anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2008/2009

Nazwa,
konkursu, olimpiady, zawodów
oraz opiekun
 
 
Uczestnicy szczebla szkolnego
 

Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego

Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

XXXV Olimpiada Geograficzna
 
Pani Elżbieta Sikoń

Magdalena Kondraciuk - II A
Karolina Kryńska - II D
Maciej Szaciłowski - II D

Magdalena Kondraciuk - II A
Karolina Kryńska - II D
 
 

XXXVIII Olimpiada Biologiczna
 
Pani Jolanta Puszkiewicz
Pani Grażyna Panas

Dominika Bogucka - II C
Joanna Czyżak - II C
Ewelina Godlewska - II C
Maciej Gołębiewski - II C
Sebastian Górecki - III A
Beata Kamińska - II C
Paweł Koc - II C
Magdalena Kondraciuk - II A
Martyna Kryńska - III B
Adam Krysiński - III A
Ewa Marciniak - III A
Magdalena Niemyjska - III A
Alicja Niewiarowska - III A
Mateusz Orzepowski - II C
Benita Poniatowska - II C
Tomasz Przekopiński - III B
Sylwia Sutkowska - III A
Karol Tomczuk - III B
Ewelina Uszyńska - III A
Katarzyna Wińska - III A
Monika Wińska - III A
 

Dominika Bogucka- II C
Joanna Czyżak - II C
Ewelina Godlewska - II C
Sebastian Górecki - III A
Beata Kamińska - II C
Martyna Kryńska - III B
Adam Krysiński - III A
Ewa Marciniak - III A
Magdalena Niemyjska - III A
Alicja Niewiarowska - III A
Mateusz Orzepowski - II C
Tomasz Przekopiński - III B
Sylwia Sutkowska - III A
Karol Tomczuk - III B
Ewelina Uszyńska - III A
Katarzyna Wińska - III A
Monika Wińska - III A
 
 

XXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
 
Pani Ewa Radziszewska


Sylwester Grochowski  II E
Piotr Wyrozębski II E
Anna Jaszczołt IV E
Sylwia Andrzejczuk IV E
Daniel Kamiński IV E
 
 

MAT - wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja
 
Pani Monika Ilczuk

 

Karolina Klejzerowicz III B
Magdalena Bogucka III B
 

LV Olimpiada Chemiczna
 
Pan Wojciech Cieszkowski

 

Paweł Pełszyk I A
Tomasz Przekopiński III B
Paweł Koc II C
 

XXXV Olimpiada Historyczna
 
Pan Bogdan Olszewski

I etap:
Marta Boratyńska III A
Paweł Łempicki II C
Damian Wincenciak II A
Joanna Wiśniewska II C
Anna Kapłan II A
 

II etap:
Anna Kapłan II A
 

XL Olimpiada Języka Rosyjskiego
 
Pani Hanna Wincenciak


Irena Didiuk I B

Irena Didiuk I B
 

 
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Świniarskiego

 
Pan Wojciech Cieszkowski
 

Paweł Koc II C
Roksana Żero II C
Joanna Wiśniewska II C
Tomasz Przekopiński III B
Paweł Pełszyk I A
Joanna Czyżak II C
 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 
Pan Dariusz Okieńczuk


Kinga Binaś II A
Joanna Wiśniewska II C
Magdalena Dybowska III A

Kinga Binaś II A
Joanna Wiśniewska II C
Magdalena Dybowska III A
 

Olimpiada Fizyczna o Diamentowy Indeks AGH
Pan Grzegorz Guziak


Białowarczuk Mariusz II B
Truszkowski Adrian II B
Górecki Sebastian III A
Radziszewski Marek III A

Białowarczuk Mariusz II B
Truszkowski Adrian II B
Górecki Sebastian III A
Radziszewski Marek III A
 

Olimpiada Języka Niemieckiego
Pan Wiesław Susoł


Dybowska Magdalena III A
 
 

Olimpiada Fizyczna
Pan Grzegorz Guziak

Radziszewski Marek III A
Bogucki Emil III A
Górecki Sebastian III A
 
 
 

Olimpiada Informatyczna
Pan Leszek Pietrzykowski

Krasowska Monika I A
Borzym Aneta I A
Ługowska Anna I A
Gnatowska Monika I A
Osipińska Renata I A
Widurska Bernadetta I A
Wojtkowska Wioleta I A
Zdunek Beata IA
Zacharewicz Dorota I B
Olszewska Klaudia I B
Jaszczołt Sylwester II B
Popławska Kinga II B
Wilk Karol I C
Łuniewski Arkadiusz I B
Kamont Karolina I D
Porycki Andrzej I D
Rytel Paulina I D
Paszkiewicz Konrad I C
 
 
 

Olimpiada Języka Angielskiego
Pani Natalia Razumeika

Czyżak Joanna II C
Koc Paweł II C
Budlewski Michał II B
Bachurzewski Mariusz II B
Niemyjska Justyna II B
Popławska Kinga II B
Jaszczołt Sylwester II B
Dąbrowski Łukasz II B
Tyminski Kamil II B
Wińska Monika III A
Kujawa Urszula III A
 
