Olimpiady w roku szkolnym 2006/2007

Nazwa, konkursu, olimpiady, zawodów

Uczestnicy szczebla szkolnego

Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

Opiekun

KONKURS PLASTYCZNY
O TEMATYCE  POŻARNICZEJ

 

Etap wojewódzki:
Danielak Gabriela II A
Skłodowska Ewelina III B
Jaszczołt Małgorzata III B

 

Pani Grażyna Święcka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO"

Boruciak Paweł III B
Czołomiej Ewelina III B
Jaszczołt Małgorzata III B Piotrowski Przemysław IIIA
Moczulska Joanna III B
Sienicka  Magdalena III B
Sienicka Natallia III B
Skłodowska Ewelina III B
Smorczewska Joanna III B
Stokowska Sylwia III B
Rusiniak Łukasz III D
Kamont Martyna III C
Florczuk Marek III D
Koc Milena III C
Maksimczuk Emilia III C
Zieliński Tomasz III A
Radziszewski Marcin IIIA Romanowski Michał III A

Boruciak Paweł III B
Skłodowska Ewelina III B
Florczuk Marek III D
Radziszewski Marcin III A

Boruciak Paweł III B
Skłodowska Ewelina III B
Florczuk Marek III D

 

Pan Bogdan Olszewski

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Czerepow Olga II A
Grabarz Kamil II A
Pawluk Marta II B
Boguszewska Marta III A

Pruszyński Kamil III A

Czerepow Olga II A - 51 pkt
Grabarz Kamil II A
Pawluk Marta II B
Boguszewska Marta III A - 45 pkt

Pruszyński Kamil III A
 

Pani Jolanta Puszkiewicz

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Boruciak Paweł III B
Radziszewski Marcin III C
Skłodowska Ewelina III B
Jaszczołt Małgorzata III B
Sienicka Magdalena III B
Sienicka Natalia III B

Czołomiej Ewelina III B

Etap okręgowy:
Boruciak Paweł III B-finalista
Radziszewski Marcin III C finalista
Skłodowska Ewelina III B finalista

 

Pan Bogdan Olszewski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"EKO - PLANETA"

Pruski Karol II B
Nieciecka Katarzyna II B
Bazyluk Ilona II B
Poniatowska Joanna II B
Bachorek Marta II B
Osipiński Paweł II B
Wojtkowska Sylwia II B
Pawluk Marta II B
Czerepow Olga II A
Grabarz Kamil II A
Fiedoruk Patryk III A
Święcki Tomasz III A
Rytel Agnieszka III A
Boguszewska Marta III A
Pruszyński Kamil III A
Koc Radosław III B
Rutkowska Joanna III C
Leszczyńska Magdalena III B
Osiniak Justyna III B
Terlikowska Joanna III C
Koroniecka Małgorzata III B
Murawska Karolina III D
Moczulska Marianna III D
Bogucka Dominika III D
Łempicka Ewelina III D
Uszyńska Ewelina I A
Krysiński Adam I A
Żero Julita I A
Tymiński Karol I A
Kostrzyński Tomasz I A
Niemyska Magdalena I A
Puchalska Sylwia I A
Taras Marlena II C
Taras Ewelina II C
Parzonko Marek II C
Ignaciuk Daniel II C
Lupa Justyna II C

Twarowska Dorota II C
 
 

Pani Jolanta Puszkiewicz

XXXIII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

 

Michalczuk Marcin III D

Michalczuk Marcin III D
 

Pani Elżbieta Krzesiewicz

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Wojtkowska Małgorzata III A

Kamiński Daniel II E

Wojtkowska Małgorzata III A

Kamiński Daniel II E
 

Pan Adam Olszewski

MISTRZ GRAMATYKI - KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wińska Monika I A
Malinowska Joanna II A

Cieszkowski Albert III A

Wińska Monika I A
Malinowska Joanna II A

Cieszkowski Albert III A
 

Pani Irina Szymoniak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY
 im. I. ŁUKASZEWICZA - POLITECHNIKA ŁÓDZKA

Wiliński Daniel III A
Grabarz Kamil II A
Widurska Maria II A
Górecki Sebastian I A
Czerepow Olga II A

