWA - AKCEPTACJA, TOLERANCJA, MIŁOŚĆ
 
 
etap wojewódzki:

Parzonko Karol
kl. II B LO - II miejsce

Rybak Jolanta
kl. II B LO - II miejsce

Jarząbek Karolina
kl. I TOŚ

Sękowska Ilona
kl. I LP

Wasilewska Wioletta
kl. I TOŚ

Wodyńska Monika
kl. I B LO

Moczulska Magda
kl. II A LO

 
 
mgr Monika Ilczuk
KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ
 
 
szczebel okręgowy:

Paduch Kamil
kl. II A LO

Jarząbek Karlina
kl. I TOŚ

Sękowska Ilona
kl. I LP

Wasilewska Wioletta
kl. I TOŚ

Wodyńska Monika
kl. I B LO

Moczulska Magdalena
kl. III A LO

 
 
Pan Hubert Wojno
SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
 
 
III miejsce - wojewódzkie eliminacje do II ligi siatkówki dziewcząt:

Klepacka Karolina
kl. II B LO

Kowalewska Katarzyna
kl. III C LO

Kubaczyk Sandra
kl. II D LP

Nowicka Katarzyna
kl. III D LO

Panas Paulina
kl. III C LO

Siwek Monika
kl. III C LO

Borkowska Dominika
kl. II B LO

Chojnowska Marika
kl. I B LO

Susoł Kinga
kl. II B LO

Terlikowska Anna
kl. I C LO

Terlikowska Joanna
kl. I C LO

Tymińska Alicja
kl. II A LO

Rytel Agnieszka
kl. I A LO

Autorki sukcesu awansu do II Ligi Międzyszkolnej Piłki Siatkowej Dziewcząt:

Siwek Monika
kl. III C LO

Panas Paulina
kl. III C LO

Kowalewska Katarzyna
kl. III C LO

Marciniak Beata
kl. III A

Borkowska Dominika
kl. II B LO

Kubaczyk Sandra
kl. II D LP

Terlikowska Joanna
kl. I C LO

Susoł Kinga
kl. II B LO

 
 
mgr Grażyna Panas
SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
 
 
III miejsce - III liga siatkówki chłopców szkół ponadgimnazjalnych:

Kruk Adam
kl. III B LO

Karolewski Kamil
kl. III C LO

Djakowski Piotr
kl. II B ZSZ

Djakowski Błażej
kl. III A LO

Karczewski Tomasz
kl. III A LO

Wicher Bartłomiej
kl. II A LO

Perlejewski Sebastian
kl. II A LO

Chojnowski Michał kl. II PSI
 
 
mgr Artur Szymoniak
IV POWIATOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH "WESOŁY PLĄS 2005"
 
 
Zespół "Show Girls" - wyróżnienie
 
 
mgr Magdalena Kuteszko
XX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ
 
 
Finaliści:

Kowalewska Katarzyna
kl. III C LO

Uszyński Adam
kl. III B LO

Hubkowska Katarzyna
kl. III B LO

 
 
mgr Jolanta Puszkiewicz
VI MISTRZOSTWA W ORTOGRAFII SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2005
 

Cieśluk Marcin
kl. I A

Danielak Adrian
kl. I A

Głuchowski Paweł
kl. I A

Grochowska Ewa
kl. I A

Konobrocka Anna
kl. I A

Krzesak Norbert
kl. I A

Łyskawa Kamila
kl. I A

Niemyjski Kamil
kl. I A

Guziak Magdalena
kl. I B

Sienicka Magda
kl. I B

Koc Milena
kl. I C LO

Rutkowska Joanna
kl. I C

Walicki Paweł
kl. I C

Klepcka Karolina
kl. II B

Kosk Magdalena
kl. II B

Rybak Jolanta
kl. II B

Szymczyk Sylwia
kl. II B

Czerwińska Agnieszka
kl. II C

Jaszczołt Monika
kl. II C

Koc Marta
kl. II C

Krawczyk Karolina
kl. II C

Łuniewska Anna
kl. II C

Łuniewska Joanna
kl. II C

Miliszkiewicz Ewa
kl. II C

Osińska Urszula
kl. II C

Głuchowska Emila
kl. III B

Mirkowicz Małgorzata
kl. III C

Uszyńska Anna
kl. III C

Bogucka Agnieszka
kl. III D

Bogucka Kinga
kl. III D

Kamińska Emila
kl. III D

Matanowska Barbara
kl. III D

Piętka Agata
kl. III D

Żygoń Dorota
kl. III D

 
szczebel wojewódzki:

Koc Milena
kl.I C LO

 
 
mgr Grażyna Boguszewska
KONKURS FIZYCZNY "LWIĄTKO"
 

Krasiński Karol
kl. I A

Łyskawa Kamila
kl. I A

Bielik Alicja
kl. I B

Maksomczuk Emilia
kl. I C

Czołomiej Ewelina
kl. I B

Danielak Adrian
kl. I A

Cieszkowski Albert
kl. I B

Wiliński Daniel
kl. I A

Złotkowska Martyna
kl. I C

Skłodowska Ewelina
kl. I B

Stokowska Sylwia
kl. I B

Niemyjski Kamil
kl. I A

Boruciak Paweł
kl. I B

Guziak Magdalena
kl. I B

Grochowska Ewa
kl. I A

 
   
mgr Grzegorz Guziak
KONKURS Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
 

Cieszkowski Artur
kl. III A LO

Chraniuk Łukasz
kl. III LO

Kraszewski Karol
kl. III E LP

 
 

Cieszkowski Artur
kl. III A LO

Chraniuk Łukasz
kl. III LO

Kraszewski Karol
kl. III E LP

mgr Jan Puszkiewicz
TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Rutkowski Damian
kl. I E TOŚ

Gołębiewski Łukasz
kl. II A ZSZ

 

Rutkowski Damian
kl. I E TOŚ

Gołębiewski Łukasz
kl. II A ZSZ

 
 
mgr Mieczysław Kiliszek
KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ROSYJSKIEJ "WIARA CHRZEŚCIJAŃSKA W POEZJI ROSYJSKIEJ"
 
 

Kuba Magdalena
kl. II B LO

Lupa Karolina
kl. II B LO - wyróżnienie

 
 
mgr Hanna Wincenciak
POWIATOWE ELIMINACJE 50 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
 
 

Dybowska Aleksandra
kl. II A LO - wyróżnienie

Jarząbek Karolina
kl. I E TOŚ

 
 
mgr Monika Ilczuk
XV OGOLNOPOLSKA OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
 
 

Radziszewska Sylwia
kl. I B LO - II miejsce w finale diecezjalnym

 

Radziszewska Sylwia
kl. I B LO

Ks. Andrzej Falkowski
"FANTAZJA BEZ GRANIC"
 
 

Fabisiak Anna
kl. II A LO

Krawczyk Karolina
kl. II C LO

Murawska Karolina
kl. I D LO - I miejsce w grupie uczniów klas licealnych

 
 
mgr Grażyna Święcka
VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ
 
 
Soliści:

Paduch Kamil
kl. II A LO - II miejsce

Parzonko Karol
kl. II BLO

Zespół:

Dybowska Aleksandra
kl. II A LO

Rybak Jolanta
kl. II B LO

Zawistowski Tomasz
kl. II A LO

Pszczółkowska Hanna
kl.II A LO

 
   
I PODLASKI KONKURS WIEDZY O SAMORZĄDZIE
 
 
Drużynowo III miejsce:

Borkowska Dominika
kl. II B LO

Ksebka Kamil
kl. II B LO

Jankowska Ewa
kl. II B LO

 
 
mgr Małgorzata Waluch - Kufen
III EDYCJA KONKURSU HISTORYCZNEGO EPOKA PRYMASA TYSIĄCLECIA
 
 
Stokowska Sylwia kl. I B LO - finalistka
 
  mgr Bogdan Olszewski
OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO-PLANETA
   
 

Kruk Katarzyna
kl. III B LO

Żygoń Ewelina
kl. III B LO

Hubkowska Katarzyna
kl. III B LO

Kowalewska Katarzyna
kl. III C LO

Kozłowski Krystian
kl. III B LO

Dobrogowski Mirosław
kl. III C LO

Poniatowska Dorota
kl. II LO

Murawska Emilia
kl. II A LO

Tymińska Alicja
kl. II A LO

Kamińska Wioletta
kl. III C LO

Uszyński Adam
kl. III B LO

Kamiński Marcin
kl. II A

Dybowska Bogna Aleksandra
kl. II A

Wszyscy wyróżnienie
 
mgr inż. Jolanta Puszkiewicz


 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top