 
 

Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie"
Pani Katarzyna Bachorek


Wojtkowska Marta III C
Fabijańska Justyna III D
Krasiński Błażej III B

Wojtkowska Marta III C

Wojtkowska Marta III C

Konkurs Informatyczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych
Pan Leszek Pietrzykowski


Kiersnowski Karol I A
Zero Adam I A
Koc Joanna II B
Zagubień Krystian I C
Porycki Andrzej I D
Paszkiewicz Konrad I C
 
 

Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej
Pan Wojciech Cieszkowski


Koc Paweł IIC
Wiśniewska Joanna IIC
Żero Roksana IIC
Pełszyk Paweł IA
 
 

Konkurs Chemiczny dla Uczniów Szkół Średnich (UAM)
Pan Wojciech Cieszkowski


Koc Paweł II C
Wiśniewska Joanna II C
Żero Roksana II C
Pełszyk Paweł IA
 
 

Olimpiada Ekologiczna
Pani Grażyna Panas
Pani Jolanta Puszkiewicz

Czyżak Joanna II C
Koc Paweł II C
Żero Roksana II C
Wińska Monika III A
Wińska Katarzyna III A
Niewiarowska Alicja III A
Krysiński Adam III A
 


Czyżak Joanna II C
Niewiarowska Alicja III A
Krysiński Adam III A


 Niewiarowska Alicja III A

Konkurs "Mam haka na raka"
Pani Grażyna Panas
Pani  Anna Radziszewska


Wojtkowska Wioleta I A
Wróbel Paulina  I A
Dybowska Agata I B
Wodyńska Agnieszka I B
 
 

Olimpiada Przedsiębiorczości
Pan Jan Puszkiewicz

Gołębiewski Maciej II C
Andrzejczuk Sylwia IV E
Kamińska Magdalena III C
Koc Paweł II C
Pruski Daniel II C
Jaszczołt Anna IV E
Moczulska Joanna III C
Dąbrowski  Krzysztof III C
Głuchowska Aleksandra III A
Szepietowska Ewelina III C
Łempicka Beata III C
Prokop Urszula III C
Moczulska Iwona III C
Mirkowicz Ewelina III C
 
 
 

Olimpiada finansowa "Banki w akcji"
 
Pan Jan Puszkiewicz

Uszyński Grzegorz IV E
Lubowiecka Katarzyna IV E
Jaszczołt Anna IV E
Rutkowska Monika IV E
Łempicka Małgorzata IV E
Andrzejczuk Sylwia IV E
 
 
 

Konkurs BHP
Pan Jan Puszkiewicz


Minarczuk Martyna II ZSZ
Kur Wioleta Edyta II ZSZ
 
Minarczuk Martyna II ZSZ
Kur Wioleta Edyta II ZSZ
 

Ogólnopolski Konkurs
"Polska Piastowska"
 
Pan Bogdan Olszewski

Binaś Kinga II A
Wincenciak Damian II A
Reczko Tomasz II A
Jankowska Magdalena II A
Tymiński Karol III A
Kapłan Anna II A
Wiśniewska Joanna II C
 

Tymiński Karol III A
Wiśniewska Joanna II C

Tymiński Karol III A
Wiśniewska Joanna II C

Konkurs matematyczny
Politechniki Warszawskiej
 
Pan Tomasz Chomicz


Radziszewski Marek III A
Wodyńska Dorota III A
 
 
 
 

L Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Pan Adam Olszewski

Mirkowicz Ewelina III C
Jóźwiak Kinga III C
Koc Edyta III C
Dąbrowski Krzysztof III C
Popławska Martyna III C
Fronc Konrad III C
Trzcińska Marlena III B
Laskowska Agnieszka III B
 
 
 

Konkurs Matematyczny "Kangur"
 
Pan Tomasz Chomicz
 Paweł Niemyjski
 

Żochowka Joanna I A
Krasowska Monika I A
Mądry Mateusz I A
Pełszyk Paweł I A
Wojtkowska Wioleta I A
Radziszewski Michał I B
Zacharewicz Dorota I B
Olszewska Klaudia I B
Dacz Łukasz I D
Hetman Marcin I D
Popławska Anna I D
Rytel Paulina I D
Kamont Karolina I D
Koc Paweł II C
Wiśniewska Joanna II C
Kamińska Ewa II C
Jaszczołt Sylwester II B
Tymiński Kamil II B
Święcki Adrian II B
Sylwestrzak Rafał II B
Popławska Kinga II B
Bachurzewski Mariusz II B
Truszkowski Adrian II B
Markowski Dawid II B
Kondraciuk Magdalena II A
Wincenciak Damian II A
Radziszewski Marek III A
Bogucki Emil III A
Puchalska Sylwia III A
Wodyńska Dorota III A
Waszczuk Sebastian III A
Rosińska Kamila III A
Czarkowska Paulina III C
Moczulska Joanna III C
 
 
 

XIX Olimpiada Teologii Katolickiej
 
 
 
Ks. Andrzej Falkowski
 
 