Radziszewski Marek I A

Wiliński Daniel III A - II etap

Widurska Maria II A-II etap

Wiliński Daniel III A - II etap

Widurska Maria II A-II etap

Pan Wojciech Cieszkowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY
WYDZIAŁU CHEMII
- UNIWERSYTET
im. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU

Wiliński Daniel III A
Grabarz Kamil II A
Widurska Maria II A
Górecki Sebastian I A
Czerepow Olga II A

Radziszewski Marek I A
 

Wiliński Daniel III A
Grabarz Kamil II A
Widurska Maria II A
Górecki Sebastian I A
FINAŁ.
Wiliński Daniel III A

Pan Wojciech Cieszkowski

XXXXXIII OLIMPIADA CHEMICZNA

Wiliński Daniel III A
Grabarz Kamil II A
Widurska Maria II A

Górecki Sebastian I A

Wiliński Daniel III A
Grabarz Kamil II A
Widurska Maria II A

Górecki Sebastian I A

Wiliński Daniel III A- finalista (19 miejsce)

Pan Wojciech Cieszkowski
MAT-Miłość, Akceptacja, Tolerancja Klejzerowicz Karolina I B
Bogdan Ewa III B
Radziszewski Maciej I B
Malinowski Michał III B
Adamczyk Marek III B Moczulski Szymon I D
Klejzerowicz Karolina I B
Bogdan Ewa III B
Radziszewski Maciej I B
Malinowski Michał III B
Adamczyk Marek III B Moczulski Szymon I D
  Pani Monika Ilczuk

XXXI OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Malinowska Joanna II A

Cieszkowski Albert III A

Malinowska Joanna II A

Cieszkowski Albert III A
  Pani Natallia  Razumeika

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ pod hasłem "POLSKA I POLONIA W UNII EUROPEJSKIEJ"

Wincenciak Ewelina II D
Radziszewski Bartosz II D
Bojar Sebastian II D
Błażejewicz Aleksandra I D

Jóźwiak Arkadiusz II D

Radziszewski BartoszII D
Bojar Sebastian II D

  Pani Małgorzata Waluch-Kufen

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ pod hasłem "WSPÓŁPRACA TRANSGRANICZNA"

Wincenciak Ewelina II D
Radziszewski Bartosz II D
Bojar Sebastian II D
Błażejewicz Aleksandra I D

Jóźwiak Arkadiusz II D
Radziszewski BartoszII D
Bojar Sebastian II D
  Pani Małgorzata Waluch-Kufen

KONKURS "POLSKA PIASTOWSKA"

Radziszewski Marcin III C
Sobolewski Przemysław II B
Zieliński Tomasz III A
Matuszewski Mateusz II B
Florczuk Marek III D
Czołomiej Ewelina III B
Jaszczołt Małgorzata III B
Stokowska Sylwia III B
Rusiniak Łukasz III D

Sienicka Natalia III B

Etap wojewódzki:
Radziszewski Marcin III C
Sobolewski Przemysław II B

  Pan Bogdan Olszewski

XXXIII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA I NAUTOLOGICZNA

Chojnowska Marika III B
Guziak Magdalena III B

Michalczuk Marcin III D

Etap okręgowy:

Michalczuk Marcin III D
  Pani Elżbieta Krzesiewicz

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Grochowska Ewa III A wyróż.
Konobrocka Anna III A
Moczulska Marianna III D
Zdunek Marlena III D
Florczuk Marek III D wyróż.
Borzym Martyna III D wyróż.
Sidorczyk Iwona III D
Taras Marlena II C
Taras Ewelina II C
Kosińska Marta II C
Parzonko Marek II C
Siennicka Emilia II C
Bojar Sebastian II D

    Pani Hanna Wincenciak

STRONA INTERNETOWA SZKOŁY

Tomasz Przekopiński I B     Pan Paweł Niemyjski

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Widurska Maria II A

Etap okręgowy:

Widurska Maria II A
  Pani Zenona Kotarska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY - WYDZIAŁ CHEMII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Wiliński Daniel III A
Grabarz Kamil II A
Widurska Maria II A
Górecki Sebastian I A
Czerepow Olga II A

