Olimpiady w roku szkolnym 2009/2010

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

 W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH I ZAWODOWYCH

W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2009/2010


Nazwa,
konkursu, olimpiady, zawodów
oraz opiekun


Uczestnicy szczebla szkolnego

Uczestnicy
szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego

(zajęte miejsce)

Uczestnicy
szczebla centralnego, ogólnopolskiego

(zajęte miejsce)
XXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Pani Ewa Radziszewska

Pani Katarzyna Wielgat

Pan Jan Puszkiewicz

Koc Paweł III C
Wiśniewska Joanna III C
Perekitko Agnieszka III E
Grochowski Sylwester III E
Kłopotowski Michał III E
 
 
Olimpiada Biologiczna
 

Pani Jolanta Puszkiewicz

Pani Grażyna Panas

Bogucka Dominika III C
Czyżak Joanna III C
Dybowska Agata II B
Godlewska Ewelina III C
Kamińska Beata III C
Koc Paweł III C
Orzepowski Mateusz III C
Osipińska Renata II A

II etap eliminacji okręgowych:

Bogucka Dominika III C
Czyżak Joanna III C
Dybowska Agata II B
Koc Paweł III C
Osipińska Renata II A
Orzepowski Mateusz III C
 
 
LVI Olimpiada Chemiczna
 

Pan Wojciech Cieszkowski

 
 
Wiśniewska Joanna III C
Łempicka Martyna I B
Wińska Agnieszka I B
Pełszyk Paweł II A
Koc Paweł III C
Koc Radosław II A
Niemyjska Izabela I C
 

XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

 

Pan Dariusz Okieńczuk

 
Wiśniewska Joanna III C
Wiśniewska Joanna III C
Wiśniewska Joanna III C
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
 

Pan Adam Olszewski

Szaciłowski Maciej III D
Rzepnicki Piotr III D
Niemyjski Emil III D
Stelmach Angelika III D
Łagoda Adrian III D
 
 
 
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
 

Pan Adam Olszewski

Pełszyk Przemysław II B
Żero Adam II A
Hetman Marcin II D
Niemyjski Emil III D
 
 
 
Olimpiada Wiedzy o Prawie
 

Pan Adam Olszewski

Żero Adam II A
Rzepnicki Piotr III D
Dacz Łukasz II D
Hetman Marcin II D
Łagoda Adrian III D
Klejzerowicz Rafał III D
Kamińska Agnieszka III D
Koc Mateusz III D
Stelmach Angelika III D
Niemyjski Emil III D
 
 
Żero Adam II A
Rzepnicki Piotr III D
 
 
 XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego
\

Pani Hanna Wincenciak

 
 
Gołębiewski Maciej III C
Didiuk Irena II B
Didiuk Irena II B
Didiuk Irena II B
Olimpiada Języka Angielskiego
 

Pani Natallia Razumeika

Pani Ewa Skorupska

Pani Irina Szymoniak

Budlewski Michał III B
Bachurzewski Mariusz III B
Dąbrowski Łukasz III B
Rzepnicki Piotr III D
Koc Paweł III C
Wiśniewska Joanna III C
Żero Roksana III C
Czyżak Joanna III C
Kondraciuk Magdalena III A
Kapłan Anna III A
Gnatowska Monika II A
Kombur Hanna II A
Kombur Marzena IA
Krasińska Monika I B
Dybowski Jarosław I B
Tomczuk Damian I B
Węgrzyniak Angelika I C
 
 
 
Olimpiada Przedsiębiorczości
 

Pani Katarzyna Wielgat

Pan Jan Puszkiewicz

Żero Adam II A
Koc Radosław II A
Białowarczuk Monika III E
Koc Paweł III C
Gołębiewski Maciej III C
Pruski Damian III C
Wysocki Rafał III A
Rzepnicki Piotr III D
 
 
 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

Pan Jan Puszkiewicz

Pani Jolanta Puszkiewicz

Pani Ewa Radziszewska

 
Koc Paweł III C
Koc Radosław II A
Koc Paweł III C
Koc Radosław II A
 

Olimpiada Przedsiębiorczości organizowana przez PWSIiP w Łomży

 

