anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Olimpiady w roku szkolnym 2007/2008

Nazwa,
konkursu, olimpiady, zawodów
oraz opiekun
Uczestnicy szczebla szkolnego Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

XIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
W SOKOŁACH - INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Pani Magdalena Kuteszko

  Mirecka Ewa I A - VI miejsce
Jóźwiak Szczepan I A
Popławska Ewa III D - V miejsce
Zgiet Tomasz I A
Jóźwiak Arkadiusz III D -VI miejsce
Mirecka Anna III D - IV miejsce
Olszewska Sylwia II D
Zdunek Sylwia I D - IV miejsce
 

LIGA LEKKOATLETYCZNA - PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Pani Magdalena Kuteszko
Pani Emilia Krysińska

  Moczulska Joanna II C
Stelengowska Ewelina II D
Kulczakiewicz Marta III D
Mirecka Anna III D
Zdunek Sylwia I D
Popławska Ewa III D
Olszewska Sylwia II D
Mirecka Ewa I A
Zagubień Magdalena I D
Osińska Magdalena III D
Prokop Urszula II C
Kubaczyk Arleta III D
Ksepka Bartosz I A
Żygoń Damian III D
Biszewski Rafał I E
Zgiet Tomasz I A
Jóźwiak Arkadiusz III D
Pawluczuk Piotr IV E
Kulczakiewicz Michał II D
Florczuk Maciej III D
Murawski Rafał II D
Orzepowski Mateusz I C
Jóźwiak Szczepan I A
 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - FINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Pani Magdalena Kuteszko
Pani Emilia Krysińska

  Mirecka Ewa I A
Zdunek Sylwia I D - IV miejsce
Binaś Kinga I
Olszewska Sylwia II D
Stelengowska Ewelina II D
Moczulska Joanna II C
Mirecka Anna III D - V miejsce
Popławska Ewa III D - VII miejsce
Kubaczyk Arleta III D
Osińska Magdalena III D
Zgiet Tomasz I A
Jóźwiak Szczepan I A
Murawski Karol III A
Biszewski Rafał I E
Skorupski Adam II A
Murawski Kamil II D
Włodarczyk Artur II B
Komiażyk  Kamil II D
Jóźwiak Arkadiusz III D -XII miejsce
Bojar Sebastian III D
Kostrzyński Karol III D
Radziszewski Bartosz III D
 

IV EDYCJA KONKURSU "POLSKA W  NATO"

Pan Adam Olszewski

Bojar Sebastian III D
Bojar Weronika II C
Dąbrowska Agnieszka III A
Guzowski Grzegorz II C
Ignaciuk Daniel III C
Kazimierczuk Ewa III A
Krukowski Krzysztof III A
Łapińska Elżbieta III C
Murawski Karol III A
Parzonko Marek III A
Radziszewski Artur III A
Tymiński Sławomir III C
Zaremba Łukasz III A
Radziszewski Bartosz III D
Bojar Sebastian III D
Bojar Weronika II C
Guzowski Grzegorz II C
Murawski Karol III A
Radziszewski Bartosz III D
 

OLIMPIADA WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

Pani Katarzyna Bachorek

Bojar Sebastian III D
Bojar Weronika II C
Dąbrowska Agnieszka III A
Guzowski Grzegorz II C
Ignaciuk Daniel III C
Kazimierczuk Ewa III A
Krukowski Krzysztof III A
Lubowicka Aneta III C
Łapińska Elżbieta III C
Murawski Karol III A
Parzonko Marek III A
Radziszewski Artur III A
Radziszewski Bartosz III D
Twarowska Dorota III C
   

XLIV OLIMPIADA CHEMICZNA

Pan Wojciech Cieszkowski

Górecki  Sebastian II A
Koc Paweł I C
Radziszewski Marek II A
Przekopiński Tomasz II B
Widurska Maria III A
I stopnia
Górecki  Sebastian II A
Koc Paweł I C
Radziszewski Marek II A
Przekopiński Tomasz II B
Widurska Maria III A
 

L OLIMPIADA CHEMICZNA

Pan Wojciech Cieszkowski

I etap
Przekopiński Tomasz II B
Koc Paweł I C
Widurska Maria III A
Górecki Sebastian II A
Radziszewski Marek II A
   

XXXVII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Pani Jolanta Puszkiewicz
Pani Grażyna Panas