Radziszewski Marek I A

Wiliński Daniel III A
Widurska Maria II A

Wiliński Daniel III A
(11 miejsce)

Pan Wojciech Cieszkowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY IM. PROF. SWINARSKIEGO - WYDZIAŁ CHEMII UNIWERSYTETU IM.
 M. KOPERNIKA
W TORUNIU

Wiliński Daniel III A
Grabarz Kamil II A
Widurska Maria II A
Górecki Sebastian I A
Czerepow Olga II A

Radziszewski Marek I A

Wiliński Daniel III A

Wiliński Daniel III A

Pan Wojciech Cieszkowski

KONKURS " LWIĄTKO"

Uczniowie wszystkich typów szkół dla młodzieży - 41 osób     Pan Grzegorz Guziak

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TYGODNIKA "KONTAKTY"

Szczebel powiatowy i wojewódzki:
Prokop Urszula I C
Taras Ewelina II C
Taras Marlena II C

Kamińska Magdalena I C

Szczebel powiatowy i wojewódzki:
Prokop Urszula I C
Taras Ewelina II C
Taras Marlena II C

Kamińska Magdalena I C
  Pan Ryszard Kulczakiewicz

SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego w siatkówce dziewcząt:

I Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego w siatkówce dziewcząt:

  Pani Grażyna Panas

"SPRAWNI JAK  ŻOŁNIERZE"

Dziewczęta:
Mirecka Anna Kl. IID
Kulczakiewicz Maryta Kl. IID
Popławska Ewa Kl. IID

Chłopcy:
Jóżwiak Arkadiusz . IID
Bojar Sebastian. IID

Kulczakiewicz Michał Kl. ID

Dziewczęta:
Mirecka Anna Kl. IID
Kulczakiewicz Maryta Kl. IID
Popławska Ewa Kl. IID

Chłopcy:
Jóżwiak Arkadiusz . IID
Bojar Sebastian. IID

Kulczakiewicz Michał Kl. ID
  Pani Magda Kuteszko

POLITECHNIKA GDAŃSKA
KONKURS Chemiczny
"wygraj indeks"

Wiliński Daniel KL. III A

Wiliński Daniel KL. III A

Wiliński Daniel KL. III A

Pan Wojciech Cieszkowski

0LIMPIADA TEOLOGICZNA

Sebastian Bojar KL. IID
Grabowska Monika KL. IIC

Bielik Anna KL.ID

Sebastian Bojar KL. IID
Grabowska Monika KL. IIC

Bielik Anna KL.ID
  ks. Paweł Solka
KONKURS RECYTETORSKI POZEZJI ROSYJSKIEJ XVIIIW.

Parzonko Marek kl. IIC
Kosińska  Marta kl. IIC
Siennicka Emilia kl. IIC
Grabowska Monika kl. IIC
Bojar Sebastian kl. IID
Jóźwiak Arkadiusz kl. IID

Kurek Marta kl. IID
Parzonko Marek kl. IIC
Kosińska  Marta kl. IIC
Siennicka Emilia kl. IIC-finalista
Grabowska Monika kl. IIC-wyróznienie
Bojar Sebastian kl. IID
Jóźwiak Arkadiusz kl. IID
  Pani Hanna Julia Wincenciak
VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY     Mańkowska Marzena ZSZ - II miejsce  

SZTAFETOWE BIEGI  PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  WOJ. PODLASKIEGO

 

Dziewczęta - 6 miejsce
Kubaczyk Arleta - kl. II D
Kulczakiewicz Marta -kl.  II D
Łuniewska Emilia - kl. I B ZSZ
Marecka Anna - kl. II D
Moczulska Joanna - kl. I C
Olszewska Sylwia - kl. I D
Osińska Magdalena - kl. II D
Popławska Ewa - kl. II D
Stańczuk Karolina - kl. III B
Stelengowska Ewelina - kl. I D
Chłopcy - 13 miejsce
Bojar Sebastian - kl. II D
Jóźwiak Arkadiusz - kl. II D
Karyga Maciej - kl. I D
Komiażyk Kamil - kl. I D
Kostrzyński Tomasz - kl. I A
Kulczakiewicz Michał - kl. I D
Marciniak Tomasz - kl. II D
Radziszewski Bartosz - kl. II D
Żygoń Damian - kl. II D