Pani Katarzyna Wielgat

Wiśniewska Joanna III C
Koc Paweł III C
Gołębiewski Maciej III C
Pruski Daniel III C
Rzepnicki Piotr III C
 
Wiśniewska Joanna III C – VIII miejsce
Koc Paweł III C – III miejsce
 
Olimpiada Historyczna
 

Pan Bogdan Olszewski

Wiśniewska Joanna III C
Koc Paweł III C
Kapłan Anna III C
Wincenciak Damian III A
Łempicki Paweł III C
 
Wiśniewska Joanna III C
 

Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 17 września

 

Pan Bogdan Olszewski

Pani Katarzyna Bachorek

Koc Paweł III C
Wodyńska Agnieszka II B
Koc Paweł III C
Wodyńska Agnieszka II B
 
Olimpiada Wiedzy o Żywieniu
i Żywności
 

Pani Karolina Wojtkowska

Fabisiak Adrian II E
Koc Aneta II E
Jóźwiak Paulina III E
Florczuk Piotr III E
Jaźwińska Iwona III E
Pruszyńska Maria III E
 
Pruszyńska Maria III E
Jóźwiak Paulina III E
 
 
Olimpiada Informatyczna w Łomży
 

Pan Leszek Pietrzykowski

Wińska Agnieszka Ada I B
Wiśniewska Joanna III C
Kemplińska Magdalena I C
Fiedoruk Paweł III C
Koc Paweł III C

Pełszyk Paweł Kazimierz II A

Paszkiewicz Konrad II C

Rytel Paulina Katarzyna II D

Deniziak Szymon II C
Siekierko Sylwia II B
Krasowska Monika II A
Żochowska Joanna II A
Wińska Agnieszka Ada I B
Wiśniewska Joanna III C – I miejsce
Kemplińska Magdalena I C
Fiedoruk Paweł III C

Pełszyk Paweł Kazimierz II A – II miejsce

Paszkiewicz Konrad II C

Rytel Paulina Katarzyna II D – III miejsce

Deniziak Szymon II C
Siekierko Sylwia II B
Krasowska Monika II A
Żochowska Joanna II A
 
Konkurs Języka Niemieckiego
„Deutschfreund” 2009

Pan Wiesław Susoł

Pan Dariusz Dąbrowski

Bogucka Kinga II D
Koc Adam II D
Olszewska Marta II D
Popławska Anna II D
Wincenciak Damian III A
Godlewska Ewelina III C
Kamińska Beata III C
Gastoł Karolina III C
Biała Martyna III D
Zagubień Magdalena III D
Osiniak Magdalena III D
 
 
Konkurs języka angielskiego
„Master of grammar”
 
Pani Natallia Razumeika

Pani Irina Szymoniak

Pani Ewa Skorupska

 
Rzepnicki Piotr III D
Olszewska Marta II D
Budlewski Michał III B
Dąbrowski Łukasz III B
Wiśniewska Joanna III C
Gnatowska Monika II A
Tomczuk Damian I B
Dybowski Jarosław I B
 

Konkurs przedmiotowy: język angielski. English ACE

 

Pani Natallia Razumeika

Pani Irina Szymoniak

Pani Ewa Skorupska

Rzepnicki Piotr III D
Skłodowska Marlena III D
Parzonko Sylwester III D
Olszewska Marta II D
Cieśluk Joanna II D
Koc Adam II D
Kamiński Sebastian II C
Michalczuk Ewelina II C
Paszkiewicz Konrad II C
Tomczuk Damian I B
Dybowski Jarosław I B
Czarkowska Natalia I B
Gnatowska Monika II A
Boratyńska Monika II A
Kombur Hanna II A
Szcześniak Paulina I A
Stokowska Jolanta I A
Koc Radosław II A
Żochowska Joanna II A
Krasowska Monika II A
 
 
 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Świniarskiego

 

Pan Wojciech Cieszkowski

 
Wiśniewska Joanna III C
Łempicka Martyna I B
Wińska Agnieszka I B
Pełszyk Paweł II A
Koc Paweł III C
Koc Radosław II A
Niemyjska Izabela I C
 
 
 

Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.

