anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Zawody sportowe – młodzież ZSOiZ w Ciechanowcu – 2009/2010

 Zawody sportowe – młodzież ZSOiZ w Ciechanowcu – 2009/2010

 

Nazwa zawodów i szczebel

Nauczyciele prowadzący

i opiekunowie

Termin i miejsce

Nazwisko i imię  oraz zajęte miejsce

Liga lekkoatletyczna-półfinał wojewódzki jako Memoriał Aleksandra Wojny – szczebel wojewódzki

Magdalena Kuteszko
Emilia Krysińska
Artur Szymoniak
3.10.2009 r. - Białystok
Lekka atletyka.
Dziewczęta:
 
 
- 100 m:
Morawska Aneta

Zielińska Magdalena

Moczulska Sylwia

 
 
- 400 m:

Wojtkowska Agata

Jankowska Agnieszka

Godlewska Justyna- XIX miejsce

 
 
- 800 m:

Biszewska Irmina

Kamont Kornelia
 
 
- 1500 m:
Zdunek Sylwia
 
 
- pchnięcie kulą:
Mirecka Ewa – XVI miejsce

Krawczyk Magdalena

Gnatowska Monika

 
 
- skok wzwyż:

Ślepowrońska Anna – XIII miejsce

 
 
- rzut oszczepem:

Twarowska Natalia – XXIII miejsce

 
 
- rzut dyskiem:

Niewiarowska Ewelina - XIX miejsce

 
 
- sztafeta 4x100:
Morawska Aneta

Zielińska Magdalena

Zdunek Sylwia

Moczulska Sylwia

Wojtkowska Agata

Jankowska Agnieszka

Chłopcy:
 
 
- 100 m:

Parzonko Sylwester

Boratyński Emil

Poniatowski Krystian

 
 
- 400 m:

Uszyński Sebastian

 
 
- 800 m:

Piotrowski Przemysław- XIX miejsce

Murawski Daniel - XV miejsce

 
 
- 1500 m:

Gołębiewski Maciej

Rusiniak Rafał- XVIII miejsce

Paszkiewicz Konrad

 
 
- pchnięcie kulą:
Łopaciuk Adam
 
 
- skok wzwyż:
Popławski Dawid

Komiażyk Olgierd

 
 
- rzut oszczepem:

Jóźwiak Szczepan

 
 
- rzut dyskiem:
Chomicz Albert

Orzepowski Mateusz- XV miejsce

 
 
- sztafeta 4x100:

Uszyński Sebastian

Boratyński Emil

Poniatowski Krystian

Parzonko Sylwester

Popławski Dawid

Mecz sparingowy w piłce siatkowej dziewcząt

Grażyna Panas
Magdalena Kuteszko
 
7.10.2009 r. Siemiatycze
Binaś Adrianna
Binaś Kinga
Gontarczuk Alicja
Jóźwiak Paulina
Mirecka Ewa
Myszkiewicz Małgorzata
Myszko Joanna
Pietraniuk Martyna
Ślepowrońska Anna
Zacharewicz Dorota
Zagubień Urszula