Stelengowski Szymon - kl. II ZSZ
 

Pani Magda Kuteszko

Pani Emilia Krysińska

WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE POWIATU SEMIATYCKIEGO

 

Jóźwiak Arkadiusz kl.II D-
V miejsce

Anna Mirecka - kl. II D - II miejsce
  Pani Magdalen Kuteszko

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

  Radziszewski Marek kl. I A -  I miejsce   Ks. Andrzej Falkowski

I POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "THE MORE THE MERRIER"
Wysokie Mazowieckie

 

Cieszkowski Albert - kl. III A - II miejsce
Malinowska Joanna - kl. II A

Boruciak Paweł - kl. - III B
  Pani Ewa Skorupska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

   

Wyróżnienie w kat. junior:
Radziszewski Marek - kl. I A
Wyróżnienie w kat. student:
Krasiński Karol - kl. III A

Niemyjski Kamil - kl. III A
Pan Tomasz Chomicz

KONKURS INTERNETOWY Z MATEMATYKI ORGANIZOWANY PRZEZ
 POLITECHNIKĘ WARSZAWSKĄ

    Niemyjski Kamil - kl. III A - finalista Pan Tomasz Chomicz

MIĘDZYNARODOWE PREZENTACJE MAŻORETEK, TAMBURMAJOREK I CHEERLEADEREK POM-PA 2007

   

II miejsce zespołu "Show Girls" w kategorii POM-POM miniformacje
Kluczakiewicz Marta - kl. II D
Mirecka Anna - kl. II D
Kurek Marta - kl. II D
Terlikowska Anna - kl. III C
Terlikowska Joanna - kl.III C
Koc Aneta -kl. I D

Zdunek Kinga - kl. III E
Pani Emilia Krysińska

VIII POWIATOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH "WESOŁY PLĄS-2007"

   

II miejsce zespołu "Show Girls"
Kluczakiewicz Marta - kl. II D
Mirecka Anna - kl. II D
Kurek Marta - kl. II D
Terlikowska Anna - kl. III C
Terlikowska Joanna - kl.III C
Koc Aneta -kl. I D   
Żygoń Karolina - kl. II C
Mirkowicz Ewelina - kl. I C 
Zdunek Kinga - kl. III E
I miejsce chłopców:
Żygoń Damian - kl. II D
Bojar Sebastian - kl. II D
Łasiewicz Daniel - kl. II D
Florczuk Maciej - kl. II D
Murawski Karol - kl. II A

Parzonko Marek - kl. II C
Pani Emilia Krysińska

WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE POD PATRONATEM STAROSTY
OSTROWSKIEGO

 

Mirecka Anna - kl. II D - I miejsce
Kubaczyk Arleta - kl, II D - V miejsce
Stelengowska Ewelina - kl. I D - II miejsce
Jóźwiak Arkadiusz - kl. II D - VII miejsce

Bojar Sebastian - kl. II D - XII miejsce
 

Pani Magdalena Kuteszko

V EDYCJA KONKURSU "EPOKA PRYMASA TYSIĄCLECIA"  

Finaliści:
Zdunek Marzena - kl. I A
Stokowska Sylwia - kl. III B

Dybowska Magdalena - kl. I A
   

MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE O PUCHAR IM. ZBIGNIEWA DONDZIŁŁY

 

Kubaczyk Arleta - kl. II D
Kulczakiewicz Marta - kl.II D
Olszewska Sylwia - kl.
Stelengowska Ewelina - kl. I D
Marecka Anna - kl. II D - III miejsce
Jóźwiak Arkadiusz - kl. II D
Bojar Sebastian - kl. II D
Florczuk Maciej - kl. II D
Kulczakiewicz Michał - kl. II D Murawski Rafał - kl. I D - III miejsce

 

Pani Magdalena Kuteszko
Pani Emilia Krysińska


 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top