Od Cedyni do Orszy”

 

Pan Bogdan Olszewski

 
I etap:
Wiśniewska Joanna III C – V miejsce
Kapłan Anna III A
Wincenciak Damian III A – XVI miejsce
II etap:
Wiśniewska Joanna III C
Wincenciak Damian III A – IV miejsce
 
 
X Ogólnopolski Konkurs Historyczny
„Polska Piastowska”
 

Pan Bogdan Olszewski

Wincenciak Damian III A
Reczko Tomasz III A
Kapłan Anna III A
Binaś Kinga III A
Binaś Joanna III A
Stańczuk Paweł III A
Jankowska Magdalena III A

Niewiarowska Magdalena III A

Łuniewska Iwona III A
Wiśniewska Joanna III C
 

Wincenciak Damian Karol III A

Wiśniewska Joanna III C
 
Wincenciak Damian III A – XLIII miejsce
Wiśniewska Joanna III C – XIX miejsce

Konkurs plastyczny

„Narysuj mi Chopina”

Organizowany przez Ambasadę Francji

 

Pan Sebastian Orłowski

 
 
Szczebel ogólnopolski:
Szcześniak Paulina I A
Sylwestrzak Aleksandra I B
Łempicka Martyna I B - wyróżnienie
Binaś Adrianna – I C

III Edycja Olimpiady „ O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie chemii

 

Pan Wojciech Cieszkowski

I etap:
Koc Paweł III C
Koc Radosław II A
Łempicka Martyna I B
Niemyjska Izabela I C
Pełszyk Paweł II A
Wińska Agnieszka I B
Wiśniewska Joanna III C
 
II etap:
Koc Paweł III C
Koc Radosław II A
Łempicka Martyna I B
Niemyjska Izabela I C
Pełszyk Paweł II A
Wińska Agnieszka I B
Wiśniewska Joanna III C
 

III Edycja Olimpiady „ O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki

 
I etap:
Popławska Kinga III B
Truszkowski Adrian III B
 
II etap:
Popławska Kinga III B
Truszkowski Adrian III B
 

III Edycja Olimpiady „ O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie fizyki

 
Pan Patryk Braun
 
I etap:
Truszkowski Adrian
Janczarski Wojciech
 
 
XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 

Pani Jolanta Puszkiewicz

Pani Grażyna Panas

Koc Paweł III C
Orzepowski Mateusz III C
Czyżak Joanna III C
Żero Roksana III C
Poniatowska Benita III C
Nasiadka Marta III C
Skłodowska Marlena III D
Gnatowska Monika II A
Kujawa Wojciech II E
Rybałtowski Patryk II E
Niemyjska Izabela I C
Gontarczuk Alicja II A
Pietraniuk Martyna II A
Dybowska Agata II B
Półtorak Kinga II A
Zdunek Beata II A
Boratyńska Aneta II A
Osipińska Renata II A
Kombur Hanna II A
Krasowska Monika II A
Sikorska Ewelina I C
Wojtkowska Wioleta II A
 
Orzepowski Mateusz III C
Koc Paweł III C
 
XX Olimpiada Teologii Katolickiej
 
Ks. Paweł Solka
Reczko Tomasz III A
Kombur Hanna II A
Wiśniewska Joanna III C
Moczulski Mateusz I B
Szaciłowski Maciej III D
Koc Radosław II A
Rzepnicki Piotr III D
Uszyński Sebastian I B
Szmurło Michał I B
Dąbrowska Elżbieta I B
Rosiński Marcin I B
Reczko Tomasz III A
Wiśniewska Joanna III C
Kombur Hanna II A
 
Kombur Hanna II A
 

Konkurs „ Moja szkoła w Unii Europejskiej”

 

Pani Marzena Dybowska

 
Dybowska Agata II B
Wodyńska Agnieszka II B
 
 
Projekt „ Odważmy się być wolnymi”
 