Górecki Sebastian II A
Krysiński Adam II A
Marciniak Ewa II A
Niewiarowska Alicja II A
Niemyjska Magdalena II A
Stankiewicz Agnieszka II D
Sutkowska Sylwia II A
Uszyńska Ewelina II A
Wińska Katarzyna II A
Wińska Monika II A
Czerepow Olga III A
Grabarz Kamil III A
Pawluk Marta III B
Przekopiński Tomasz II B
Tomczuk Karol II B
Etap okręgowy:
Górecki Sebastian II A
Krysiński Adam II A
Marciniak Ewa II A
Niewiarowska Alicja II A
Niemyjska Magdalena II A
Stankiewicz Agnieszka II D
Sutkowska Sylwia II A
Uszyńska Ewelina II A
Wińska Katarzyna II A
Wińska Monika II A
Czerepow Olga III A
Grabarz Kamil III A
Pawluk Marta III B
Przekopiński Tomasz II B
Tomczuk Karol II B
 

OLIMPIADA LITERATURY
 I JĘZYKA POLSKIEGO

Pan Dariusz Okieńczuk

Dybowska Magdalena II A
Głuchowska Aleksandra II A
Grabowska Monika III C
Szaciłowska Magdalena II A
Dybowska Magdalena II A
Głuchowska Aleksandra II A
Grabowska Monika III C
Szaciłowska Magdalena II A
 

MISTRZOSTWA GRUPY ZACHODNIEJ W SZACHACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Pan Ryszard Kulczakiewicz

  III miejsce w półfinale wojewódzkim:
Bojar Sebastian III D
Parzonko Marek III C
Wincenciak Damian I A
 

CZYŻEWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE - "TEATR INSPIROWANY PORAMI ROKU"

Pani Monika Ilczuk

  Reczko Tomasz I A
Kapłan Anna I A
Kondraciuk Magdalena I A - wyróżnienie
 

I PODLASKI KONKURS WIEDZY
O UNII EUROPEJSKIEJ

Pan Adam Olszewski

Bojar Sebastian III D
Bojar Weronika II C
Czesuła Piotr III C
Dąbrowska Agnieszka III E
Guzowski Grzegorz III C
Kazimierczuk Ewa III E
Krukowski Krzysztof III A
Parzonko Marek III C
Radziszewski Artur III E
Radziszewski Bartosz III D
   

OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Pan Wiesław Susoł

Danielak Gabriela III A
Zagubień Anna III A
Zaremba Łukasz III A
Dybowska Magdalena II A
   

POWSZECHNY KONKURS INTERNETOWY Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH ORGANIZOWANY PRZEZ POLITECHNIKĘ  WARSZAWSKĄ

Pan Tomasz Chomicz

    III Etap:
Łuniewski Sławomir III C

XV OLIMPIADA WIEDZY
O PRAWACH CZŁOWIEKA

Pan Adam Olszewski

Kazimierczuk Ewa III E
Dąbrowska Agnieszka III E
Guzowski Grzegorz III C
Grabowska Monika III C
Czesuła Piotr III C
Bojar Sebastian III D
Etap okręgowy:
Bojar Sebastian III D
 

OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Pani Hanna Wincenciak

Myszczuk Ewelina III B
Bojar Sebastian III D
Kosińska Marta III C
Grabowska Monika III C
   

XLIX OLIMPIADA WIEDZY
 O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

Pan Adam Olszewski

Bojar Sebastian III D
Bojar Weonika II C
Czesuła Piotr III C
Dąbrowska Agnieszka III E
Guzowski Grzegorz III C
Kazimierczuk Ewa III E
Łapińska  Elżbieta III C
Radziszewski Bartosz III D
Radziszewski Artur III A
Etap okręgowy:
Bojar Sebastian III D
Radziszewski Bartosz III D
 

KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

Pan Tomasz Chomicz

    Koc Paweł I C
Kamińska Ewa I C
Kondraciuk Magdalena I A
Wincenciak Damian I A
Budlewski Michał I B
Bachurzewski Michał I B
Żygoń Karol I B
Markowski Dawid I B
Jaszczołt Sylwester I B
Koc Joanna I B
Popławska Kinga I B
Janczarski Wojciech I B
Moczulska Joanna II C
Bogucki Emil II A
Radziszewski Marek II A
Waszczuk Sebastian II A
Puchalska Sylwia II A
Górecki Sebastian II A
Rosińska Kamila IIA
Przekopiński Tomasz II B
Lubowicka Aneta III C
Łuniewski Sławomir III C
VI EUROPEJSKI  KONKURS JĘZYKOWO - INFORMATYCZNY     Malinowska Joanna III A - VIII miejsce