Mecz sparingowy w piłce siatkowej chłopców

Artur Szymoniak
Jacek Pietkiewicz
12.10.2009 r. Czyżew

Orzepowski Mateusz

Ksepka Bartosz

Jóźwiak Szczepan

Hilarczuk Adrian

Koc Mateusz

Bachurzewski Mariusz

Wilk Karol
Kłosek Bartosz
Dybowski Jarosław

Moczulski Mateusz

Łopaciuk Adam

Boratyński Emil

Mecz sparingowy w piłce siatkowej chłopców

Artur Szymoniak
25.11.2009 r. Szepietowo

Orzepowski Mateusz

Jóźwiak Szczepan

Hilarczuk Adrian

Kłosek Bartosz

Bachurzewski Mariusz

Wilk Karol

Dybowski Jarosław

Danilczuk Andrzej

Karolewski Przemysław

Turniej piłki siatkowej „Gramy dla Papieża” – szczebel powiatowy

Grażyna Panas
16.10.2009 r. Dziadkowice
II miejsce
Binaś Kinga

Gontarczuk Alicja

Jóźwiak Paulina

Mirecka Ewa

Myszkiewicz Małgorzata

Myszko Joanna

Zacharewicz Dorota

Powiatowy Turniej Szachowy – Szepietowo 2009 – szczebel powiatowy

Ryszard Kulczakiewicz
18.10.2009 r. Szepietowo
Mioduszewski Michał – II miejsce
Wincenciak Damian – X miejsce
Wojtkowska Kamila – III miejsce
Rytel Paulina – V miejsce
Wasilewska Anna
Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Średnich
w Powiecie Wysokomazowieckim – szczebel powiatowy
Artur Szymoniak
Jacek Pietkiewicz
20.10.2009 r. Sokoły
VI miejsce
Pełszyk Przemysław
Czyżak Rafał
Murawski Daniel
Ryczkowski Przemysław
Popławski Karol
Szulborski Łukasz
Nowaszewski Damian
Klejzerowicz Adrian
Derewońko Dawid
Chomicz Albert
Żywicki Dominik
Pietrzak Emil

Indywidualne biegi przełajowe – finał województwa – szczebel wojewódzki

Magdalena Kuteszko
Emilia Krysińska
Artur Szymoniak
Ryszard Kulczakiewicz
23.10.2009 r. Białystok
Dziewczęta:

Godlewska Justyna

Jankowska Agnieszka

Wojtkowska Agata

Biszewska Irmina

Kamont Paulina – XVIII miejsce

Radziszewska Marta

Zdunek Sylwia – VII miejsce

Rusiniak Rafał – IX miejsce

Hetman Michał

Dąbrowski Damian

Paszkiewicz Konrad

Brzeziński Patryk

Parzonko Sylwester

Murawski Daniel – XXV miejsce

Piotrowski Przemysław

Murawski Karol
II Liga piłki siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych woj. podlaskiego
Grażyna Panas
28.10.2009 r. Łomża
Binaś Kinga
Gontarczuk Alicja
Jóźwiak Paulina
Mirecka Ewa
Myszkiewicz Małgorzata
Myszko Joanna
Zacharewicz Dorota
9.11.2009 r. - Łomża
Binaś Kinga
Gontarczuk Alicja
Jóźwiak Paulina
Mirecka Ewa
Myszkiewicz Małgorzata
Zagubień Urszula
Zacharewicz Dorota
27.11.2009 r. Siemiatycze
Binaś Kinga
Gontarczuk Alicja
Jóźwiak Paulina
Mirecka Ewa
Myszkiewicz Małgorzata
Myszko Joanna
Zacharewicz Dorota
18.01.2010 - Łomża
Binaś Kinga
Gontarczuk Alicja
Jóźwiak Paulina
Ślepowrońska Anna
Myszkiewicz Małgorzata
Myszko Joanna
Zacharewicz Dorota
 
 
22.02.2010 r. Sokółka
Binaś Kinga
Gontarczuk Alicja
Jóźwiak Paulina
Ślepowrońska Anna
Myszkiewicz Małgorzata
Myszko Joanna
Zacharewicz Dorota
XV Bieg Niepodległości w Sokołach
Magdalena Kuteszko
Emilia Krysińska
30.10.2009 r. Sokoły

Godlewska Justyna – VIII miejsce

Wojtkowska Agata – XI miejsce

Zdunek Sylwia – V miejsce

Gołębiewski Maciej – XIII miejsce

Piotrowski Przemysław – XIV miejsce

Rusiniak Rafał – VII miejsce

Radziszewska Marta – XIV miejsce

II Liga piłki siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych woj. Podlaskiego
Artur Szymoniak
18.11.2009 r. Augustów

Orzepowski Mateusz

Ksepka Bartosz

Szczepan Jóźwiak

Hilarczuk Adrian

Bachurzewski Mariusz

Wilk Karol
Kłosek Bartosz
2.12.2009 r. Bielsk Podlaski

Orzepowski Mateusz

Ksepka Bartosz
Szczepan Jóźwiak

Hilarczuk Adrian

Bachurzewski Mariusz

Wilk Karol
Kłosek Bartosz
Boratyński Emil

Danilczuk Andrzej

Pełszyk Przemysław

Kazula Mateusz
Łopaciuk Adam
 
18.12.2009 r. Łapy

Orzepowski Mateusz

Ksepka Bartosz

Jóźwiak Szczepan

Hilarczuk Adrian

Kłosek Bartosz

Bachurzewski Mariusz

Danilczuk Andrzej

 
15.01.2010 r. Sokółka
Orzepowski Mateusz
Ksepka Bartosz
Jóźwiak Szczepan
Hilarczuk Adrian
Kłosek Bartosz
Bachurzewski Mariusz
Danilczuk Andrzej
 