Pani Marzena Dybowska

 
Wodyńska Agnieszka II B
Wyszyńska Joanna II B
 
 
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny BÓBR
 

Pan Leszek Pietrzykowski

 
Uszyński Sebastian I B
Mioduszewski Michał I B
Wincenciak Damian III A
Moczulska Sylwia I A
Konobrocki Krzysztof III B
Pełszyk Paweł II A
Tymiński Kamil III B
Paszkiewicz Konrad II C
Dąbrowski Damian I C
Deniziak Szymon II C
Rosiński Marcin I B
Klejzerowicz Adrian I A
Pruski Daniel III C
Koc Weronika I C
Zalewski Daniel I C
Koc Radosław II A
Gołębiewski Maciej III C
Hetman Michał I C
 
 
 
XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka
 

Pan Adam Olszewski

Gastoł Karolina III C
Łagoda Adrian III D
Pełszyk Przemysław II B
Rzepnicki Piotr III D
Szaciłowski Maciej III D
Żero Adam II A
 
 
 
Międzyszkolny II Turniej
„Wiedzy o zawodach”
 

Pan Wojciech Cieszkowski

 
Pruszyńska Maria III E
Koc Aneta II E
Jurczuk Joanna II E
Jaźwińska Iwona III E
 
 

IV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Bielickiej

 

Pani Monika Ilczuk

 
 
 
Reczko Tomasz III A - wyróżnienie
Paduch Dominika I A
Kombor Marzena I A

 V Konkurs recytatorski języka francuskiego

 

Pan Sebastian Orłowski

 
Półfinał:
Binaś Adrianna I C - wyróżnienie
Koc Weronika I C - wyróżnienie

Łempicka Martyna Magdalena I B

Łuniewski Mateusz I C - wyróżnienie
Marcinkowski Patryk I D
Zawistowski Radosław I B
 
Konkurs fizyczny „Lwiątko”
 
Pan Patryk Braun
 
Kamont Paulina I C
Boguszewska Emilia I C
Mądry Mateusz II A
Koc Radosław II A
Pełszyk Paweł II A
Dobrogowski Adam II C
Dacz Łukasz II D
Popławska Anna II D
 
 
Konkurs matematyczny Kangur
 

Pan Tomasz Chomicz

 
Popławska Kinga III B
Koc Joanna III B
Markowski Dawid III B
Truszkowski Adrian III B
Bachurzewski Mariusz III B
Budlewski Michał III B
Żochowska Joanna II A
Krasowska Monika II A
Pełszyk Paweł II A
Szmurło Michał I B – wyróżnienie I stopnia
Łempicka Martyna I B
Rosiński Marcin I B– wyróżnienie II stopnia
Zawistowski Radosław I B
Brzósko Mateusz I B
Mioduszewski Michał I B
Jacyniewicz Artur I B – wyróżnienie I stopnia
Moczulski Mateusz I B
Chomicz Albert I B
Koc Patryk I B
Uszyński Sebastian I B– wyróżnienie II stopnia
Wojtkowska Kamila I B
Wodyńska Agata I C
Popławski Grzegorz I C
Osipińska Agata I D
Koc Paweł III C
Wiśniewska Joanna III C
Dacz Łukasz II D
Popławska Anna II D
Rytel Paulina II D
Dobrogowski Adam II C
Łuniewski Arkadiusz II B
Olszewska Klaudia II B
Radziszewski Michał II B
Siekierko Sylwia II B
Zacharewicz Dorota II B
Zalewski Mateusz II B
 
 
 
 
XIV  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
 

Ks. Andrzej Falkowski

 
Uszyński Sebastian I B
Koc Radosław II A
Czarkowska Natalia I B
Koc Patryk I B
Dąbrowska Elżbieta I B
Koc Weronika I C
Wojtkowska Kamila I B
Moczulski Mateusz I B
Szmurło Michał I B
Binaś Ada I C
Niewiarowska Patrycja I B
Wodyńska Anna I C
Jacyniewicz Artur I B
Zawistowski Radosław I B
Popławski Grzegorz I C
Jankowska Agnieszka I A
Myszko Joanna I B
Złotkowski Michał II B
Mioduszewski Michał I B
Łuniewski Mateusz I C
Dąbrowski Damian I C
Zalewski Daniel I C
Brzósko Mateusz I B
Kazimierczuk Damian I C
Hetman Michał I C
Rosiński Marcin I B
Dybowski Jarosław I B
Żero Adam II A
Jóźwiak Paulina III E
Wyrozębski Piotr III E
Białowarczuk Monika III E
Perekitko Agnieszka III E
Pruszyńska Maria III E
 