KONKURS PLASTYCZNY "TĘCZA"

Pani Grażyna Święcka

Danielak Gabriela  III A Godlewska Marta   I C
Kacprzuk Marzena  I D
Kogut Grzegorz  I B Kondraciuk Magda  I A Krysińska Dominika I C
Moczczulski Paweł  I B        
Nowaszewska Emilia  I Rybałtowska Martyna  II D
   

KONKURS NA POCZTÓWKĘ WIELKANOCNĄ

Pani Grażyna Święcka

Krysińska Dominika I C
Zdunek Kinga  IV E
Godlewska Marta  I C
Rybałtowska Martyna II D
Moczulski Paweł III B
   

53 OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Pani Monika Ilczuk

  Etap powiatowy:
Kapłan Anna I A
Kondraciuk Magdalena I A
Reczko Tomasz I A - I miejsce
Etap wojewódzki:
Reczko Tomasz I A

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W DRUŻYNIE
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Pan Artur Szymoniak

  Zawistowska Sylwia
Cepowicz Anna
Prokop Urszula
 

PÓŁFINAŁ GRUPY ZACHODNIEJ W SZACHACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Pan Ryszard Kulczakiewicz

  Bojar Sebastian III D
Parzonko Marek III C
Wincenciak Damian I A
Bojar Weronika II C
Leszczyńska Ewelina
Stelmach Angelika I E
Leszczyńska Ewelina
 

POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY

Pan Ryszard Kulczakiewicz

  Etap powiatowy:
Bojar Sebastian III D
Parzonko Marek III C
Wincenciak Damian I A
Leszczyńska Ewelina I A
 

LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W FUTSALU

Pan Ryszard Kulczakiewicz

  III miejsce:
Komiażyk Kamil II D
Ksepka Bartosz I A
Murawski Kamil II D
Hilarczuk Adrian I D
Niemyjski Emil I D
Wojtkowski Łukasz
Murawski Karol I A
Romańczuk Janusz i ZSZ
Biszewski Rafał I E
Bojar Sebastian III D
Jóźwiak Arkadiusz III D
Jóźwiak Szczepan I A
 

II LIGA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH WOJ. PODLASKIEGO W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Pan Artur Szymoniak

  Jóźwiak Arkadiusz III D
Stelmach Patryk III D
Murawski Rafał II D
Włodarczyk Artur II B
Klepka Bartosz I A
Brzósko Łukasz II D
Orzepowski Mateusz I C
Wojtkowski Mariusz III D
Jóźwiak Szczepan I A
Supryniuk Dawid II C
 

II LIGA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH WOJ. PODLASKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

Pani Grażyna Panas

  Bazyluk Ilona III B
Błażejewicz Aleksandra II D
Filińska Kinga III A
Marciniak Ewa II A
Mirecka Ewa I A
Popławska Ewa III D
Prokop Urszula II C
Piekutowska Sylwia II D
Zagubień Magdalena I D
Jóźwiak Paulina I E
 

MISTRZOSTWA W ORTOGRAFII SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Pani Grażyna Boguszewska
Pan Dariusz Okieńczuk

Binaś Kinga I A
Kapłan Anna I A
Jankowska Magdalena I A
Kondraciuk Magdalena I A
Łuniewska Iwona I A
Czyżak Joanna I C
Gołębiewski Maciej I C
Koc Paweł I C
Wiśniewska Joanna I C
Żero Roksana I C
Kamińska Agnieszka I D
Koc Magdalena I D
Łukasiuk Iwona I D
Parzonko Sylwester I D
Ryczkowska Katarzyna I D
Rzepnicki Piotr I D
Stelmach Angelika I D
Kujawa Urszula II A
Szaciłowska Magdalena II A
Bielik Anna II D
Malinowska Joanna III A
Myszczuk Ewelina III B
Nieciecka Katarzyna III B
Osipiński Paweł III B
Zawistowski Paweł III B
Bojar Sebastian III D
Florczuk Tomasz III D
Etap wojewódzki:
Malinowska Joanna III A - 4 miejsce
 

AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA WYSOKIE MAZOWIECKIE

Pan Artur Szymoniak

  II miejsce:
Jóźwiak Arkadiusz III D
Stelmach Patryk III D
Włodarczyk Artur II B
Ksepka Bartosz I A
Brzósko Łukasz II D
Orzepowski Mateusz I C
Jóźwiak Szczepan I A
Supryniuk Dawid II C
 