Koc Paweł II C
Wiśniewska Anna II C
Martyna Biała II C

Koc Paweł II C
Wiśniewska Anna II C
Martyna Biała II C
 

Koc Paweł II C - tytuł finalisty
 

X Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii
 
Pani Grażyna Boguszewska
 Pan Dariusz Okieńczuk

Boratyńska Aneta I A
Gontarczuk Alicja I A
Ilczuk Emilia I A
Koc Radosław I A
Kombur Hanna I A
Łagoda Katarzyna I A
Mądry Mateusz  I A
Półtorak Kinga I A
Wojtkowska Wioletta I A
Wróbel Paulina I A
Zdunek Beata I A
Maksimczuk Martyna I B
Panas Paulina I B
Krawczyk Aleksandra I C
Porycki Andrzej I D
Olszewska Marta I D
Sierocka Ada I D
Kujawa Wojciech I E
Taras Patrycja I E
Binaś Kinga II A
Kapłan Anna II A
Kondraciuk Magdalena II A
Tymiński Kamil II B
Czyżak Joanna II C
Gastoł Karolina Jadwiga  II C
Gołębiewski Maciej II C
Koc Paweł II C
Nasiadka Marta II C
Wiśniewska Joanna II C
Żero Roksana II C
Kamińska Agnieszka II D
Rzepnicki Piotr II D
Kujawa Urszula III A
Szaciłowska Magdalena III A
Mioduszewska Ewelina III C
Młynarczuk Dominika III C
Moczulska Iwona III C
 
 
Kujawa Urszula III A
 
 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
 
Pani Monika Ilczuk

 
 
Reczko Tomasz II A
 
Reczko Tomasz II A

XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 
Pani Jolanta Puszkiewicz
Pani Grażyna Panas

  
Krysiński Adam III A
Niewiarowska Alicja III A
Czyżak Joanna II C
 
 
Krysiński Adam III A
Niewiarowska Alicja III A
Czyżak Joanna II C
 
 

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
 
Pan Adam Olszewski

Skorupski Adam III A
Krasiński Błażej III B
Dąbrowski Krzysztof III C
Szaciłowski M. II D
Wojtkowska Agnieszka III A
Murawski Kamil III D
Laskowska Agnieszka III B
Supryniuk Dawid III C
Niemyjski Emil II D
 
 
Skorupski Adam III A
Krasiński Błażej III B
 

Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego
 
Pani Hanna Wincenciak

 
 

  Didiuk Irena I B - II miejsce
 


I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "The more the merrier"

 
Pani Marta Bogucka
Pani Irina Szymoniak

Budlewski Michał II B
Dąbrowski Łukasz II B
Lesiuk Bartosz II B
Binaś Joanna II A
Bachurzewski Mariusz II B
Popławska Kinga II B
Marecka Ewa II A
Kapłan Anna II A
Czyżak Joanna II C
Jaszczołt Sylwester II B
Binaś Kinga II A
Nasiadka Marta II C
Piotrowski Przemysław II C
Poniatowska Benita II C
Wiśniewska Joanna II C
Żero Roksana II C
Kondraciuk Magda II A
 
Budlewski Michał II B - IV miejsce
Dąbrowski Łukasz II B - VI miejsce
 

II Edycja Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego

- American & British Culture

Pani Marta Bogucka
Pani Irina Szymoniak

 
 
 
Bachurzewski Mariusz II B
Budlewski Michał II B
Dąbrowski Łukasz II B
Sierocki Radosław II B
Święcki Adrian II B
Joanna Wiśniewska II C
Żero Roksana II C
 

XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
 
Ks. Andrzej Falkowski

 
 
Etap diecezjalny:
Koc Paweł II C - V miejsce
Wiśniewska Joanna II C - III miejsce
Niemyjska Justyna II B
 
Wiśniewska Joanna II C

Olimpiada wojewódzka
"Myśli Jana Pawła II"
 
Ks. Paweł Solka
 
Wincenciak Damian Karol II A
Kombur Hanna I A
Wróbel Paulina I A
Żero Adam I A
Krasiński Sebastian I C
 
 
Wincenciak Damian Karol II A - tytuł finalisty
Kombur Hanna I A - laureatka
Wróbel Paulina I A
Żero Adam I A- tytuł finalisty
Krasiński Sebastian I C
 

IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
 o Zasadach Bezpieczeństwa 
i Higieny Pracy

 
 
Plichta Kamila I  A ZSZ
 
Plichta Kamila I  A ZSZ


XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Zamki, pałace, dwory i dworki w otoczeniu parków"

 
Pani Grażyna Święcka

 
 
 
 
Wróbel Paulina  I A - laureatka

VII Edycja konkursu "Epoka Prymasa Tysiąclecia"
 
Ks. Andrzej Falkowski
 
 
Koc Paweł II C
Łempicki Paweł
Wincenciak Damian Karol II A
 


VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu, Osobowości i Nauczaniu Ojca Świętego Jana Pawła II

 
Ks. Paweł Solka

 
 
 
Wincenciak Damian Karol II A
Kondraciuk Magdalena II A
Kapłan Anna II A
Kombur Hanna I A
Żero Adam I A
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top