anonomowa skrzynkaXxY
      boton azul      rekrutacja2019 20 logo 2019 kolor Copyfundacja mikolaja
         
1a 8 6  6  5

Olimpiady i konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2010/2011

UDZIAŁ UCZNIÓW W OLIMPIADACH I KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

 W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH I ZAWODOWYCH


W CIECHANOWCU W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Nazwa,

konkursu, olimpiady, zawodów

oraz opiekun

Uczestnicy szczebla szkolnego Uczestnicy szczebla, powiatowego, wojewódzkiego, okręgowego Uczestnicy szczebla centralnego, ogólnopolskiego

XXI Olimpiada Teologii Katolickiej

„Mieć wyobraźnię miłosierdzia”

Ks. Paweł Solka

Ks. Karol Biegluk

Uczestniczyło 43 uczniów

Szczebel diecezjalny:

Kombor Marzena II A – I miejsce

Kombur Hanna III A

Łasiewicz Justyna II D

Kombor Marzena II A

XL Olimpiada Biologiczna

Pani Jolanta Puszkiewicz

Pani Grażyna Panas

Boratyńska Aneta III A

Dybowska Agata III B

Koc Emilia II D

Niemyjska Izabela II C

Osipińska Renata III A

II Etap eliminacji Okręgowych:

Boratyńska Aneta III A

Dybowska Agata III B

Koc Emilia II D

Niemyjska Izabela II C

Osipińska Renata III A

 

Konkurs plastyczny „Moje wakacje zawsze bezpieczne”

Pani Barbara Pełszyk

 

Szczebel wojewódzki:

Niemyjska Paulina   I g. – II miejsce

Dąbrowska Karolina I g. - wyróżnienie

Klejzerowicz Agata I g. - wyróżnienie

Puchaczewska Natalia I g. - wyróżnienie

Bruś Tomasz I g. - wyróżnienie

 

„MAT – wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja”

Monika Ilczuk

 

Szczebel wojewódzki:

III miejsce

Żero Adam III A

Czołomiej Paweł

Wanaks Szymon I B

Paduch Dominika II A

 

IV Konkurs Piosenki Patriotycznej „Polska to my”

Monika Ilczuk

Joanna Kuczabo

 

Szczebel wojewódzki:

Paduch Dominika II A - I miejsce

 

XVIII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Pan Adam Olszewski

Uczestniczyło 22 uczniów Szmurło Michał II B  

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Pan Adam Olszewski

Uczestniczyło 28 uczniów

Binaś Adrianna II C

Zielińska Magdalena II C

Wińska Agnieszka II B

Rytel Paulina III D

Lipski Adam II C

 

LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pan Adam Olszewski

Uczestniczyło 12 uczniów    

Olimpiada chemiczna

Pan Wojciech Cieszkowski

Pełszyk Paweł III A

Radosław Koc III A

Niemyjska Izabela II C

Łempicka Martyna II B

Pełszyk Paweł III A

Radosław Koc III A

Niemyjska Izabela II C

Łempicka Martyna II B

 

Olimpiada chemiczna „ O diamentowy indeks AGH”

Pan Wojciech Cieszkowski

Pełszyk Paweł III A

Radosław Koc III A

Niemyjska Izabela II C

Łempicka Martyna II B

   

Olimpiada fizyczna „ O diamentowy indeks AGH”

Pan Wojciech Cieszkowski

Łempicka Martyna II B

II etap:

Łempicka Martyna II B

 

Olimpiada matematyczna

„ O diamentowy indeks AGH”

Pan Tomasz Chomicz

Krasowska Monika III A

Pełszyk Paweł III A

Żochowska Joanna III A

II etap:

Krasowska Monika III A

Pełszyk Paweł III A

Żochowska Joanna III A

 

Olimpiada geograficzna

„ O diamentowy indeks AGH”

Pani Elżbieta Sikoń

Ilczuk Emilia III A

Kombur Hanna III A

Krasowska Monika III A

Dąbrowska Elżbieta II A

Morawska Milena II A

Michalczuk Natalia II A

Myszko Joanna II A

Niewiarowska Patrycja II A

Wińska Agnieszka II B

II etap:

Ilczuk Emilia III A

Kombur Hanna III A

Dąbrowska Elżbieta II A

Myszko Joanna II A

Niewiarowska Patrycja II A

Wińska Agnieszka II B

 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Świniarskiego

Pan Wojciech Cieszkowski

Pełszyk Paweł III A

Radosław Koc III A

Niemyjska Izabela II C

Łempicka Martyna II B

Pełszyk Paweł III A

Radosław Koc III A

Niemyjska Izabela II C

Łempicka Martyna II B

 

Olimpiada Języka rosyjskiego

Pani Hanna Winceniciak

Didiuk Irena III B

Żochowska Joanna III A

II etap:

Didiuk Irena III B

 

Olimpiada Policyjna

Pan Arkadiusz Kendzierski

Guziak Kinga II D

Gołębiewska Emilia I C

Kosińska Agnieszka I C

   

Konkurs j . niemieckiego organizowany przez Jersz – łowcy talentów – „DeutschFreund 2010”

Pan Wiesław Susoł

Pan Dariusz Dąbrowski

Koc Adam III D

Bogucka Kinga III D

Olszewska Marta III D

Czarkowska Natalia II B

Widurska Bernadetta III A

Osipińska Renata III A

Murawski Maciej I B

Krawczyk Karolina I B

Piotrowska Kinga I B

Romanowski Krystian I B

Susoł Aleksandra I OSSP

Koc Adam III D – najlepszy wynik w szkole

Bogucka Kinga III D

Olszewska Marta III D

Czarkowska Natalia II B

Widurska Bernadetta III A– najlepszy wynik w szkole

Osipińska Renata III A

Murawski Maciej I B

Krawczyk Karolina I B

Piotrowska Kinga I B

Romanowski Krystian I B

Susoł Aleksandra I OSSP - wyróżnienie

 

XXXIV Olimpiada Języka niemieckiego

Pan Wiesław Susoł

Pan Dariusz Dąbrowski

Czarkowska Natalia II B

Widurska Bernadetta III A

Osipińska Renata III A

Murawski Maciej I B

   

IV Konkurs tłumaczeniowy Juvenos translatorem z ramienia UE

Pan Sebastian Orłowski

Kombor Marzena II A

Jacyniewicz Artur II B

Dąbrowska Elżbieta II B

Lewczuk Kamila II C

Szcześniak Paulina II A

Kombor Marzena II A- wyróżnienie

Lewczuk Kamila II C- wyróżnienie

 

Olimpiada przedsiębiorczości

Pan Jan Puszkiewicz

Żero Adam III A

Koc Radosław III A

Wińska Agnieszka II B

Etap okręgowy:

Wińska Agnieszka II B

Żero Adam III A

 

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Pani Karolina Wojtkowska

Jóźwiak Paulina IV E

Pruszyńska Maria IV E

Perkowska Aleksandra II E

Koc Aneta III E

Jóźwiak Paulina IV E

 

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Pan Jan Puszkiewicz

Pani Jolanta Puszkiewicz

 

Produkcja zwierzęca:

Koc Radosław III A

Mechanizacja rolnictwa:

Olszewski Dominik II C ZSZ

 

Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”

Pan Bogdan Olszewski

Danilczuk Andrzej II D

Kazula Mateusz II D

Łokieć Marlena III A

Etap międzyszkolny I stopnia :

Danilczuk Andrzej II D

Kazula Mateusz II D

Łokieć Marlena III A

II etap (wojewódzki):

Kazula Mateusz II D – VII miejsce

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie…”

Pan Bogdan Olszewski

Danilczuk Andrzej II D

Kazula Mateusz II D

Binaś Adrianna II C

Jankowska Agnieszka II A

Kazimierczuk Damian II C

Zielińska Magda II C

Wodyńska Agnieszka III B

Łokieć Marlena II A

   

Ogólnopolski konkurs historyczny „Polska Piastowska”

Pan Bogdan Olszewski

Uczestniczyło 30 uczniów

Finaliści konkursu:

Zielińska Magda II A

Kazimierczuk Damian II A

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Pan Dariusz Okieńczuk

Kombor Marzena II A

Szcześniak Paulina II A

Krasińska Monika II B

Wodyńska Agnieszka III B

Wodyńska Agnieszka III B  

Ogólnopolski konkurs geograficzny

Pani Ewa Radziszewska

Klejzerowicz Agata I OSSP

Olszewski Patryk I OSSP

Danilczuk Daniel II D

Kłosek Bartosz II D

Krasowska Monika III A

   

Olimpiada języka angielskiego

Pani Natallia Razumeika

Pani Ewa Skorupska

Pani Irina Szymoniak

Kosior Iga I B

Tomczuk Damian II B

Dybowski Jarosław II B

Czarkowska Natallia II B

Gnatowska Monika III A

Boratyńska Aneta III A

Kombur Hanna III A

Pietraniuk Martyna III A

Pełszyk Paweł III A

Olszewska Marta III D

Cieśluk Joanna III D

Paszkiewicz Konrad III C

   

Konkurs matematyczny „Sigma”

Pan Tomasz Chomicz

Pan Paweł Niemyjski

Uczestniczyło 49 uczniów.

Etap powiatowy:

Murawski Maciej I B – miejsce IV

Ślepowroński Daniel I B – miejsce II

Łempicka Martyna   II B – miejsce IV

Czarkowska Natalia II B – miejsce VI

Kombor Marzena II A – miejsce I

Popławska Anna III D – miejsce V

Żochowska Joanna III A – miejsce VII

 

Konkurs polonistyczny „Fraszka”

Pan Dariusz Okieńczuk

Uczestniczyło 40 uczniów

Bruś Tomasz I gim.– I miejsce w szkole

Kombor Marzena II A – I miejsce w szkole

   

XII Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii

Pan Dariusz Okieńczuk

Pani Grażyna Boguszewska

Uczestniczyło 21 uczniów

Etap wojewódzki:

Bruś Martyna I B

 

Konkurs matematyczny Kangur

Pan Tomasz Chomicz

   

Startowało 37 uczniów

Wyróżnienie otrzymali:

Wróbel Mariusz I B

Murawski Maciej I B

Porzeziński Paweł I B

Chomicz Albert II B

56 Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Pani Monika Ilczuk

 

Etap powiatowy:

Wyszyńska Ewa I C - wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Świat wokół nas”

Pani Barbara Pełszyk

 

Katarzyna Plichta I D - miejsce I

Klejzerowicz Agata I OSSP - miejsce II

Dąbrowska Karolina I OSSP - miejsce III

Dudek Anna I OSSP - wyróżnienie

Lipska Kinga I OSSP – wyróżnienie

 
XXXIV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  

Etap powiatowy:

II miejsce w drużynie:

Kierski Michal I OSSP

Olszewski Patryk I OSSP

Rembiszewski Robert I OSSP

 

III Powiatowy Konkurs Chemiczny

Pan Wojciech Cieszkowski

Niemyjska Izabela II A

Łempicka Martyna II B

Koc Radosław III A

Niemyjska Izabela II A - miejsce I  

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Ks. Karol Biegluk

13 uczestników

Etap diecezjalny:

Moczulski Mateusz II B - miejsce I

Jankowska Agnieszka II A – II miejsce

Moczulski Mateusz II B - finalista

Jankowska Agnieszka II A – finalista

Konkurs jezyka angielskiego

„The Master of Grammar”

Białystok

Pani Natallia Razumeika

 

Etap wojewódzki:

Tomczuk Damian II B

Dybowski Jarosław II B

Kosior Iga I B

Pełszyk Paweł III A

Kombor Marzena II A

Susoł Aleksandra I OSSP

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „The More the Merrier”

Wysokie Mazowieckie

Pani Natallia Razumeika

 

Etap wojewódzki:

Kosior Iga I B

Tomczuk Damian II B

 

VII Podlaski Konkurs Wiedzy

o Samorządzie

Pan Adam Olszewski

 

Binaś Adrianna II C

Danilczuk Andrzej II D

 
 

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • p. o. Dyrektora Szkoły
    mgr Ewa Radziszewska
    (86) 277 11 35
Top