anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Olimpiady w roku szkolnym 2005/2006

Nazwa, konkursu, olimpiady, zawodów oraz opiekun

Uczestnicy szczebla szkolnego

Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

"LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1531 - 1683. OD OBERTYNA DO WIEDNIA"

mgr Bogdan Olszewski

Kamińska Bożena
III C

Kotkowicz Eryk
III B

Tymiński Kamil
III A

Jaszczołt Monika
III C

Trochimowicz Dagmara
III C

Michalczuk Agnieszka
III B

Rybak Jolanta
III B

Jankowska Ewa
III B

Skłodowska Ewelina
II B

Czołomiej Ewelina
II B

Borkowska Dominika
III B

Kaczyński Jakub
III B

Jaszczołt Małgorzata
II B

Etap wojewódzki:

Kamińska Bożena
III C

Kotkowicz Eryk
III B

Tymiński Kamil
III A

Kotkowicz Eryk
III B

XXXVII OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

mgr Hanna Wincenciak

Borzym Martyna
II D

Sidorczuk Iwona
II D

Florczuk Marek
II D

Grochowska Ewa
II A

Konobrocka Anna
II A

Lupa Karolina
III B

Kuba Magdalena
III B

   

XXX II OLIMPIADA HISTORYCZNA

mgr Bogdan Olszewski

Łuniewska Joanna
III C

Tymiński Kamil
III A

Kamińska Bożena
III C

Kotkowicz Eryk
III B

Etap okręgowy:

Łuniewska Joanna
III C

Tymiński Kamil
III A

Kamińska Bożena
III C

Kotkowicz Eryk
III B

Łuniewska Joanna
III C

finalistka
olimpiady
centralnej

KONKURS "MAT-wygrywa MIŁOŚĆ, AKCEPTACJA, TOLERANCJA"

mgr Monika Ilczuk

 

Etap wojewódzki: (7.11.2005 r.)

Parzonko Karol
III B + zespół taneczny:

Łasiewicz Daniel
I D

Żygoń Damian
I D

Wojtkowski Mariusz
I D

Mirkowicz Dawid
I D

 

XXXV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

mgr inż. Jolanta Puszkiewicz

Wińska Marlena
III A

Pszczółkowska Hanna
III A

Sierocki Rafał
III A

Steć Monika
III A

Łuniewska Agnieszka
III A

Murawska Emilia
III A

Dybowska Aleksandra
III A

Etap okręgowy:

Wińska Marlena
III A

Pszczółkowska Hanna
III A

Sierocki Rafał
III A

Steć Monika
III A

Łuniewska Agnieszka
III A

Murawska Emilia
III A

Dybowska Bogna Aleksandra
III A

Dybowska
Bogna
Aleksandra
III A

praca badawcza "Obserwacje mimiki koni" została wyróżniona
w gronie 113
i jako jedna z 4 przeszła do dalszego etapu
i skierowana na konkurs Młodych Naukowców do Warszawy.

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

mgr Ewa Radziszewska

Siekierka Piotr
II D

Sękowska Ilona
II D

Florczuk Marek
II D

Rusiniak Łukasz
II D

Majewski Łukasz
II D

Zaremba Karol
II D

Busma Magdalena
II D

Przystupa Mateusz
II D

Krzyżanowski Szymon
III D

Filińska Katarzyna
III D

   

XI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - SOKOŁY

mgr Magdalena Kuteszko

mgr Artur Szymoniak

 

28.10.2005 r.

Mirecka Anna
I D

Kulczakiewicz Marta
I D

Popławska Ewa
I D

Kubaczyk Arleta
I D

Jóźwiak Arkadiusz
I D

Marciniak Tomasz
I D

Fiedoruk Patryk
II A

Żygoń Damian
I D

Stelmach Patryk
I D

Stańczuk Karolina
II B

Moczulska Ewa
III C

Kamiński Marcin
III A

 

OLIMPIADA CHEMICZNA

mgr Wojciech Cieszkowski

Grabarz Kamil I A

Czerepow Olga
I A

Widurska Maria
I A

Wiliński Daniel
II A

Krasiński Karol
II A

Niemyjski Kamil
II A

Etap wojewódzki: (26.11.2005 r.)