TURNIEJ - POWIATOWA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  O PUCHAR STAROSTY WYSOKOMAZOWIECKIEGO

Pani Grażyna Panas

  I miejsce:
Błażejewicz Aleksandra II D
Rutkowska Justyna II D
Prokop Urszula II C
Binaś Kinga I A
Mirecka Ewa I A
Zagubień Magdalena I D
Jóźwiak Paulina I E
Kamińska Agnieszka I E
Liguz Martyna II D
Stelmach Angelika I E
Piekutowska Sylwia II D
 

XIX MIĘDZYNARODOWA PARAFIADA MŁODZIEŻY - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Pani Grażyna Panas

  II miejsce:
Poniatowska Magdalena III A
Popławska Ewa III D
Błażejewicz Aleksandra II D
Bazyluk Ilona III B
Filińska Kinga III A
Prokop Urszula II C
Piekutowska Sylwia II D
Mirecka Ewa I A
 

IX POWIATOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW TANECZNYCH
"WESOŁY PLĄS"

Opiekun - Pani Emilia Krysińska
Instruktor - Pani Beata Kisiel

  Szczebel powiatowy: Wyróżnienie
Binaś Joanna I A
Żygoń Karolina III C
Mirecka Anna III D
Uszyńska Ewelina II A
Koc Aneta II D
 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - FINAŁ WOJEWÓDZTWA

Pani Magdalena Kuteszko
Pani Emilia Krysińska

  IV miejsce dziewczęta:
Mirecka Ewa I A
Mirecka Anna III D
Popławska Ewa III D
Bojar Weronika II C
Olszewska Sylwia II D
Kulczakiewicz Marta III D
Kubaczyk Arleta III D
Zdunek Sylwia I D
Stelengowska Ewelina II D
Jóźwiak Paulina I E
Moczulska Joanna II C
Koc Joanna I B
Osińska Magdalena III D
XV chłopcy:
Jóźwiak Arkadiusz III D
Jóźwiak Szczepan I A
Bojar Sebastian III D
Skorupski Adam II A
Zgiet Tomasz I A
Kostrzyński Karol III D
Włodarczyk Artur II B
Piotrowski Przemysław
Komiażyk Kamil II D
Ksepka Bartosz I A
Koroniecki Adam
Karyga Maciej II D
 
MAKROREGION WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO I LUBELSKIEGO - BIEGI PRZEŁAJOWE
Pani Magdalena Kuteszko
  Zdunek Sylwia I D - XV miejsce  

POLSKO-UKRAIŃSKI KONKURS FIZYCZNY "LWIĄTKO"

Pan Grzegorz Guziak

Waszczuk Bartłomiej I A
Wincenciak Damian I A
Kondraciuk Magdalena I A
Kapłan Anna I A
Truszkowski Adrian I B
Koc Paweł I C
Wiśniewska Joanna I C
Żero Roksana I C
Czyżak Joanna I C
Nasiadka Marta I C
Orzepowski Mateusz I C
Piotrowski Przemysław I C
Kosińska Magdalena I C
Rzepnicki Piotr I D
Głuchowska Aleksandra II A
Bogucki Emil II A
Puchalska Sylwia II A
Waszczuk Sebastian II A
Rosińska Kamila II A
Kierski Karol II B
Przekopiński Tomasz II B
Czarkowska Paulina II C
Grabarz Kamil III A
Widurska Maria III A
   

II POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Pani Natallia Razumeika

  Malinowska Joanna III A - I miejsce
Widurska Maria III A - III miejsce
Wińska Monika II A
 

GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH PZLA

Pani Magdalena Kuteszko

  Jóźwiak Arkadiusz III D
Zdunek Sylwia I D
Mirecka Ewa I A
Mirecka Anna III D
Olszewska Sylwia II D
Stelengowska Ewelina II D
 

GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Pani Magdalena Kuteszko

  Jóźwiak Arkadiusz III D
Jóźwiak Szczepan I A
Zdunek Sylwia I D
Mirecka Ewa I A
Mirecka Anna III D
Olszewska Sylwia II D
Stelengowska Ewelina II D
Bojar Weronika II C
 

VI PODLASKIE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE IM. ZBIGNIEWA DONDZIŁŁY

Pani Magdalena Kuteszko

  Zdunek Sylwia I D 1500m- II miejsce
Mirecka Ewa I A
Ksepka Bartosz I A
Murawski Rafał II D
Niemyjski Emil I D
 

 

 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top