Licealiada Województwa Podlaskiego w Szachy

Ryszard Kulczakiewicz
21.11.2009 r. Łomża
 
Dziewczęta: VI miejsce
Wasilewska Anna

Wojtkowska Kamila

Rytel Paulina
 
 
Chłopcy: III miejsce
Moczulski Mateusz
Mioduszewski Michał
Wincenciak Damian
 
XI Łomżyńska Liga Szkolna w Szachy
Ryszard Kulczakiewicz
7.11.2009 r. Łomża
Wincenciak Damian
Wojtkowska Kamila
Rytel Paulina
12.12.2009 r. – Łomża
Wincenciak Damian
Wojtkowska Kamila – III miejsce
Rytel Paulina
16.01.2010 r. Łomża
Drużyna: IV miejsce
Wojtkowska Kamila - III miejsce
Rytel Paulina
Mioduszewski Michał
Moczulski Mateusz
Wincenciak Damian
 
6.03.2010 r. - Łomża
Wojtkowska Kamila - I miejsce
Rytel Paulina
Moczulski Mateusz
Wincenciak Damian
 
10.04.2010 r. Łomża
Wojtkowska Kamila–II miejsce ogólnie
Rytel Paulina – III miejsce ogólnie
Moczulski Mateusz

Drużynowo III miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych

 
Sztafetowe Biegi Przełajowe
Magdalena Kuteszko
Emilia Krysińska
26.04.2010 r. Białystok
Zdunek Sylwia
Godlewska Justyna
Biszewska Irmina
Szcześniak Paulina
Jankowska Agnieszka
Wojtkowska Agata
Radziszewska Marta
Kamont Karolina
Prokop Sylwia
Kosińska Magdalena
Moczulska Sylwia
Gontarczuk Alicja
Piotrowski Przemysław
Gołębiewski Maciej
Murawski Daniel
Szmurło Michał
Uszyński Sebastian
Hetman Michał
Dąbrowski Damian
Paszkiewicz Konrad
Rusiniak Rafał
Ołtarzewski Adrian
Kłosek Bartosz
Tomczuk Damian
Murawski Karol
Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców
Artur Szymoniak
23.04.2010 r. Wys.-Maz.
VI miejsce
Dybowski Jarosław
Tomczuk Damian
Koc Patryk
Moczulski Mateusz
Żywicki Dominik
Uszyński Sebastian
Radziszewski Michał
Czyżak Rafał
Murawski Daniel
Wilk Karol
Ryczkowski Przemysław
Zalewski Daniel
Zawody sportowe „ Dzień Młodego Miotacza”
Michał Ochocki
6.05.2010 r. Białystok
Chomicz Albert
Kutyński Daniel
Brzeziński Patryk
Niewiarowska Ewelina
Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
Artur Szymoniak
1.06.2010 r.
Wys.-Maz.
IV miejsce
Zalewski Mateusz
Czyżak Rafał
Ryczkowski Przemysław
Nowaszewski Damian
Boratyński Emil
Łopaciuk Adam
Chomicz Albert
Szulborski Łukasz
Kłosek Bartosz
Wilk Karol
Murawski Daniel
Kutyński Daniel

Powiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

Grażyna Panas
2.06.2010 r.
Czyżew
Binaś Kinga
Binaś Adrianna
Bogdan Sylwia
Gontarczuk Alicja
Myszkiewicz Małgorzata
Ślepowrońska Anna
Zacharewicz Dorota
Zagubień Urszula
Zielińska Magdalena
Jóźwiak Paulina
Zgierun Anita

VIII Podlaskie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce im. Zbigniewa Dondziłły

Michał Ochocki
Magdalena Kuteszko
12.06.2010 r. Białystok
Kutyński Daniel – III miejsce
Chomicz Albert – XIV miejsce
Łopaciuk Adam – XI miejsce
Niewiarowska Ewelina – XXIII miejsce
Rusiniak Rafał – IV miejsce
Dąbrowski Damian – XIII miejsce
Jankowska Agnieszka – XIV miejsce
Koc Emilia – XII miejsce
 
 
 
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top