Grabarz Kamil
I A

Czerepow Olga
I A

Widurska Maria Magdalena
I A

Wiliński Daniel
II A

Krasiński Karol
II A

Niemyjski Kamil Piotr
II A

Wiliński Daniel
II A

etap II (posiadacz indeksu na uniwersytecki wydział chemii )

Laureat konkursu chemicznego Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu (indeks na tę uczelnię)

BIEGI PRZEŁAJOWE - BIAŁYSTOK

mgr Magdalena Kuteszko

mgr Artur Szymoniak

 

Jóźwiak Arkadiusz
I D

Bojar Sebastian
I D

Stemlach Patryk
I D

Marciniak Tomasz
I D

Żygoń Damian
I D

Kulczakiewicz Marta
I D

Mirecka Anna
I D

Kubaczyk Arleta
I D

Popławska Ewa
I D

Kurek Marta
I D

Fiedoruk Patryk
II A

Łyskawy Tomasz
II C

Przystupa Mateusz
II D

Piotrowski Przemysław
II A

Stańczuk Karolina
II B

Janczewska Iwona
II ZSZ

Florczuk Daniel
III B

Niewiarowski Łukasz
III C

Mejer Piotr
III D

Moczulska Ewa
III C

Fabisiak Anna
III A

 

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

UNIA GOSPODARCZO-WALUTOWA

mgr Małgorzata Waluch-Kufen

Klepacka Karolina
III B

Lupa Karolina
III B

Etap okręgowy(26.11.2005 r.)

Klepacka Karolina
III B

Lupa Karolina
III B

 

XII KONKURS CHEMICZNY

(organizowany przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu)

mgr Wojciech Cieszkowski

   

Grabarz Kamil
I A

Czerepow Olga
I A

Widurska Maria Magdalena
I A

Wiliński Daniel
II A

Krasiński Karol
II A

Niemyjski Kamil Piotr
II A



SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

mgr Grażyna Panas

 

Borkowska Dominika
III B

Charko Paulina
I A

Danielak Gabriela
I A

Filińska Kinga
I A

Gontarczuk Paulina
II C

Klepacka Karolina
III B

Kryńska Sylwia
II E

Kubaczyk Sandra
III D

Kurek Marta
I D

Malinowska Ewa
II E

Mirecka Anna
I D

Poniatowska Magdalena
I A

Popławska Ewa
I D

Radziszewska Sylwia
II B

Susoł Kinga
III B

Terlikowska Anna
II C

Terlikowska Joanna
II C

Zagubień Anna
I A

 

SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

mgr Artur Szymoniak

 

Bojar Sebastian
I D

Diakowski Piotr
III ZSZ

Florczuk Maciej
I D

Hilarczuk Damian
I D

Jóźwiak Arkadiusz
I D

Łasiewicz Daniel
I D

Perlejewski Sebastian
III A

Piotrowski Przemysław
II A

Stelmach Patryk
I D

Trochimowicz Mateusz
I D

Wicher Jakub
III A

Wojtkowski Mariusz
I D

 

XXX OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

mgr Natallia Razumeika

11.2005 r.

Dybowska Bogna Aleksandra
III A

Piotrowski Łukasz
III A

Ratyński Michał
III A

Sierocki Rafał
III A

Tymińska Alicja
III A

Klepacka Karolina
III B

Borkowska Dominika
III B

Żero Katarzyna
III C

Trochimowicz Dagmara
III C

Krawczyk Karolina
III C

Skłodowska Ewelina
II B

Cieszkowski Albert
II B

Czołomiej Ewelina
II B

Wyszomirska Anna
II B

Chojnowska Marika
II B

Boruciak Paweł II B

   

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

mgr Małgorzata Waluch-Kufen

Borkowska Dominika III B

Rybak Jolanta
III B

Jankowska Ewa
III B

Ksepka Kamil
III B

Wiśniewski Kamil
III B

Klepacka Karolina
III B

Lupa Karolina
III B

Etap okręgowy:

Borkowska Dominika
III B

 

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ EDYCJA X OCHRONA ŚRODOWISKA

mgr Małgorzata Waluch-Kufen

Klepacka Karolina III B

Lupa Karolina
III B

Kuba Magdalena
III B

Biały Tomasz
III B

Szymczyk Sylwia
III B

Etap okręgowy:

Klepacka Karolina
III B

Lupa Karolina
III B

 

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr inż. Jan Puszkiewicz

Rusiniak Łukasz II D

Sękowska Ilona
II D

Busma Magdalena
II D

Zalewski Patryk Piotr
II D

Siekierka Piotr
II D

Michalczuk Marcin
II D

Przystupa Mateusz
II D

Florczuk Marek
II D

Majewski Łukasz
II D

Krysiński Mariusz
II D

Filińska Katarzyna
III D

Kaszubińska Bernadetta
III D

Krzyżanowski Szymon
III D

   