Etap diecezjalny:
Uszyński Sebastian I B – II miejsce
Koc Radosław II A – V miejsce
Czarkowska Natalia I B
Jóźwiak Paulina III E
Wyrozębski Piotr III E
Białowarczuk Monika III E
 
 
XI Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii
 

Pani Grażyna Boguszewska

 
 
Czyżak Joanna III C
Czyżak Joanna III C
 

II Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „ The More the Merrier”

 

Pani Natallia Razumeika

 
 
Budlewski Michał III B
Dąbrowski Łukasz III B
Dybowski Jarosław I B
Tomczuk Damian I B
 
Powiatowy Konkurs Matematyczny „Sigma”
 

Pan Tomasz Chomicz

 
 
Łempicka Martyna I B – III miejsce
Uszyński Sebastian I B – I miejsce
Krasowska Monika II A
Dacz Łukasz II D
Popławska Anna II D – II miejsce
Popławska Kinga III B

Bachurzewski Mariusz III B – II miejsce

 
 

 Konkurs Powiatowy „Kapłaństwo Chrystusowe w życiu i nauczaniu Jana Pawła II”

 
Ks. Paweł Solka
 
Jankowska Agnieszka I A
Kombur Hanna II A
Kazimierczuk Damian I C
Uszyński Sebastian I B
Dacz Łukasz II D
Koc Patryk I B
Jacyniewicz Artur I B
Cieśluk Joanna II D
Mądry Mateusz II A
Kiersnowski Karol II A
Brzusko Mateusz I B
Mioduszewski Michał I B
Bogucka Kinga II D
Olszewska Marta II D
Zawistowski Radosław I B
Bogdanowicz Karolina II D
Koc Radosław II A
Kamont Karolina II D
Dybowski Jarosław I B
Hetman Michał I C
Dąbrowski Damian I C
Ługowska Anna II A
Hetman Marcin II D
Wróbel Paulina II A
Wojtkowska Wioleta II A
Zalewski Daniel I C
Pełszyk Paweł II A
Żero Adam II A
Trzciński Wojciech II D
Jóźwiak Paulina III E
Lipski Adam I C
Koc Adam II D
Porycki Andrzej II D
Radziszewski Marcin II D
Jankowska Agnieszka I A
Kombur Hanna II A
Kazimierczuk Damian I C
Uszyński Sebastian I B
Dacz Łukasz II D
 
X Ogólnopolski Konkurs wiedzy

 o zasadach bezpieczeństwa

i higieny pracy
 
 

Wincenciak Grzegorz II A ZSZ – II miejsce

Stelengowska Natalia II A ZSZ - III miejsce

Wincenciak Grzegorz II A ZSZ

 
 
Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej
 

Pani Monika Ilczuk

Pani Joanna Kuczabo

 
 

Chór: uczniowie klas I, II i III LO i Technikum – I miejsce

 
 
XVII Festiwal Piosenki Religijnej

 i Patriotycznej

 

Pani Monika Ilczuk

Pani Joanna Kuczabo

 
 

Chór: uczniowie klas I, II i III LO i Technikum

 

VIII edycja konkursu „Epoka Prymasa Tysiąclecia”

 

Pan Bogdan Olszewski

 
Kombur Hanna II A
Kombor Marzena I A
Kombur Hanna II A
Kombor Marzena I A - I miejsce
 

VIII Międzyszkolny konkurs wiedzy o życiu, osobowości i nauczaniu Ojca Świętego Jana Pawła II

 
Ks. Paweł Solka
 
Jankowska Agnieszka I A
Kazimierczuk Damian I C
Uszyński Sebastian I B
Dacz Łukasz II D
Kombur Hanna II A
 
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top