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TYGODNIKA "KONTAKTY" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewczšt

mgr Artur Szymoniak

 

Szczebel powiatowy:

Taras Ewelina
I C
I miejsce

Kubaczyk Sandra
III D
II miejsce

Dąbrowska Agnieszka
I A
III miejsce

 

XXXXXVII OLIMPIADA MATEMATYCZNA

mgr Tomasz Chomicz

Zawody pierwszego stopnia:

Krasiński Karol
II A

   

POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK "STAJENKA 2005"

mgr Bożena Marońska

Bogdan Ewa
II B
I miejsce

Dybowska Aleksandra
III A
II miejsce

Paduch Kamil
III A
III miejsce

Parzonko Karol
III B
wyróżnienie


Zespół "Decyma":

Jarząbek Karolina
II E

Małachowicz Anna
III A

Koc Milena
II C

Koc Ewa
I A

Taras Ewelina
I C

Taras Marlena
I C

Klejzerowicz Izabela
I A

Charko Paulina
I A

wyróznienie


Zespół:

Taras Ewelina
I C

Taras Marlena
I C

Jarząbek Karolina
II E


Grupa młodzieży z internatu


Lubowicka Dorota
I E

Szczebel powiatowy:

Paduch Kamil
III A
II miejsce

Zespół "Decyma"
II miejsce

Parzonko Karol
III B
III miejsce

 

KONKURS HISTORYCZNY "POLSKA PIASTOWSKA"

mgr Bogdan Olszewski

Kamińska Bożena
IIIC

Kotkowicz Eryk
IIIB

Radziszewski Marcin
IIC

Jaszczołt Monika
IIIC

Tymiński Kamil
III A

Florczuk Marek
II D

Stokowska Sylwia
II B

Sienicka Magdalena
II B

Jaszczołt Małgorzata
II B

Skłodowska Ewelina
II B

Sienicka Natalia
II B

Rusiniak Łukasz
II D

Miliszkiewicz Ewa
III C

Rybak Jolanta
III B

Zieliński Tomasz
II A

Czołomiej Ewelina
II B

Przystupa Mateusz
II D

Jankowska Ewa
III B

Romanowski Michał
II C

Michalczuk Agnieszka
III B

Siekierka Piotr II D

Radziszewski Marcin
II C

Jaszczołt Monika
III C

 

KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2006"

mgr Tomasz Chomicz

Fabisiak Anna
III A

Kamiński Marcin
III A

Paduch Kamil
III A

Ratyński Michał
III A

Zawistowski Tomasz
III A

Bielik Alicja
II B

Boruciak Paweł
II B

Florczuk Marek
II D

Krasiński Karol
II A

Niemyjski Kamil
II A

Stokowska Sylwia
II B

Wiliński Daniel
II A

Wyszomirska Anna
II B

Białowarczuk Marcin
I A

Bielik Jakub
I A

Grabarz Kamil
I A

Krukowski Krzysztof
I A

Murawski Karol
I A

Szmurło Kinga
I A

Widurska Maria
I A

Zaremba Łukasz
I A

Kamiński Sebastian
I B

Pieniek Marcin
I B

Zawistowski Paweł
I B

Guzowski Grzegorz
I C

Lubowicka Aneta
I C

Łuniewski Sławomir
I C

Parzonko Marek
I C

Tenderenda Szymon
I C

Bojar Sebastian
I D

   

WOJEWÓDZKI KONKURS Z ZAKRESU ASTRONOMII I KOSMONAUTYKI

mgr Grzegorz Guziak

Grabarz Kamil
I A

Widurska Maria
I A

Szmurło Kinga
I A

Klejzerowicz Izabela
I A

   

XXI OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

mgr inż. Jolanta Puszkiewicz

Perlejewski Karol
III A

Murawska Emilia
III A

Wińska Marlena
III A

   

KONKURS WIEDZY KOMPUTEROWEJ

pod patronatem

PRYWATNEJ WYŻSZEJ SZKOŁY BUSINESSU
I ADMINISTRACJI
w WARSZAWIE

mgr inż. Leszek Pietrzykowski

Danielak Adrian
II A

Malinowski Michał
II B

Kowalewski Przemysław
II A

Głuchowski Paweł
II A

Koc Radosław
II B

Adamczyk Marek
II B

Kaczyński Jakub
III B

Kujawa Grzegorz
II E

Michalczuk Marcin
II D

Rusiniak Łukasz
II D

   

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top